2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben en son 8 gün önce gittim sezeryan olmak istediğimi biliyor ve tarih vermedi. Erken doğum riskim de vardı zaten cok iyi suan dedi 39a kadar beklerse bekler, beklemezse artık alırız dedi. Suyun kanaman gelirse sancın olursa gel hemen alırız dedi ama ctsi bi tarih vermesini isticem artik

Eğer bebek kendi gelmek istemezse bende karantina bitişini bekleyeyim bari doğum yaparken kafam rahat olsun. Zavallı kızım annem beni hiç düşünmüyor hep ağlıyor diye düşünüyordur

Öyle bir sarsıldım ki bu haberle vallahi tüylerim diken diken oldu canımdan can gitti resmen. Ağustos annelerinde vardı bebeğini kaybeden bir anne ona da çok üzülmüştüm ama bu bambaşka koydu ya. Güle oynaya zaman geçirdik konuştuk burda, sanki en yakınımdan birine olmuş gibi şoka girdim çok kötü oldum be

Ben de okudugum andan beri kendime gelemedim, son msjlarina baktım hicbir sorun riskli bi durum yokmus nasıl olur anlamadim çok üzüldüm cok korktum Rabbim toparlanma gücü versin cok zor

Ben de okudugum andan beri kendime gelemedim, son msjlarina baktım hicbir sorun riskli bi durum yokmus nasıl olur anlamadim çok üzüldüm cok korktum Rabbim toparlanma gücü versin cok zor
Evet ya günlerdir hangimiz daha erken doğurcaz diye şakalaşıyorduk belirtilerimiz aynıydı hep. Geldi gelicek derken doğuma gidiyorum dedi nasıl sevinmiştim. Çok canım acıyor şuan ya. Allahım en büyük sabrı versin ona. Hem çok korktum hem çok üzüldüm çok şaşkınım hepsi ya hepsi yani ne hissedilirse artık.

Sıkma işini bende yapmıyorum canım ıslak bezle bacakları silince kalkıyor hemen uzun süre emme bizde de yok şuan 10 ar 15 er dk emiyor ama saatte bir olunca umuyorum ki yağlı kısmı da alıyordur

Eğer bebek kendi gelmek istemezse bende karantina bitişini bekleyeyim bari doğum yaparken kafam rahat olsun. Zavallı kızım annem beni hiç düşünmüyor hep ağlıyor diye düşünüyordur
Doktorunu arama şansın varsa ara bence. Ona durumu anlat. Eğer devletse 182 arayarak durumunu anlat.
Bir de kızına sesli mesaj at ve resmini gönder ona. Hasta olduğunu o yüzden onunla görüşemediğini anlat. Yakında buluşacağınızı söyle
Ayrıca sen doğum sürecindesin diye bebeği babaya verdiler doğumdan sonra sana verilecektir diye düşünüyorum . Allah yardımcın olsun. Hayatta her şeye çare var tek çaresiz şeyi az evvel okuduk maalesef

Allahım dermansız dert vermesin inşallah
Gelmiş geçmiş olsun
Acil şifanız olsun

Babada olan oğlum karnımda ki kız. Görüntülü konuşurken bile ekran görüntüsü almış baba kişisi mahkemeye sunacakmış artık arayamıyorum da. İnşallah hepimizin duası kabul olur benim için dua edin kızlar çok ihtiyacım var

Kızlar bugün muayenem vardı. Bebiş 2.750 gram mış Tombik bi bebek beklemiyoruz dedi. Daha iyi doğumun kolay olur dedi. Dedim ki çok hareketli bu bebiş. Bu iyi bişey sevdiğimiz bişey dedi. Bu haftadan sonra suyumuz azalmaya başlayabiliyor o yüzden günde 2 tane havuç ye dedi. İlk defa nst ye girdim. Ne güzel kalbini dinledik eşimle 15 dk Nst de iyi çıktı. Böyle işte kızlar her şey yolunda çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…