2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar selam,
Ben de doğurdum 😆😁doktor daha cumartesi doğum şekli ve doğum tarihine karar verecekti oyaliyordu bizi hatırlarsanız sinir olmuştum. Çok şükür iyiyiz. Ama gelis sekli öyle bir su boşaldiki kanlı falan. Korkutmayayimkimseyi de.depend kilo olmasa hastaneye yetisemezdik🙏🙏🤲
😍😍Bir bebiş daha geldi Allah analı babalı büyütsün inşallah 🤗

Ağrıdan duramaz vaziyette hastaneye gittim :) nst ben ağrıdan kıvranırken hiç sancı çıkmadı bu nasıl oluyor anlamadım. 4 cm açıklığım olmuş %50 rahim ağzın incelmiş ve yumuşamış dedi. Suni sancı bebegi strese sokuyor bebek için hiç iyi değil sana suni sancı vermeyelim kendi sancını bekle dediler ben ağrıdan geberiyorum
Neden böyle oluyor acaba ya. Benimde sancım 40lara çıkınca ben hiç hissetmemiştim çok yüksek de değil gerçi ama. Acaba ağrının başka bir sebebi mi var. Inşallah biraz rahatlarsın ya

Neden böyle oluyor acaba ya. Benimde sancım 40lara çıkınca ben hiç hissetmemiştim çok yüksek de değil gerçi ama. Acaba ağrının başka bir sebebi mi var. Inşallah biraz rahatlarsın ya
Oturup ağlayacağim oyle çok ağrıyorki sıcak duş banamısın demiyor alın çocuğu kurtarın beni artik dedim ya sancı çikmiyorsa ben niye boş ağrı çekiyorum dedim. Yazı bile yazamıyorum ağlıyacam vallaha ağlıyacam minnacık bir yazıyı yazmak benim için ne kadar zor oldu

Oturup ağlayacağim oyle çok ağrıyorki sıcak duş banamısın demiyor alın çocuğu kurtarın beni artik dedim ya sancı çikmiyorsa ben niye boş ağrı çekiyorum dedim. Yazı bile yazamıyorum ağlıyacam vallaha ağlıyacam minnacık bir yazıyı yazmak benim için ne kadar zor oldu
Bak yazıyorsan daha var öluyorum kurtarın brni demeden bebek dogmaz hareket et beline sucak su tutmaya devam et o hafifletiyor altı yedi cm sonra fayda etmez ama nefesle karşıla ve sakın kal ebelere söyle ağrıyı nasıl karşılaman gerektiğini söylerler epıdural iste tsksinlar eğer dayanamıyorsan

Hanımlar bugün dr gittim, tansiyon nst derken hoppp nst de sancı cıktı🤭 80-60 vuruyor. Ben hissediyordum ama önemsemiyordum değildir diye. Şöyle ki bel kısmından kırampla batma arasında bır hisle beraber kasıklarım gıdıklanır toplanır acır gibi oluyordu, adet sancısı gibi ama dolgunluk hissi gibide. Onlar sancıymıs 😂 dr acile seruma yönlendirecekti dedim Bayadır var bu durum hissediyorum dayanamıyacagım gibi değil.
Ben üçüncü sezeryan olacagım, anesteziye göstermek için kan verdim yarın, anestezi ile görüşüp 16-17 Eylül için gün vereceklermiş tam 39 haftalık oluyorum ozaman.
Bebişm kg almıs ben vermişim 😂 troid ilacım yükselmişti normal dedi dr. Gelişim suyu iyi bası göğsümün altında şezlongda gibi yan duruyor oğluşum 😂😂😂 heran hersey olabilir, suyun sancın artar bişey olursa hemen acile gel dedi dr.
Devlet hastanesinde olacağım bu arada yani gün saymaya baslıyorum kısmetse.
Hadi bakalım, sağlıkla gelsin 🙏🙃

Dört cm gelmişsin açılır adet sancıları çok nst çıkmıyor ama açılman devam eder merak etme kasılmalara göre hareket ediyorlar biraz daha açılman olunca kasılmalar artar hareket et ama duşta kal öyle derm bir saat duşta çömel ve bacaklarını aça aça

Kıyamam ya neden öyle oluyor acaba. Nst de çıkmaması garip geldi bana da. Bu kadar sancı ağrı artık adı her neyse var ama bir şey çıkmıyor. Umarım biraz olsun geçer ya.

Bak yazıyorsan daha var öluyorum kurtarın brni demeden bebek dogmaz hareket et beline sucak su tutmaya devam et o hafifletiyor altı yedi cm sonra fayda etmez ama nefesle karşıla ve sakın kal ebelere söyle ağrıyı nasıl karşılaman gerektiğini söylerler epıdural iste tsksinlar eğer dayanamıyorsan
Sancı çikmıyorki oturdum ağlıyorum agrıdan yoruldum yeminn ediyorum yoruldum. Bebeği doğurduğumu bilsem geliyor kurtaracam derim ama ağrı çekiyorum 3 günde sürer 4 günde diyor eve yolladilar beni

Kıyamam ya neden öyle oluyor acaba. Nst de çıkmaması garip geldi bana da. Bu kadar sancı ağrı artık adı her neyse var ama bir şey çıkmıyor. Umarım biraz olsun geçer ya.
Geçmiyor geçmiyor bu agrı geçmiyor ben neyin ağrısıni cekiyorum onuda bilmiyorum geliyor nefes alamiyorum

Lütfen sıcak suya gir inan benim doğumumda senin ki gibi oldu sıcak su duş sayesinde oldu Allah yardımcın olsun

Geçmiyor geçmiyor bu agrı geçmiyor ben neyin ağrısıni cekiyorum onuda bilmiyorum geliyor nefes alamiyorum
Çömelir vaziyette otur duş başlığını beline sırtına tut bebeginle konuş hadi gel hazırım seni bekliyorum de ben bu şekil bir saat banyoda oturdum comelir vaziyette yorulunca bağdaş kurarak otur catin açılır

Hastane de ne verdiler bilmiyorum ama ben oglumu da aptamille buyutmustum bunda da aptamil aldim
Ama 2 gun falan verdim sütüm cok olunca doktoru mamayi birak ama mutlaka sütünü sağıp ver dedi ekstradan
Once emziriyprum sonra sagdigim sütü veriyorum cenesi yoruldugu icin cok ememiyor yoruluyor sağıpverince daha cabuk aliyor
Teşekkür ederim. Aptamilin yeni doğan İçin olanını alayım hemen

Ben devlet hastanesine gidiyorum kabul eder diye düşünüyorum ama risk almamak için büyük bir hastaneye sevk edebilir. Burası küçük bir il çünkü. Ama ben az önce Dr a gittim geldim bu belirtilere göre teste gerek yok iki gün bekleyelim dedi🙏
Anladım canım inşallah covid değilizdir bakalım bende yarınki durumuma göre öğleden sonra test olmaya gidicem..

X