2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Oyyy canım yaa çok sevindim gözlerim doldu çok şükür
Burada ki hamişlerin duası diyorum ben. 1 hafta kalacak şuan için ama yavrum öyle özlemiş ki yapışık ikiz gibiyiz. Bende cana geldim bugün temizlik yaptım resmen ruhum bedenimden ayrı gibiymiş şuan tamamlandık şükür. Uyurken bile kucağımda durmak istiyor ama karnımdaki kendini hatırlatıyor bende varım diye. Şuan gideceği günü değil anı yaşıyorum. Ama herkesin sabrının sınırı var derler dün o sınırda yaşadım ve rabbim kavuşturdu bizi çok şükür

Öyle canım bide benim hamileliğim rahat geçti sayılır cok şükür, bulantim 1 ay kadar oldu ilacla kontrol altina alabilmistim, onun dışında iyiydim hep, son ayki erken dogum riskinin stresi hariç. O yüzden cok özlicem hamileligi, bi burukluk var ama bebegimi koynuma alınca unuturum inşallah geri kalan herseyi

Neden rahatsız ediyor bu sizi? Kamu maliyesiyle ilgili gerçek bir bilginin nesi komik? Patron biziz halk olarak, düz memurdan cumhurbaşkanına kadar maaşları biz ödüyoruz, kompleks yapacak bi şey yok bunda.

Benim hiç olmamıştı hep yedim içtim gezdim o yüzden bende çok özleyeceğim ya sağlıkla kucağımıza alalım da her şeyi unuturuz her şey geçer

Bugün aldırdım eşime normal hurmadan bakalım sonucunu göreceğiz hep beraber

Çok teşekkür ederim artık hayırlı doğumlarımız olsun inşallah

Korunmasız ilişki önerdi sadece doktorumuz geri kalanına bişey diyemem bence rivayet çoğu dedi

Buz torbasını ben de kendi kendime icat ettim Urfa çok sıcak olduğu için ayaklarım aşırı yanıyordu soğutayım derken şişliğini aldığını da farkettim cidden işe yarıyor . O değilde acayip kuyruk sokumu ağrısı başladı üzerine zor oturuyorum ya bende fıtıkta var ondan dolayı mı ağrıyor bilemedim

Hahaha ya valla dogunca "ben emzireyim,karni tok olsun da baskasinin kucaginda uyuyabilir. Yeter ki ben de biraz uyuyabileyim." Diyormussun acikcasi.

Hahaha ya valla dogunca "ben emzireyim,karni tok olsun da baskasinin kucaginda uyuyabilir. Yeter ki ben de biraz uyuyabileyim." Diyormussun acikcasi.
Yaaa gerçekten mi bakalım bende öyle diyecek miyim yoksa tok olsa bile ben onu bir emzireyim diyip kaçıracak miyim

Ben daha fazla yazmak istemiyorum anlayan anlar hayırlı sağlıklı doğumlar dilerim size

Önemsiz bir detay sorum var :) içinizde isimli çikolata yaptıran var mı acaba? Tavsiye ettiğiniz yer varsa paylaşır mısınız?
Ya ben yaptırmadım ama magnet yaptırdığım sayfada vardı hatta kendisi de hamile sayfa adı yukarda yazıyor tasarım sevdam diye

Eklentiler

• 9D55ACDC-4BCC-4389-B2C2-C7C7FCA8CE28.png
    438,9 KB · Görüntüleme: 59
Kuzum acaba hamilelik önce poponun üstüne falan düşüp incitmiş olmayasın kuyruk sokumunu. Bunu urfada bilirler düşük falan oldu derler hani. Ama bilemiyorum yinede yorum yok

Kuzum acaba hamilelik önce poponun üstüne falan düşüp incitmiş olmayasın kuyruk sokumunu. Bunu urfada bilirler düşük falan oldu derler hani. Ama bilemiyorum yinede yorum yok
Ya bilmem ki ben Urfa’da da kimseyi tanımıyorum buranın yabancısıyız. Bende 2 tane bel fıtığı var sanırım ona baskı oldu. Dün de biraz çamaşır yıka kaldır et yaptım sanırım zorladım . Doğum için sıkıntı çıkarmasında razıyım ağrısına

O zaman muhtemelen bel fıtığından dikkat et bendede problem var belde şimdi ağırlaştım üstüne gece wc ye giderken ayağımın üstüne basamıyorum belimin ağrısından. Çok ayakta kalmamaya çalış …

Haklısın zaten ağırlaştık bebeklerde baskı yapıyor hayırlısıyla sağ Salim alalım da kucağımıza annem diyor doğumdan sonra kuş gibi hafifliyo insanın vücudu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…