2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benimde yarın sabah çok heyecanlıyım uyku yok bize bu gece

Hayirli olsun, saglikla buyutun insallah :)

Bence doğru bir karar vermişsin. Hakkında hayırlısı olsun.

Aaaa öyle mi ben bunu bilmiyordum ben bunun dönüşü yok sanıyordum. Yaa o zaman bende bir görüşeyim drla bu durumu. Çünkü ben çok çabuk hamile kalıyorum. Hepsine tek seferde hamile kaldım çok şükür Allah’a ama 4 çocuk benim için çok fazla olacak. Çok teşekkür ederim. Pazartesi konuşacağım Dr la salı zaten doğuma giriyorum hayırlısı ile.

Bi de bana başı 40 cm dedi normali 35 miş napıcam bilemiyorum ama çatım da cok iyiiymiş ama bebek böyle olunca kararsız kaldım
Bence o kadar büyük değil benim komşumun bebeği 50 cm civarı di normal yaptı ama zor mu bilemem senin icin sabret belki sezeryan e döner hem kilosu fazla oluyor hemde başı fazla ihtimali de olabilir sezeryan in

Canım ben de bir şeyler yapıyorum ama ne yapıyorum bilmiyorum. Polyanna bir hamilelik yaşamışken lohusaligin dibini görmemek için uğraşıyorum. Sürekli her şeye ağlıyorum. Annem ve ablam yanımda Allah razı olsun her şeyimle ilgileniyorlar. Bebiş ağladığında susturamayınca bana bir şeyler oluyor, kendimi çok yetersiz hissediyorum. Takviye yapmayı biberon ile değil de şırınga ile denedim. Bu sefer de emme refleksi mevcut olan bebeğim ağzına çabasız mama almasına alıştı, meme emerken zorlanıyor.Hep uyuyor, uyandiramiyorum. Süt sağma makinesi ile sorunu çözmeye çalışıyorum.

Valla gitmedim dediğim gibi herhangi bi artma yok çocuğun hareketleride normal sadece acı olması dışında bı anormallik yok sebebini anlamadım baya rahat bı şekilde duruyorum hadi bakalım evde doguruyomusum bide
Ama bence sen yinede bir görün doktora ne kaybedersin ki yarın bi git baksın… yarına kadar ağrın devam ederse tabiki…

Harika çok tebrik ederim. Çok güzel günleriniz olsun minikle. Benim de günüm bugün doldu. Doktor cuma tekrar çağırdı. Sabahtan gel dedi sanırım o güne kadar gelmemiş olursa bebek bana da suni sancı verecek. Bir şey demedi ama benim tahminim o yönde.

Merhaba bende doğurdum ne olup bittiğini yazmayacağim benim icin büyük bir travma oldu. 2955 gram doğdu 50 cm boyu var gayet sağliklıyız sezeryanla doğum yaptım geçmiş yazdıklarınızı okuyamadım kusuruma bakmayin

Canım gözün aydın Allah analı babalı sağlıklı büyütmeyi nasip etsin geçmiş olsun tekrar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…