2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ölçümlerde yanılma oluyor galiba çünkü ben 3 hafta önceydi sanırım gittiğim de 2600 demişti bi sonrakinde arada 8 gün vardı 3068 kg demişti şimdi onun üstünden 12 geçmiş olacaktı ki 3268 mi ne dedi 8 günde 468 grm alan çocuk 12 günde 200 grm almış

Ay dimi ya bende de öyle oldu ölçümlerde değişiklik oluyor ya altı ya üstü çıkıyor bakalım artık doğunca görürüz sağlıklı olsunlarda

Hamilelik dolayısıyla verilmesi ne kadar mantıklı ki pek mana bulamadım. Siz tamamen boşandınız mı

O nasıl bir saçmalık bebek o daha anneden ayırılır mı küçücük çocuk o daha

Üzüldüm. Ama kesin sonuç değil bu, değil mi? Dava sonuçlanana kadar geçici olarak babada kalacak? En azından sana göstermeme şansı yok artık, az da olsa göreceksin. Doğuma kadar sıkmamaya çalış canını. Gün doğmadan neler doğar

Çok saçma buldum açıkçası. Anne hamile diye çocuk babaya neden geçici olarak verilir ki? Hamilelik annelik yapmaya engel mi ki? Avukatınız iyidir inşallah...

Çok geçmiş olsun cnm ben hafif geçirdim çok şükür ama insanın aklına bir sürü şey geliyo inşallah bir skinti olmaz

Aaaa acaba stresten mi hasta oluyor bu kardeşler. Benim kızda dünden beri ateşli 38e çıkıyor iniyor. Boğaz enfeksiyonu dedim ama ama şimdi sende abiye hasta diince bunların sıkıntıdan bagisikliklari mi düşüyor diye aklıma gelmedi değil hayırlısı ile şu 14 gün geçse sarilikta da rahatliycaz tekrar artmaz ama canım rahat ol sarı rengi de zamanla geçecek

Yok kuzum bizimki naz yapiyo bisiyiyok
Doktorda dedi taburcu olunca ilk iki gun hafif tekrarlar sarilik ama sonra duzelir bi daha cikmaz korkma diye ama korkmadan duramiyo ki insan

Çok geçmiş olsun cnm ben hafif geçirdim çok şükür ama insanın aklına bir sürü şey geliyo inşallah bir skinti olmaz
Ben cok agirgecirdim bildigin oksurunce cigerlerimsizliyodu cok nefes darligim da oldu 10 gune yakin yataktan kalkamadim doktorum bebege bisi olmaz korkma dedi
Skmdilik kizim 1haftalik oldu ciddi bir saglik problemi yok sukur

Canım ya benimde bu hafta olucak çatı muayenesi cok mu acıyor gerçekten. Birde sonrasında kanama geliyor mu acaba
Çatı muanemde stajere yaptırdilar oda en büyük aleti koymuş canimı yaktı ama onun hocası gelip uygun olanı takınca canım acımadı :/ benim canımı yakan diğer şey açıklık muanesi ya biri geliyor bakiyor sonra biri daha gelip bakiyo sonra biri daha vallaha 2 cm ne gelip gidip bakiyonuz en sonunda delirdim sancim suyum falan gelmeden daha kontrole falan gitmem

Şuan covidliyim normal de hastaneye gidip sezaryen için gün almam gerekiyordu ama karantina yüzünden alamıyorum.

İnşallah kolay bir şekilde doğar ve kucağınıza alırsınız. Ben de aynı duyguları yaşıyorum hatta daha ilerisini. Bu kötü dünyaya çocuk getirme hakkımız var mı. Ne kadar benciliz. Kuraklık buna bağlı açlık ve savaşlar kapıda. Bir insan evladını bu şekilde yaşamaya mecbur edebilir miyiz. Geçen hafta bu düşüncelerden çıkamadım maalesef. Sonra doktor kontrolum vardı bebeğimi orada görünce bir ağlamak geldi. Hem varlığına şükrettim sevindim hem de yukarıda yazdığım düşüncelerden dolayı üzüldüm. Son haftamdayım sanırım bu sebeple duygularım karmakarışık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…