2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302

Sizinle günümüz aynı ben de biraz bozuldum ne yalan söyliyim. Her gören karnın daha dik hele var diyor sen bi sus bakışı atıyorum ama ben de hissediyorum daha var
Ben varım sırada yarın kontrol var bakalım, geriliyorum kontrol öncesi bu sefer ne diyecek diye. Yine bir hafta yok derse 40 dolacak artık membran sıyırma işlemini soracağım bir de, uygunsa onu deneyelim.

Mesikalpartkta sezaryen ücreti ne kadar acaba?

Ya benimki de doğumdan sonra, emzirmeden önce mememe soğan sürecekmiş hayatta olmaz dedim, sonra emmeyecek minik, onunla uğraşacağız bir dünya. Cümlemize kolaylıklar diliyorum
Ben yapmıştım sezaryenden bir gece önce soğanı ikiye kestim. İki göğsümün ucuna koydum sütyen giydim yattım soğan doğal antibiyotik olduğu için o bölgede yara olmasına izin vermiyor. Sonra kalkıp güzelce banyo yapıp doğuma gittim. Hiç göğüslerim yara olmadı. Uçlarını böyle yumuşatmıştı. Ben banyo yaptığım için kokusu kalmamıştı. Ama hastanede hemen emzirmeden önce sürünce koku ne olur bilmem odaya girince kebapçı sanabilirler sizi

Bütün gece yazmışsın
Hiç mi uyumadın cnm sen?
Sağlıkla kavuş inşallah dualarımız seninle
Ya akşam haberialinca aceleyle kayınvalidem geldi ikide onu aldı eşim o zamana kadar zaten uyuyamadım. Sonra 5 e kadar uyudum dr 5 te ye sonra aç ol demişti bı öyle uyandım tekrar. Sonra bı 8 e kadar uyudum baya karmaşık oldu inşallah acısı çıkmaz bunların

İnşallah canım yaa dün öyle bı stres olmuştum ama hepsi uçtu gitti çok şükür iyiyim şu an aynen kızımın hayalini kuruyorum

İnşallah yaa. Aynen uyuyamadım napim inşallah az kaldı

Sağlıkla kolaylıkla gelsin bebiş inşallah

Senin doğum bugün müydü kuzum

Saat kaçta olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…