2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
39.haftaya girmissin canim suni sancinin kotu olmasindan daha onemlibir sey var ki eger bebek dogmak istiyor da dogamiyorsa sıkıntıya girer allah korusun en azindan dokror kontrolunde olursun

Hepimiz aynıyız korkma ben dünden beri bi sancı çekiyorum sanıyorum ki gaz sancısı , hareket ettikçe beynime vuruyor ağrısı
Benim alttan öyle ağrım var ki, birde bel ağrısı diyorum dayanayım bikaç gün daha annem diyor git söyle sancım var de kontrol etsinler en son 2 hafta önce kontrole gittim çünkü

Hanımlar bugün dr gittim, tansiyon nst derken hoppp nst de sancı cıktı 80-60 vuruyor. Ben hissediyordum ama önemsemiyordum değildir diye. Şöyle ki bel kısmından kırampla batma arasında bır hisle beraber kasıklarım gıdıklanır toplanır acır gibi oluyordu, adet sancısı gibi ama dolgunluk hissi gibide. Onlar sancıymıs dr acile seruma yönlendirecekti dedim Bayadır var bu durum hissediyorum dayanamıyacagım gibi değil.
Ben üçüncü sezeryan olacagım, anesteziye göstermek için kan verdim yarın, anestezi ile görüşüp 16-17 Eylül için gün vereceklermiş tam 39 haftalık oluyorum ozaman.
Bebişm kg almıs ben vermişim troid ilacım yükselmişti normal dedi dr. Gelişim suyu iyi bası göğsümün altında şezlongda gibi yan duruyor oğluşum heran hersey olabilir, suyun sancın artar bişey olursa hemen acile gel dedi dr.
Devlet hastanesinde olacağım bu arada yani gün saymaya baslıyorum kısmetse.

Oyyy masallah subhanallah Rabbim saglıcakla buyutmeyı nasıp etsin inşallah. Çok mutlu oldum hayırlı olsun

Aa hayırlı uğurlu olsun. İyiyseniz çok şükür. Sağlıkla büyüsün.

Hayırlısıyla sağlıkla gelsin. Sancı varken de demek 10 gün beklenebiliyormuş şaşırdım.

Tansiyonunu ölçebildin mi? Geçmiş olsun.

Ayy sağlıkla kavuştunuz demek önemli olanda bu güzelce büyüsün bebişimiz

39.haftaya girmissin canim suni sancinin kotu olmasindan daha onemlibir sey var ki eger bebek dogmak istiyor da dogamiyorsa sıkıntıya girer allah korusun en azindan dokror kontrolunde olursun
Ağrıdan duramaz vaziyette hastaneye gittim :) nst ben ağrıdan kıvranırken hiç sancı çıkmadı bu nasıl oluyor anlamadım. 4 cm açıklığım olmuş %50 rahim ağzın incelmiş ve yumuşamış dedi. Suni sancı bebegi strese sokuyor bebek için hiç iyi değil sana suni sancı vermeyelim kendi sancını bekle dediler ben ağrıdan geberiyorum

Ayyy maşallah size ya gözünüz aydın sağlıklı günleriniz olsun

Gözünaydın normal kısmet oldu heralde

Iyi bakalim doktor kontrolü altinda ol da
Ama sanki yavas yavas geliyo gibi bebis

Saglicakla buyut evladini canim

Nasil oldun hala ayni misin

Aaa gözünüz aydın çok mutlu bir ömrü olsun miniğin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…