2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ayy bende 38+6 da sen gibiyim tecrübelerini beklemiyorum inşllah cok kolay olur

İnşallah hiçbirşeye gerek kalmaz gece sancıyla uyandırır seni minik. Bol şans
Keşke teşekkür ederim.
Ne kadar da annesinden ayrılmak istemeyen bir bebek yarın da 12 Eylül hiç unutulmayacak bir doğum günü tarihi sağlıkla gelsin minnoş.
Kendisi gelmeyince, darbeyle getirmeye karar verdik

Bu arada eve gelince hafif kanlı bir akıntı oldu. Vajinal muayene yapmadı aslında, gelmesi için bir sebep yok. Nişan daha yoğun oluyor diye hatırlıyorum, benimki su gibi. Nedir, bir fikri olan var mı? Belki de gerçekten gelecektir kendisi bu aralar

Heyecanla bekliyorummmm sana da aynı olasılığı vermiş benimle inşallah sağlıkla kolaylıkla pırt diye geliverir bebiş
Akıntı geldi demişsin belki bu sayede sunide alsan kendi gelmesi kolaylaşır bilemedim ki
Güzel haberlerini bekliyoruz annesi

Yazsan mı acaba doktora böyle bişi geldi diye?

Gözün aydın sağlıkla büyüt bebeğini

Gözün aydın canım sağlıkla büyüsün inşallah. Azıcık nazlanmis annesi yoksa çok çok güzel günleriniz olucak iki kuzuylada hiç merak etme

Sancın yokmu volta at evin içinde yürüyüş suquat falan yap devamı gelir hayırlısıyla da doğumun olur inşallah

Gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün hayırlı sağlıklı evlat olsun inşallah

Al benden de o kadar ama şu perine masajını beceremiyorum
Ben onu yatarak yapamadığım için tuvalette yapıyorum ve biraz saf zeytinyağı ile. Dün ebe perine masajı uyguladı çatı muayenesi yaparken günde 2-3 kez yapabilirsin yada Eşinde yapabilir dedi. Eşim çalışıyo evde değil ki. Kendim yapsam daha iyi gibi geldi bide ona anlatmaklamı uğraşayım Korunmasız ilişki dedi sık sık. Bakalım

Hayırlı olsun sağlıkla büyüsün bebiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…