2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Dış hemoroid ne saçma bir sey böyle ya ne oturabiliyorum ne yatabiliyorum ne yuruyebiliyorum. Dogum ustu basima gelene bakin , doguma kadar tedavi olmazsa dogumdan sonra daha kötü oluyormus. Doktorumu aradim genel cerrahiye gitmen gerek dedi. Bugun randevu aldim bakalim hadi ona da gidelim. Şu hamilelikte ben de çikmayan bir hastalik kalmadi heralde. Fizik tedavi ,ortapedi ,dahiliye, simdi de genel cerrahi. Sirada ne var acaba iyice çürüge çikmadan dogursaydim 🙄
Bende de var hemoroid, yani zaten vardı şu süreçte beşe katladı. Bir de karpal tünel sendromu gibi bir şey çıktı, aylardır elimde sabitleyici bileklikle geziyorum. Ama bu dönem müdahale etmezler diye gitmemiştim doktora. Öncesinde de hemoroid için gittiğimde bir ilaç vermişti ama işe yaramamıştı. Git bakalım doktora, ne diyecek. Ben arada yağ veya vazelin falan sürüyorum, öyle idare ediyorum.

Bende de var hemoroid, yani zaten vardı şu süreçte beşe katladı. Bir de karpal tünel sendromu gibi bir şey çıktı, aylardır elimde sabitleyici bileklikle geziyorum. Ama bu dönem müdahale etmezler diye gitmemiştim doktora. Öncesinde de hemoroid için gittiğimde bir ilaç vermişti ama işe yaramamıştı. Git bakalım doktora, ne diyecek. Ben arada yağ veya vazelin falan sürüyorum, öyle idare ediyorum.
Canim ben de zeytin yagi surdum ama iku gundur canima okudu resmen disari cikmis fena şişmiş, içte olsa daha kolay geciyor ama dıstaki kronik tedavisiz gecmiyor. Sanci da basladi

Dış hemoroid ne saçma bir sey böyle ya ne oturabiliyorum ne yatabiliyorum ne yuruyebiliyorum. Dogum ustu basima gelene bakin , doguma kadar tedavi olmazsa dogumdan sonra daha kötü oluyormus. Doktorumu aradim genel cerrahiye gitmen gerek dedi. Bugun randevu aldim bakalim hadi ona da gidelim. Şu hamilelikte ben de çikmayan bir hastalik kalmadi heralde. Fizik tedavi ,ortapedi ,dahiliye, simdi de genel cerrahi. Sirada ne var acaba iyice çürüge çikmadan dogursaydim 🙄
Off gozünü korkutmak istemiyorum ama gercekten doğmdan sonra beter oluyor canm heleki normal dogm yapacaksan ben şuan bildigin totimda ufak bir papatyayla dolaniyorm o derece🙈🙂😐 benimde doktora gitmem lazm ama nezsman bilemiyorum inan emzirme uyut emzirme uyut ev isleri gelen giden derken giremiyorum buraya vakit bulamıyorum kimler doğurdu yaa bi haber kaldm 😔

Günüm yaklaştıkça karnım yukarı çıkmaya, kasılmalarım bitmeye ,ağrılarım sadece gaz sancısına dönüşmeye başladı. Nasıl bir psikolojim varsa doktor ne ye dediyse ondan tiksindim , ne yap dediyse onu yapmadım. Şimdi de tüm doğum belirtilerini ortadan kaldırdım nasıl başardığımı bilemiyorum. Ben ekim annelerine geçeyim yavaştan 😂

Kizlar merhaba doğumdan sonra ki o sürece girenler beni anlayacaklar heleki bebek gazlıysa öyle bir sürecteyimki emzir uyut evle cocujlarla uğraş gelen giden derken bi turlü giremiyorum ama aklm hep burda😊ķimler doğurdu kızlar bi yazın kaç kisi kaldı dogurmayan off ne hikayeler vardır şimdi😍 poof göremedm😐şunu yazarken bile benm.minik kuzu mızırdaniyor hala😄
Öncelikle doğum yapacak hamişlerimize Allah kolaylık versin sağlikla kucağınıza alın dualarımı iletiyorum🙏😍doğum yapmş annelerimizede önce tebriklerimi sunar Allah güç kuvvet versin diyorum🙏 valla pil bitiyor ama çok keyifli😍 hepinizi öpüyorum ara ara bakmaya çalışacağm yine dertlesirz sevgiler🙋‍♀️

Günüm yaklaştıkça karnım yukarı çıkmaya, kasılmalarım bitmeye ,ağrılarım sadece gaz sancısına dönüşmeye başladı. Nasıl bir psikolojim varsa doktor ne ye dediyse ondan tiksindim , ne yap dediyse onu yapmadım. Şimdi de tüm doğum belirtilerini oradan kaldırdım nasıl başardığımı bilemiyorum. Ben ekim annelerine geçeyim yavaştan 😂
Ben de o kadar bel ağrısının kasılmanın doğumla ilgisi olmadığını anladığımdan beri hafif bi bozuğum. Doktor gelmeye niyeti yok diyor ya, iyice bozuluyorum. Sonra 2 haftası var zaten diyorum. Günü geçmeyen doğumu niye bekliyorsam 😂

Ben de o kadar bel ağrısının kasılmanın doğumla ilgisi olmadığını anladığımdan beri hafif bi bozuğum. Doktor gelmeye niyeti yok diyor ya, iyice bozuluyorum. Sonra 2 haftası var zaten diyorum. Günü geçmeyen doğumu niye bekliyorsam 😂
Sizinle günümüz aynı 🤭 ben de biraz bozuldum ne yalan söyliyim. Her gören karnın daha dik hele var diyor sen bi sus bakışı atıyorum ama ben de hissediyorum daha var 🥲🥲😂

Heyecandan uyku girmedi gözüme 🥺 yarın ne olacak beni ne bekliyor.. ya bu arada saçma bir psikoloji aldı beni sanki bebisimle ayrılıyor gibi hissediyorum hani hep karnımda benimleydi ya şimdi onu benden alcaklar gibi saçma ve komik 😅
Canım o his bende uzun zamandır var. Kavuşurken ayrılacağız, diyorum. Karnımdaki kıpırtılarını hissedemeyeceğim. Değişik bir psikoloji işte, annelik...
Sen gece hiç uyuyamamışsın sanırım heyecandan 😊 Allah yardımcın olsun. Sağlıcakla bebişine kavuş inşallah 🙏

Sizinle günümüz aynı 🤭 ben de biraz bozuldum ne yalan söyliyim. Her gören karnın daha dik hele var diyor sen bi sus bakışı atıyorum ama ben de hissediyorum daha var 🥲🥲😂
😂😂😂 Aynı mı günümüz? Bakalım hangisi önce gelmek isteyecek? Ya da günlerini mi bekleyecekler 🤭 Benim karnımın indiğini söylüyorlar ama gününde gelsin diyorlar ya çok gıcık oluyorum artık 🤭

Birde madicana nasıl hastane acaba yapıyor mu o da seçenekti ebeler yuzunden vazgeçtim hastaneler değişsede ucretim değşmiyor 8500 ucretim bine yakında corna vermek istemiyorum bazı şeyleri alırken uyguna bile kaçtım bu test için para ödemek hiç istemiyorum
Medicana yi hiç bilmiyorum

Anneleri ne yapsak bilmem benimkide şimdiden tutturdu zemzem damlatıp hurma yalatıcaz diyor 😅😅 hayır anne saçmalama ne alakası filan saydırıyorum ama nasıl yapıcaz bilmiyorum öyle böyle büyüyeceklerdir ama o sırada biz neler atlatıcaz meçhul 🙄🙄🙄
Ben yaptım canım belki saçma gelicek sana ama kızımda da vermiştik şimdi oğlumda da verdik. Hurmayı yumuşayıp değdirdik zemzem de 1 damla verdik hatta derler ki takvim yaprağından akıtın okumuş olsun. Var benim böyle batıl inançlarım

X