2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Çok tşk ederim cnm. İnşallah senin doğumun da su gibi geçer

Bi de bana başı 40 cm dedi normali 35 miş napıcam bilemiyorum ama çatım da cok iyiiymiş ama bebek böyle olunca kararsız kaldım
Bizde de var büyük kafa problemi. Çapı bilmiyorum ama geçen hafta doktor sınırda demişti. Cumartesi gideceğiz, bakalım ne diyecek. Ama doğum başlarsa kendiliğinden, sanırım ben denerim. Hem ölçümler yanılabiliyormuş, hem de çatı-kafa uyumu doğum başlamadan anlaşılmıyormuş. Yine de zor bir karar

Benim de günüm bugün doldu heyecanla cumartesiyi bekliyoruz. Son gittiğimizde suni sancı bir işe yaramaz sende, henüz yumuşama yok demişti. Bakalım

Gözünüz aydın En önemlisi ikinizin de sağlıklı olması, bir şekilde geçiyor doğum. Mutlu bir hayatı olsun küçüğün

Üzülme annesi. Sen üzgün oldukça o hisseder ve daha çok huysuzlanır emmez. O sana alışacak sen ona alışacaksın. Daha çok yeni. Huyunu suyunu öğreneceksin. Tabiki zor ama zamanla herşey rayına oturuyor hiç merak etme. Şimdi zor uyanması çok normal ama sen uyutmamaya bol bol bir şekilde beslemeye çalış. İyi beslenirse şekeri düşmez daha rahat uyanır. Özellikle elini çıplak sırtına sok kaşı bildiğin biraz zorla uyansın yedir bol bol. Yedikçe kendine gelecektir. Evvel Allah’ın izniyle sonra da uyumuyor diye şikayet edeceksin ama şimdi bol bol meme yada mama yemesi önemli

Ayy canımsın sezeryan öyle işte sabret geçiyor. İlk 5 günden sonra rahatlarsın 10 günden sonra birşeyin kalmaz. Sezeryan çok kolay çok güzel hemen ayağı kalktım diyenlere imreniyorum. Evet hemen mecbur kalkıyorsun ama sen onu bide bana sor. Sen aynı beni anlatmışsın. İki kez oldum üçüncü salı günü. Şimdiden afakanlar basıyor beni.

Hadi bakalım gelişmeleri bekliyoruz canım vay be beraber bat bekliyoduk simdi dogum bekliyoruz
Yaa dimii ne günlerdi neler yaşadık Yalancı kasılma gibi değildi gecekiler ama düzensizdi. Sanırım artık sadece sancıların düzene girmesini beklicez bakalım ne zaman gelecek oğluş bence az kaldıı

Çok şükür sağlıkla kucağına almana çok sevindim Allah analı babalı büyütsün inşallah hayırlı sağlıklı evlat olsun

39+6 günaydıın hiç bu kadar uzun süreceğini düşünmemiştim
Ay canımm benimde gerçek sancılar başladı ama düzenli değil. Gece 3 te yataktan fırladım sancıyla. Sanırım bebekte bişeyler deniyor ittiriyor kendini. 1 saat takip ettim düzensiz. O yüzden tekrar uyudum. İnşallah bebişler sağlıkla gelirler Seninde başlar sancıların eli kulağındadır

Geçmiş olsun canım. İnşallah çabucak toparlarsın. Tecrübeli anneler yanıtlar sorunu bakalım nedenmiş.. Hepsi geçicek arkadaşımdan hatırlıyorum 1 haftada daha iyiydi. Bol bol yürümüştü evde dikişlerine dikkat ederek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…