2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ayy bende 38+6 da sen gibiyim tecrübelerini beklemiyorum inşllah cok kolay olur 😀
🙏
İnşallah hiçbirşeye gerek kalmaz gece sancıyla uyandırır seni minik. Bol şans 🤞
Keşke 🙃 teşekkür ederim.
Ne kadar da annesinden ayrılmak istemeyen bir bebek 🥰 yarın da 12 Eylül hiç unutulmayacak bir doğum günü tarihi ☺️ sağlıkla gelsin minnoş.
Kendisi gelmeyince, darbeyle getirmeye karar verdik 🤣

Bu arada eve gelince hafif kanlı bir akıntı oldu. Vajinal muayene yapmadı aslında, gelmesi için bir sebep yok. Nişan daha yoğun oluyor diye hatırlıyorum, benimki su gibi. Nedir, bir fikri olan var mı? Belki de gerçekten gelecektir kendisi bu aralar 🤨

Günaydın herkese. 40+2’den bildiriyorum 🤣 doktor kontrolünden çıktık. Açılma, kısalma vs yok yine. Risk almayalım dedi doktorumuz. Yarın sabah yatış yapılacak. Suni sancı deneyeceğiz önce. Olmazsa sezaryene döneceğiz. %35-40 şansımız var dedi. Bakalım 🙃
Heyecanla bekliyorummmm🥰 sana da aynı olasılığı vermiş benimle😂 inşallah sağlıkla kolaylıkla pırt diye geliverir bebiş 🥰🥰🥰
Akıntı geldi demişsin belki bu sayede sunide alsan kendi gelmesi kolaylaşır bilemedim ki🥰🥰
Güzel haberlerini bekliyoruz annesi

🙏

Keşke 🙃 teşekkür ederim.

Bu arada eve gelince hafif kanlı bir akıntı oldu. Vajinal muayene yapmadı aslında, gelmesi için bir sebep yok. Nişan daha yoğun oluyor diye hatırlıyorum, benimki su gibi. Nedir, bir fikri olan var mı? Belki de gerçekten gelecektir kendisi bu aralar 🤨
Yazsan mı acaba doktora böyle bişi geldi diye?

Sekizde bebeğm doğdu sabah sekiz gibi sancılar başlamıştı dörtte hastaneye odaya çıktım beşte sancılarım arttı yedi sekiz cm epidural takıldı çokmsancılara fark etmedi son an olduğum için dokuz cm ile doğumhaneye aldılar on dk içinde doğdu yırtık oldu iki dikiş attılar şimdi yırtıkların sızısıda geçti ağrı kesiciyi devam ettirmedim bebeğim 3490 50 cm doğdu sut var dediler damla bile değil😂 emziriyorum bakalım mama vermiyorlar yeni uyuttum duruma görevereceklermiş darısı doğum bekleyenlerin başına kızımla aynı zamanda dogdu 39+3
Gözün aydın sağlıkla büyüt bebeğini 😍🌸

Kızlar bel ağrılarım boşuna değilmiş hastaneye geldim bugün nst sancılar tavan bende aynı şekilde her sancı geldiğin de ölüyorum resmen dedim doktorum geldi baktı yatışını yapalım alalım bebeği dedi , ve yatışım yapıldı sezeryana alındım alınmadan önce kızımı göremicem diye çok üzüldüm ağladım sakinleştirmeye çalıştılar sonra kızımı getirdiklerini söylediler ameliyathanenin önünde aldım kızımı kucağıma sarıldım oda sanki anlar gibi sarılıp omzuma kafasını koydu 😞, doğumdan uzun bi süre kendime gelemedim çünkü çok ağrım oldu bebeğimi de getirmediler yanıma aileme niye diye sorduğumda herkes başka bişey dedi bişey olmuş ama söylemiyorlar bana çünkü çok paniklerdi sonra oğlumu getirdiler yanıma 🥰 ama ememiyor iki cuk cuk yapıp bırakıyordu ve kusuyordu bebek hemşireleri yanına aldılar miğdesi balgam doluymuş miğdesini yıkamışlar bu gece gözetim altında tutacaklarmış 😞
Gözün aydın canım sağlıkla büyüsün inşallah. Azıcık nazlanmis annesi yoksa çok çok güzel günleriniz olucak iki kuzuylada hiç merak etme 😍

🙏

Keşke 🙃 teşekkür ederim.

Sancın yokmu volta at evin içinde yürüyüş suquat falan yap devamı gelir hayırlısıyla da doğumun olur inşallah

Selam kızlar, bu sabah spinal anestezi ile sezryan oldum ve kızım Sofia dünya ya geldi. 2540 Gr, 37+0 da doğdu. Kuveze almadılar, yanımda çok şükür. 1 saat sonra emzirmeye baslicaz. Benim ameliyat esnasında çok midem bulandı, hiç acı ve ağrı duymadım. Şimdilik haberler bu kadar:)
Gözünüz aydın😍 Allah analı babalı büyütsün hayırlı sağlıklı evlat olsun inşallah💐🥰

Al benden de o kadar ama şu perine masajını beceremiyorum 😀
Ben onu yatarak yapamadığım için tuvalette yapıyorum ve biraz saf zeytinyağı ile. Dün ebe perine masajı uyguladı çatı muayenesi yaparken günde 2-3 kez yapabilirsin yada Eşinde yapabilir dedi. Eşim çalışıyo evde değil ki. Kendim yapsam daha iyi gibi geldi bide ona anlatmaklamı uğraşayım🤣 Korunmasız ilişki dedi sık sık. Bakalım🤗

Sekizde bebeğm doğdu sabah sekiz gibi sancılar başlamıştı dörtte hastaneye odaya çıktım beşte sancılarım arttı yedi sekiz cm epidural takıldı çokmsancılara fark etmedi son an olduğum için dokuz cm ile doğumhaneye aldılar on dk içinde doğdu yırtık oldu iki dikiş attılar şimdi yırtıkların sızısıda geçti ağrı kesiciyi devam ettirmedim bebeğim 3490 50 cm doğdu sut var dediler damla bile değil😂 emziriyorum bakalım mama vermiyorlar yeni uyuttum duruma görevereceklermiş darısı doğum bekleyenlerin başına kızımla aynı zamanda dogdu 39+3
Hayırlı olsun sağlıkla büyüsün bebiş🌸

X