2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Olmadı çok şükür. Bu elimizde olan bisey değil ki kimi cocuk iri kemikli oluyor kimisi minyon yaratılis işte
Benim kemiklerim aşırı incedir hatta bileğime bileklik vs takamam o kadar ince çocuk bileği gibi, eşim de kilolu değil ama boylarımız uzun, eşim 1.88 ben 1.70. Doktor biraz fazla kilo almış ama problem edilecek bir aşamada değil dedi… hayırlısı

Gözün Aydın kuzum sağlıkla sıhhatle büyütün inşallah nasıl bi travma oldu ki

Kızlar bu sezaryan gerilme hissi ve ağrıları ne zaman geçiyor?? Dün doğurdum hala geriliyor sanki karnım olumsuz bir sey olmaz insallah gecer eninde sonunda dimi . Daha önce olanlar bilir tecrübe sahipleri
Tabi geçiyor mutlaka biraz yaşıyorsun bu durumu
Çok şükür sağlıkla olmuş doğum Allah analı babalı büyütsün

Allah analı babalı büyütsün canım

Ayy çok güzel çok şükür duygulandım okuyunca ne güzel ifade etmişsin Allah analı babalı büyütsün hayırlı sağlıklı evlat olsun inşallah

Kasılmakar diye bir proğram var indir onu ordan kasılma dakikalarını gir bir takip et hadi hayırlısı
Ay evet canım biliyorum bende de var hatta burda paylaşmıştım indirin bu uygulamayı diye. Yatmadan önce ortalama 1 saatte bir oluyodu uyudum. Şimdi 3 te sancıyla kalktım hiç yalancıymış gibi gelmedi bana sancılar takipteyim şu an çok heyecanlı ya

Kızlar sezaryan sonrasi eve çıktık biz. Ağrılarım var hatta yataktan zor kalkıyorum enkaz gibi hissediyirm nkendimi. Bu ağrılar ne zaman son bulur sizce belime ağrıyor kızlar . Sakat gibi yuruyoru.mm. yürüme ile yine yürüyorum ama yerimden kalkması cok ağır sancılı eve gelince ılık duş aldim.su geçirmez bant taktik dediler. Cuma o bant alincakmsi sizce ondan olabilir mi karnım o bisey cekistiriuor resmen

Canım bebek memedeyken memenin üstünden takviyeyi sırıngayla damlatsan tam agzina gelecek şekilde? Bu sayede hem emmeye devam etmiş olur memeyi sürekli uyarır süt artar hem karnı doyar kuzunun. Ben böyle yapmayı planlıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…