Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de 1,5 kilo aldım son bu bir haftada . 2. Trimester da iştahım baya açıldı ama ben çok hareket ediyorum ve tatlı yemiyorum sanırım ondan Onun dışında ekmek tüketimim yemek porsiyonların 2 kat arttı aslında sabahları 2 haşlanmış yumurta falan yiyerek kendimi sağlıklı şeylerle doyurmaya çalışıyorum ama kilo değil bebeğin sağlığı ön planda . Kilo alınsa da verilir ki doğumdan sonra görüyorum çoğu gidiyor emzirme falan derken biraz da hareketle eskisinden iyi oluruz 😉

Şu oi kaşık tabaklardan alın diyorlar

Eklentiler

• 0b63b98d-55d0-4b28-bec2-121cdca8c247.jpeg
    0b63b98d-55d0-4b28-bec2-121cdca8c247.jpeg
    140,9 KB · Görüntüleme: 16
Gergin mi hissediyorsun kasılıyor gibi oluyorsa yalancı kasılma da olabilir magnezyum verdi doktorum bana bende 17. Haftaya girdim geçen hafta kontrolümde ultrasonda da gördü doktorum magnezyum iyi gelebilir multivitamin içindeki yeterli olur mu bilemiyorum
Kasiliyor gibi degil ama orada bi sislik hissediyorum sanki bebis oraya gecmis gibi bir his, sislik var bazen oluyo bazen gidiyo. Kasilma hic yasamadigim icin nasil oluyo bilmiyorum😬

Magnezyum kac mg kullandiginiz? Belki benimkinde yeteri kadar vardir ama olmazsa aliyim ben de

Kasiliyor gibi degil ama orada bi sislik hissediyorum sanki bebis oraya gecmis gibi bir his, sislik var bazen oluyo bazen gidiyo. Kasilma hic yasamadigim icin nasil oluyo bilmiyorum😬

Magnezyum kac mg kullandiginiz? Belki benimkinde yeteri kadar vardir ama olmazsa aliyim ben de
Canım sanırım aynıymış mg ları senin attığın iyiymiş benim multivitamin de yokmuş o yüzden karıştırmışım

Gece emziği , gündüz emziği diyor. İkisi ayrı ayrı mı aldın
Gece emziği karanlıkta parlıyor canım ondan öyle ben normal aldım 0-6 ay. Amazonda indirim vardı en son bi de kupon verdi bana 190 tlye aldım
Korkuyorum canim acaba sorun mu var neden agriyor
Bence büyüdüğü içindir canım. Bir de benim plesanta aşağıda belki ondan bir de miyomum var ondan da olabilir her sey olabilir 🤣🤣

Kizlar selam, burada sanki daha once kasiklarimda sertlik hisseden anneler vardi💕 yarin 17.haftama giricem, bi haftadir ellerimi karnima koydugumda bebisi cok net hissediyorum sanirim plasenta arkada oldugu icin💕

ama dun ve bugun ozellikle gobek deligimin kasigima yakin olan alt kisminda sislik sertlik oldu, sanki bebis oralarda geziyo gibi. Normalde daha yukarda hissediyodum hala da oyle ama yine de sanki o kasik kismi bi sis ve sert gibi, multivitamin ve demir de aliyorum bu arada vitaminin icinde 150mg magnezyum da var

Yurtdisinda yasadigim icin ha diyince ebeyi arayamiyorum, yasayanlar yazabilir miii gecti mi ya da normal mi💕☺️
Bende de sertlik oluyor ama elleyince böyle hemen geçiyor ve karnımın değişik yerlerinde oluyor arada tekme falan hissediyorum ben bebiş olduğuna inanmak istiyorum😂😂

X