2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Allah analı babalı büyütsün isallah

Maşallah cok güzel bı doğum olmus, Allah analı babalı büyütsün, gözünüz aydın sağlıkla mutlulukla büyüsün inşallah

Kızlar bel ağrılarım boşuna değilmiş hastaneye geldim bugün nst sancılar tavan bende aynı şekilde her sancı geldiğin de ölüyorum resmen dedim doktorum geldi baktı yatışını yapalım alalım bebeği dedi , ve yatışım yapıldı sezeryana alındım alınmadan önce kızımı göremicem diye çok üzüldüm ağladım sakinleştirmeye çalıştılar sonra kızımı getirdiklerini söylediler ameliyathanenin önünde aldım kızımı kucağıma sarıldım oda sanki anlar gibi sarılıp omzuma kafasını koydu , doğumdan uzun bi süre kendime gelemedim çünkü çok ağrım oldu bebeğimi de getirmediler yanıma aileme niye diye sorduğumda herkes başka bişey dedi bişey olmuş ama söylemiyorlar bana çünkü çok paniklerdi sonra oğlumu getirdiler yanıma ama ememiyor iki cuk cuk yapıp bırakıyordu ve kusuyordu bebek hemşireleri yanına aldılar miğdesi balgam doluymuş miğdesini yıkamışlar bu gece gözetim altında tutacaklarmış

Maşallah gözün aydın darısı bizlere inşllah iyi olmanıza sevindim sağlıkla büyüt

Gözün aydın canım sağlıkla büyüt bebeğini
üzülme basit bişey sanırım buna şükür ikinizde sağlıklısınız o da toparlar gözetim altında sonuçta

Gözünaydın hayırlı uğurlu olsun ve geçmiş olsun. Sağlıkla gelsin kucağına inşallah.

Gözün Aydın canım sağlıkla büyütürsün inşallah
Eşinizle konuşmanız çok önemli desteğine ihtiyacınız olduğunu anlat mutlaka sana hak verecektir biz daha hassas Bir dönemden geçiyoruz
Konuşmayı düşünüyorum ama bakalım anlayacak mı

Kızlar bel ağrılarım boşuna değilmiş hastaneye geldim bugün nst sancılar tavan bende aynı şekilde her sancı geldiğin de ölüyorum resmen dedim doktorum geldi baktı yatışını yapalım alalım bebeği dedi , ve yatışım yapıldı sezeryana alındım alınmadan önce kızımı göremicem diye çok üzüldüm ağladım sakinleştirmeye çalıştılar sonra kızımı getirdiklerini söylediler ameliyathanenin önünde aldım kızımı kucağıma sarıldım oda sanki anlar gibi sarılıp omzuma kafasını koydu , doğumdan uzun bi süre kendime gelemedim çünkü çok ağrım oldu bebeğimi de getirmediler yanıma aileme niye diye sorduğumda herkes başka bişey dedi bişey olmuş ama söylemiyorlar bana çünkü çok paniklerdi sonra oğlumu getirdiler yanıma ama ememiyor iki cuk cuk yapıp bırakıyordu ve kusuyordu bebek hemşireleri yanına aldılar miğdesi balgam doluymuş miğdesini yıkamışlar bu gece gözetim altında tutacaklarmış
Ah kuzum gözün Aydın umarım sağlıkla eve çıkarsınız üzülmemeye çalış ki sütün kesilmesin iyi olup yanına gelecek en kısa zamanda

Fıtık değil ama benimde bel sorunum var hamilelik 1 saat ayakta durim iğne gibi batıyor. 2 gündür ayak şişmesi başladı yarın son zaten kuzum benimkinede söyledim yarın yardım edecek ütüyü o yapacak bende yerleştirme ayarlama yaparım oturduğum yerden yarından sonra bitiyor işim. Günlük temiz tutmaya çalışıcam. Evet günüm yaklaştı bende korkuyorum işim bitmeden bebek gelirse diye bu gece gelmesinde

Hayırlı olsun Rabbim saglıcakla buyutmeyı nasıp etsin inşallah

Ailenden kimse yokmu yanında, sana sahip çıksınlar ezdirmesinler seni. Annen yada kız kardeşin falan. Böyle eşlere sinir oluyorum ya Allahım yardım etsin sana…

Canım hayırlı olsun Rabbim saglıcakla buyutmeyı nasıp etsin inşallah, bebeğine de acil şifalar diliyorum.

Canım çok üzüldüm. Maalesef bende ikinci doğumumda buna benzer muamele ile karşılaşmıştım. Çok da duydum bunu yapanları. Allah akıl fikir versin ıslah etsin diyorum ne diyeyim. Vicdan merhamet versin. De işte olmayınca olmuyor. Şuan kötü hissetmek de çok haklısın ancak çok şükür sağlıklısınız. Zamanla eşinde seni anlayacaktır. Sende bu kötü günleri unutacaksın inşallah. Bebeğine bak sev okşa boşver olan olmuş artık geriye dönüşü yokki öyle değil mi? Bundan sonrasına bakalım. Geçmiş olsun.

Geçmiş olsun kuzum inşallah bir an önce sağlığına kavuşur sende kavuşursun oğlişine Allahm senin meleğinide bütün melekleride korusun inşallah

Çok talihsizlik yasamıssın çok üzüldüm. Mutlaka şikayet et hiç korkma. Eşin içinde normal olmadı diye kızınca özelde doğum yaptında çok para verdiniz diye çemkiriyor sandım, ücretsiz de sonucta doğum. Bu eslerin egosu benı öldürüyor ya. Hem hiçbir şeye yaramıyorlar, hemde herseyı onlar biliyormuş gibi davranıyorlar. Sen bebeğine sarıl canım benim hiç bakma. Şu lohusalık gecsin sende ondan hırsını çıkarırsın.

Ya çok kötü şeyler yasamissin burdan sana hakaret edenlere uçasim geldi ağız burun dalmak ne biçim Bir konuşma sezeryan olunca anne olunmuyor mu bu ne zihniyet ya

Gözünüz aydın canım hic canını sıkma, benim ablamin bebegi kakasını yemişti ve hep kaka kusuyodu, onun da midesini temizlediler bi hortum yardımıyla ama gözetim altında falan tutmadilar geri getirdiler odaya, simdi düşünüyorum da cok ihmaller olmus, seninkini gözetim altında tutmalari cok iyi olmus merak etme hemen toparlanıp koynuna gelecek miniğin

Gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün

Çok şükür doğumun olmuş bebeğini de en kısa sürede getirirler sen merak etme

Dayanamayıp okudum ve çok sinirim bozuldu. Size bunu yapanları tek tek kullandıkları tüm kelimeleri yazıp hem cimere hem de hastanenin hasta hakları bürosuna şikayet edin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…