2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ay canım benim öncelikle hayırlı olsun çok sevindim Sağlıkla ailesiyle büyüsün inşallah
İnşallah hemencik normale döner ve eve birlikte sağlıkla gelirsiniz
Allah’a emanet olun

Allah analı babalı büyütsün sağlıklı hayırlı evlat olsun inşallah Dua et bizde senin anlattığın gibi güzel kolay doğumlar yapalım inşallah

Canım gözün aydın Allah analı babalı büyütsün hayırlı sağlıklı evlat olsun İnşallah bir an önce çok daha iyi olur bebeğin ve hemenceceik kavuşursunuz yavrunla

Becerebiliyorsa bundan sonraki çocuğu eşin doğursun... Kendi kendine konuşsun dursun, dinleme sen onu.

Öncelikle gözün aydın canım. Çok şükür sen de kavuştun. Inşallah hemen toparlar bebeğin

Hastaneyi şikayet etmelisin bence. Hakaret etmek, laf saymak nedir yani... Sağlıcakla bir bebek dünyaya gelmiş, kimseye laf ettirme. Eşine de, laf edenlere de ağızlarının payını ver. Bebeğin sağlığından daha önemli hiçbir şey olamaz.

Gözün aydın. Allah analı babalı büyütsün

Gözünüz aydın geçmiş olsun ayrıca. Yarın tekrar kavuşursun oğluna. Her ne olduysa müdahale edip çözmüşler ne güzel. Bu yüzden gidiyoruz hastaneye doğuma. O yüzden hiç sıkma canını, mutlu ol. Tadını çıkar bebişinin. Sağlıkla büyüsün

Anne sutu cabuk hazmedildigi icin ve benimki memede uykuya daldigi icin hemen aktif emme suresi azaldigi icin ve ayrıca aclik, yalnizlik, sanci, guven cb. Her duygu ve durumda memeye ihtiyaclari oldugu icin su an tepemizde yaşıyorlar. :)
Hayirli olsun, Allah anali babali buyutsun. O nasil bir hiz, masallah :)

İnşallah hepimizz kavuşalım canım çok sağol desteğin için
Doğurduktan sonra nasıl doğurduğunu düşünmüyorsun inan ki. Sezeryanmis, normalmiş aklına bile gelmiyor :) Doğurana kadar tek meselemiz o oluyor ama Hayırlısı ile kucağına al inşallah canım.
Amin canım çookk sağoll
Hatırlıyorum ismini bende evet çok teşekkür ederim desteğin için inşallah bende sağ salim alırım kucağıma
Kızlar hafif nişanım geldi. Sancılarım var ama çok şiddetli değil ağrılarım. Bekleyeceğim o yüzden hastane için. Sanırım çok az kaldı (tahminim 2-3 gün) benim doğuma dua edin bana
Ay hadi inşallah

Hizmetlimiz??????? Hiç yakıştıramadım size arkadaş kötü bir tecrübe yaşamış olabilir her ebe her hemşire aynı değildir fakat sizin bizi hizmetli köle gibi görmeniz asıl bizi üzer lütfen haddinizi bilin! Aynı kelimeyi bir bankacı yada bir öğretmene söylüyor musunuz acaba???

Biter biter merak etme ayaklarına buz torbası koy iyi geliyo. Benimde akşam saatlerinde şişiyo buz torbası koyuyorum ellerinde var mı şişme. Benim sabahları el parmaklarım şişmiş oluyo elimi zor yumuyorum ve hep uyuşuk oluyo sonradan geçiyo

Tek tek yazdiklarini okudum ama alinti yapamadım anneme herşeyi anlattım oda eşimle konuştu en sonunda benim kizim başıma bela değil kızımıda sana ezdirmem dedi keşke en başindan deseymişim. Cevabı geç yaziyorum çünkü benim minik gece boyunca çatlayacak gibi ağladı o kucagımda ben oturur vaziyette sabahladık gazı bir türlü çıkmadı çok şükür sabah 5 te uyydu bende uyumuşum ondan sonra ☺ destekleriniz icin gercekten tesekkur ederim

Gözünüz aydin, hayirli ugurlu olsun.

Dogar dogmaz ilk kontrollerden sonra bilekligini takmiyorlar mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…