2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar iyi geceler. Mesajları henüz okuyamadım ama tahmin edebiliyorum merakta bırakmamak adına kısa bir yazayım dedim. Bebisimiz sağ salim 4te doğdu çok şükür. O iyi ama benim ameliyat baya sıkıntılı geçti anestezi çarptı. Bir saat önce yürüdüm. Ağrılar var tabi olacak biraz. Tek sorun göğüs ucum yok 🤷 süt var aslında yani bebeği doyuracak kadar olmasa da az bişe geliyor ama uç olmayınca alamiyor kızım. Artık bir yolunu bulucaz bakalım. Durumlar şimdilik böyle dualarınızı bekliyorum. İyi geceler.
Tebrik ederim. Allah sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin 🙏 Çok şükür sütün de var, uc konusu da hallolur inşallah.

Içim yaniyor yenidogan katinda odam, su an yan odadan bebek aglamalari geliyor. O agliyor ben agliyorum. Bu yangin nasil gececek bilmiyorum. Nolur dua edin bana dayanamiyorum.
Allahım yardım etsin yaşamayan bilmez. Dilerim yangının tez sönsün için ferahlasın .😣 Tanışmıyoruz ancak kalben hissettim 😞dualarımdasın 🤲🏻

Üzüntüden mi şoktan mı; ilk defa doğurduğumu gördüm rüyamda . Normal ve kolay doğum olmuş.ama bebek çıkınca doktor göbek bağını kesmeden bizi bırakıp gitmiş . bebeğimi ben sırtına vurarak hayatta tutmaya çalışmışım sonra kendine gelmiş üşüdü diye battaniyeye sarıp doktoru beklemişim.
3.30 gibi uyandım uyuyamadım tekrar
Tüm annelere kolay hayırlı doğum olsun sağlıkla selametle kavuşalım inşallah .
dertlilerin,sınananların da Allah içini ferahlatsın Yardımcısı olsun amin 🤲🏻 Amin

Canım benim iki kez yapıldı çatı muayenesi. Anladığım kadarıyla çatısı müsait olanlar zaten bir şey hissetmiyor. Benim çatım darmış. Ben biraz rahatsız oldum. Ama öyle çok acıyor gibi bir şey yok, hafif bi rahatsızlık, acı değil. Senin çatın müsaitse zaten çok rahat olursun. Benin iki seferde kanamam ya da lekelenmem olmadı. Kahverengi bir leke gelebilir demişti. Normalmiş o.
Cumartesi bakilcak benimde bakalım yorumları yazarım yine 😆ya 4 gündür falan arada ilki hafif kahverengi sümüksü yapıda akindım geldi sonraki diğer günler sarı renkte yine koyu akindım geldi
Doktora sordum normal bir durum dedi.nyarin muayene bakalimnyarin belli olucak artık 😊

Üzüntüden mi şoktan mı; ilk defa doğurduğumu gördüm rüyamda . Normal ve kolay doğum olmuş.ama bebek çıkınca doktor göbek bağını kesmeden bizi bırakıp gitmiş . bebeğimi ben sırtına vurarak hayatta tutmaya çalışmışım sonra kendine gelmiş üşüdü diye battaniyeye sarıp doktoru beklemişim.
3.30 gibi uyandım uyuyamadım tekrar
Tüm annelere kolay hayırlı doğum olsun sağlıkla selametle kavuşalım inşallah .
dertlilerin,sınananların da Allah içini ferahlatsın Yardımcısı olsun amin 🤲🏻 Amin
Amin inşallah cnm 🤲rüyan hayirlara çıksın inşallah

Kızlar iyi geceler. Mesajları henüz okuyamadım ama tahmin edebiliyorum merakta bırakmamak adına kısa bir yazayım dedim. Bebisimiz sağ salim 4te doğdu çok şükür. O iyi ama benim ameliyat baya sıkıntılı geçti anestezi çarptı. Bir saat önce yürüdüm. Ağrılar var tabi olacak biraz. Tek sorun göğüs ucum yok 🤷 süt var aslında yani bebeği doyuracak kadar olmasa da az bişe geliyor ama uç olmayınca alamiyor kızım. Artık bir yolunu bulucaz bakalım. Durumlar şimdilik böyle dualarınızı bekliyorum. İyi geceler.
Allah bağışlasın 🤲 gözün aydın

Kızlar EBRAR'dan onay alarak paylaşıyorum sizinle, mesajı aynı şöyle. "Ìçim parçalaniyor. Dogumu baslatmis sonra da plesentadan erken ayrilmis yavrum yetisemedik hastaneye. Önce açilmama baktilar sonra nst ye bagladilar kkalp atisi yok doktor gelecek dediler doktor geldi kalbi durmus dedi. Sebebini doktor da bilmiyor çok nadir olan bir swymis bu"

Allah sabır versin inşallah ona.
Çok çok üzgünüm , ben de ambulansla yetiştim, acilden giriş yaptík, öyle üzüldüm ki
Bana suni sancı veriliyor sancım az diye. Dozu yükseltti ama kalp atışları yavaşladı geri düşürdü. Sabaha kadar yolu var ilk doğum yavaş gelir ya 😅
İnşallah 🤲🤲
Hanımlar benim açılmam olmuyor saatlerdir 1 saate sezeryana giricem bol bol dua edin bize 😞
Rabbim kolaylık versin, tez zamanda 🤲
Nasıl yaaa 😢😢 Allahım sana sabır versin bende geçen yıl kaybetmiştim oğlumu, bu acının tarifi yok.
Allah'ım güç kuvvet versin ☹️🤲

Nasil dayandin cigerim yaniyor içim parçalaniyor aglamaktan baska bir sey yapamiyorum. Nasil dayandin nasil geçti bu aci
Geçmiyor kuzum… buna hamile kalana kadar sürekli ağladık bizde ben fotosunuda almıştım. Birde benim eşim 54 yaşında hiç baba olmamış ilk evladı o benden daha beter durumdaydı. Onu teselli etmek için hep güçlü durdum. Evlat acısı kolaymı Allah sabır versin… ağla yaşa acını … hala eğer bebeğim sağlıklı olsaydı temmuzda 1 yaşında olacaktı diyorum. Yıllarda geçse unutmicaksın. Ama güçlü olacaksın mecbur. Hayırlısı böyleymiş. Güçlü ol sen annesin ve yine anne olacaksın. ❤️❤️❤️❤️

Cumartesi bakilcak benimde bakalım yorumları yazarım yine 😆ya 4 gündür falan arada ilki hafif kahverengi sümüksü yapıda akindım geldi sonraki diğer günler sarı renkte yine koyu akindım geldi
Doktora sordum normal bir durum dedi.nyarin muayene bakalimnyarin belli olucak artık 😊
Hadi inşallah çatın müsaittir de için rahatlar 😊 Benim hiç renkli akıntım olmadı ne muayene öncesi ne sonrası. O akıntı nişan mı ki?

X