2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bugün evladımın velayeti babaya verilince o kadar ağladım ki elim kolum bağlanmış hissettim. Ölüm bundan iyidir dedim sonra arkadaşın bebeğini duyunca yıkıldım. Herzaman hayırlısını istemek gerekiyormuş rabbim evlat acısı kimseye vermesin. Karnında taşıdığında senin yanında büyüttüğünde. Çok moralsizim aklım o arkadaşta sebep ne olursa olsun bebeği şuan yok

Bugün evladımın velayeti babaya verilince o kadar ağladım ki elim kolum bağlanmış hissettim. Ölüm bundan iyidir dedim sonra arkadaşın bebeğini duyunca yıkıldım. Herzaman hayırlısını istemek gerekiyormuş rabbim evlat acısı kimseye vermesin. Karnında taşıdığında senin yanında büyüttüğünde. Çok moralsizim aklım o arkadaşta sebep ne olursa olsun bebeği şuan yok
Allah sana da çok büyük güç kuvvet versin, ummadığın kadar güzel haberler al inşallah bundan sonra. Hiç yaşamaman gereken şeylerle uğraşıyosun hamilelikte, iki evladınla da sağlıkla kavuşursun inşallah.

Kesinlikle öyle Rabbim sınavını kolaylaştırsın, içine ferahlık versin inşallah.

E süper en azından zaman belli sen sal gitsin o zaman bırak bebeği ister kasıkta ister belde hareket etsin zaten içerde geçireceği zaman az kalmış 😄
Zaman belli de bana sanki bugün yarın gelecekmiş gibi geliyor 😂 planlı sezeryan ama ne bileyim mesela şeye takıldım kızımı 37+6 da gece 00:43 de doğum etmişti şimdi yine 37+6 ım sanki aynıı olacak gibi geliyor 😂😂🤦‍♀️

Kızlar EBRAR'dan onay alarak paylaşıyorum sizinle, mesajı aynı şöyle. "Ìçim parçalaniyor. Dogumu baslatmis sonra da plesentadan erken ayrilmis yavrum yetisemedik hastaneye. Önce açilmama baktilar sonra nst ye bagladilar kkalp atisi yok doktor gelecek dediler doktor geldi kalbi durmus dedi. Sebebini doktor da bilmiyor çok nadir olan bir swymis bu"

Allah sabır versin inşallah ona.
Ahhh öyle çok üzüldümki. Rabbim sabrını ver ne olur. Ne denir hiç bilmiyorum. Allahım yardımcısı olsun. Cennet meleği o🙏

Içim yaniyor yenidogan katinda odam, su an yan odadan bebek aglamalari geliyor. O agliyor ben agliyorum. Bu yangin nasil gececek bilmiyorum. Nolur dua edin bana dayanamiyorum.
Ah güzel kardeşim o kadar haklı bir serzeniştesinki. Eminim durumu öğrenen herkes sana dua etmiştir ve edecektir. Rabbim içine ferahlık versin canım. Bir meleğe sahipsin artık. O senin cennetteki elin kolun olacak. Allah yardımcın olsun.

Içim yaniyor yenidogan katinda odam, su an yan odadan bebek aglamalari geliyor. O agliyor ben agliyorum. Bu yangin nasil gececek bilmiyorum. Nolur dua edin bana dayanamiyorum.
Canım Rabbim sabrını arttırsın ne desem içinin yangınını söndüremem, tek duam tez vakitte ferahlik versin Rabbim, kelime nin bittiği yerdeyiz, yanında olamasakta kalben hissediyorum inanki.

Bana suni sancı veriliyor sancım az diye. Dozu yükseltti ama kalp atışları yavaşladı geri düşürdü. Sabaha kadar yolu var ilk doğum yavaş gelir ya 😅
Yürüyebiliyorsan yürü yada merdiven in çık canım faydası oluyor. Su gibi aksın yağ gibi kaysın hayırlısı ile kucağına almak nasip olsun inşallah🌹 eğer dinleyebilirsen inşirah suresi de rahatlatıyor doğum esnasında. Güzel haberlerini bekliyoruz inşallah ❤️

Yürüyebiliyorsan yürü yada merdiven in çık canım faydası oluyor. Su gibi aksın yağ gibi kaysın hayırlısı ile kucağına almak nasip olsun inşallah🌹 eğer dinleyebilirsen inşirah suresi de rahatlatıyor doğum esnasında. Güzel haberlerini bekliyoruz inşallah ❤️
Nst bağlıyorlar onu sökünce bir daha takılana kadar yürüyorum. Kalp atışları düşüyor o korkutuyor beni

Nst bağlıyorlar onu sökünce bir daha takılana kadar yürüyorum. Kalp atışları düşüyor o korkutuyor beni
Sürekli kontrol altındasın, sen sakin kalki bebeğin etkilenmesin. Benim en sonki bebeğimde suni sonrası kalp atısı düşünce ki çok stres oldu yavrum biliyorum içimde anladım, sezeryana döndüler 10 dk sonra kucağına alıyorsun zaten. Takipte oldukları için, içini ferah tut, anlamadan pıt diye sağlıcakla doğsun inşallah bebeğin🌼 seni sakinkestiren ne varsa onu yap canım, bol oksitoksin olsun. Güzel koku, güzel ses ne bileyim seni mutlu edecek bir şeyler olursa gevsemen de kolay olur. Hersey yoluna girecek inşallah ❤️

X