2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Selam kızlar. Ağustos annesiyim Allah kolay doğumlar nasip etsin demeye geldim 41+2 5 ağustos da yavrumu kucağıma aldım darısı sizlere inşallah Çocuğu doğurunca görürsün diyenlere hiç kulak asmayın benim oğluş da uyumuyor bende uyumuyorum ama onunla vakit geçirmek çok değerli ve anne olunca hiç biri zor gelmiyor Allahım kolaylıklar versin inşallah doğum yapacaklara

Komşumun ikiz oğlu olacaktı dün kontrole gittiğinde kalbinin durduğunu öğrenmiş ikizlerin doğuma aldılar suni sancıyla doğumunu yaptı şuan öyle moralim bozukki tetenoz aşısı yaptırdığı için kaybetmiş çocukları

Tetanoz aşısıyla ne alakası varmış ki hepimiz hamileliğimizde olduk bu aşığı, allah sabır versin

Tetanoz aşısıyla ne alakası varmış ki hepimiz hamileliğimizde olduk bu aşığı, allah sabır versin
Bağışiklık sistemi çok çalışıyormuş. Vucudu savaş açmış sanırım tetenoz aşısına sonra çocuğuda tehtit olarak algılayıp öldürmüş. Bağışıklik sistemini baskılayıcı ilaç kullanıyordu

Doktorunun bu konuda uyarması gerekmiyormuydu acaba ol veya olma diye

Doktorunun bu konuda uyarması gerekmiyormuydu acaba ol veya olma diye
Asıl doktoru kayseride sivastayken başka bir doktoragitmiş oda vurun birşey olmaz demiş asıl doktorunun haberi yokmuş vurunduğundan 7. Çocuk denemesiydi tüp bebekti

Nefesim gün içinde çok kesiliyor ama kasılmaya hiç yormadım. Kendimi çok dinleyen biri diilim. Her şeyi hamilelik bu diyip geçiyorum. Bir de kesin sezaryen ya. Siz normal doğum bekliyorsunuz tetiktesiniz sanırım.
Anladımm o zaman sen farketmiyorsun evet Evet ben normal doğumu beklicem baklım hayırlısı tabiki son anda değişmez bi aksilik olmazsa

Benimde öyleydi dogum sancısı yaşarken bile kanalda değildi hatta hast 8 cm ile gittim dedim ebeye kanalda değil yukarda hissediyorum evet değil dedi ıkınınca ve dr suyu azaltınca indi çok şükür doğdu. Ben de diyodum bu cocuk nasıl çıkacak diye

Nasıl ya kaç aylıktı bebekler ?
Allahım sabrını versin çok üzüldüm

Şu kasılma denen şeyin ksini yaşamadım. 3 günüm kaldı bir kere yaşasam bari
Bende de olmuyor.. yani şöyle evet popoyu filan dayıyor arada karnımda sertlik oluyor ama burda kızların anlattığı gibi bu sertlikle beraber gelen bi regl ağrısı ya da nefes kesilmesi olmuyor Bugün kontrolüm var bakalım

Ne diyecek bakalım doktor. Rahim ağzında yumuşma varsa veya membrana uygunsa yine bir şans var. Haber ver çıkınca

39+4’ten günaydın hanımlar. Yine buradayız, yine bir belirti yok. Dün de düşündüğüm gibi yorgunluk nedeniyle bel ağrısıydı muhtemelen hissettiğim
38+3 ten selam ☺ senin bebiş yerini baya sevmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…