2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kuzum çok şükür ama kız bebek ya 54 55 cm doğarsa aldıklarmda küçük gelecek demekki uzun boylu olucak bir tuhaf geldi normal de 50 cm doğuyolarmş sanki ne bilym ilk olunca
Olsun, manken gibi olacak demek Yenidoğanları daha az giydirir hemen 0-3 aya geçebilir belki. Boy bi de öyle çok net olmuyor ölçümlerde. Benim erkek 46 cmdi 36+2'de 50 doğmaz muhtemelen. Boyları değişelim

Ben de onu düşünüp bi ümitlendim, bakalım. Yarın haber vermeye çalışırım
Yazsan mı acaba doktora böyle bişi geldi diye?
Yazdım, sancın başlarsa gel hastaneye dedi ama başka bir şey demedi. Sabah gideceğiz, o zaman belli olur bakalım

Ben de onu düşünüp bi ümitlendim, bakalım. Yarın haber vermeye çalışırım

Yazdım, sancın başlarsa gel hastaneye dedi ama başka bir şey demedi. Sabah gideceğiz, o zaman belli olur bakalım
Oh iyi için rahat etti. Yarın için her şey umduğundan daha güzel olsun.

Çok sevindim umarım bir daha bu kadar ayrı kalmazsınız. Çocuklarınla hep birlikte, mutlu bir hayatınız olsun

Sancın yokmu volta at evin içinde yürüyüş suquat falan yap devamı gelir hayırlısıyla da doğumun olur inşallah
Hiç yok sancım. Zaten evi biraz hazırladık ayakta bişeyler yapıyorum sürekli. Topun üstünde zıpladım biraz. Öğleden sonra da yürüyüşe gideceğiz. Çalışmalara devam suni sancı işe yarayacak duruma bile gelsem çok sevineceğim.
Oh iyi için rahat etti. Yarın için her şey umduğundan daha güzel olsun.
Hepimiz için öyle olsun

Gözün aydın olsun ve geçmiş olsun üzülme inşallah sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın

Benim aynı senin gibi sabah kanlı su gibi geldi akşama sancım geldi öğlene kadar doğum yaptım tedbirli ve hazırlıklı ol

Bugün cok duygusalim herşeye ağlıyorum, eşim de suçlanıyo, onun bi lafıyla başladı ağlamam çünkü, hic de ağlanacak bisey değildi aslında ama içim cok tuhaf. Sanki şuan bebeğim bana özel ama içimden çıkarınca herkesle paylascam yalnız kalcam gibi, içim bombos kalıcak karnımdaki hareketlerini çok özlicekmisim gibi hisler yaşıyorum.. normaldir dimi

Hayırlısı olsun yarın güzel haberlerle yazarsın bize sağ sağlim al kucağına bebeğini

Olsun, manken gibi olacak demek Yenidoğanları daha az giydirir hemen 0-3 aya geçebilir belki. Boy bi de öyle çok net olmuyor ölçümlerde. Benim erkek 46 cmdi 36+2'de 50 doğmaz muhtemelen. Boyları değişelim
Ayy kuzumm valla öyle galba gerçe eşimde uzun bende çocuktan ne bekleyebilrdk diyorum da uzun boylu olmak çokgüzel bişe değil yaa belkide kızlar biraz erken gelişiyo sonra gelişimi duruyo ya kendimi çyle avıtuyorum kuzum 50 cm bulur ya

Benim aynı senin gibi sabah kanlı su gibi geldi akşama sancım geldi öğlene kadar doğum yaptım tedbirli ve hazırlıklı ol
Keşke gelse sancım akşama bakalım, bekliyoruz.
Hayırlısı olsun yarın güzel haberlerle yazarsın bize sağ sağlim al kucağına bebeğini
Teşekkür ederim, hayırlısı olsun dediğin gibi yarın nasıl olacak hiç bilmiyorum ama haber vermeye çalışırım. Çok heyecanlı ya ne zamandır bunu bekliyordum ama yine de bir yandan da sanki hiç bitmeyecekmiş gibi geliyordu insanın inanası gelmiyor yarın biteceğine değişik bir duygu.

Şu dönem karışık duygular yaşaman çok normal, hiç kötü hissetme kendini. Ama bebeğini kucağına aldığında da sana muhtaç olacak o annesi, başlaları en fazla senin yükünü hafifletir. Kimseyle paylaşmayacaksın, öyle düşünme emerken gözlerinin içine bakınca tüm dünyayı unutacaksın

Çok normal kuzum doğuma yakın herkes yaşadı bunları insan daha da hassas oluyor. Hiç ağlanmayacak şeye ağlayabiliriz hamileyiz biz her sene hakkımız var bende doğurunca kimseyle paylaşmak kucağa vermek istemiyorum hepimizin ortak derdi bu heralde

Doğru söylüyorsun hepsini de biliyorum ama işte bi sulu gözlülük başladı bakalım, Çarşamba günü bu saatlerde kavuşmuş oluruz yavrumla insallah hersey yolunda gider hepimiz icin

Yaa benim kuzenim demisti bunu da cok garibime gitmisti, kayinvalidesinin eşinin kucağına vermek istememis, bebekle onlari yalnız bırakmak istememis. Çok şaşırmıştım ama insan kendi yasamayinca anlamiyomus demek Allah cevremizdekilere sabır versin ne diyim

Allah yardımcın olsun inşallahhhh

İnşallah canım, sağlıkla gelsinler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…