2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Tebrik ederim, güle güle büyütün bebişinizi ben de emzirme konusunda sorun yaşıyorum. Silikon göğüs ucu kullanıyorum ve etmediği zamanlarda sağıp veriyorum, arkasından mama takviyesi yapıyorum. Aç kalmasından iyidir. Bebek emdikçe süt geliyor ama biraz erken doğduğu için sürekli uyuyor bebeğim, uyandıramadığımda sağıp biberonla veriyorum,

Mamadan/sagilmis sütten önce ısrarla memeden emmeyi denemeni öneririm. Sana çok zor olacak biliyorum ama diğer türlü karnı tokken hiç almayacaktır daha çok yeni inşallah alacaktır zamanla

Hayırlı uğurlu olsun kesinlikle aç kalmasından iyidir. İlk 15 gün hem bebeğin kan şekeri hem de sarılık için çok önemli. Bol sütler hepimize

Canım benim hiç üzülme benim üçüncü cocuk olucak ilki 11 yasında, 37 yasındayım, kac yıl yöneticilik yapmış insanım hala bana bile sen çocuklara nasıl bakacaksın diye güvenmiyolar, kişisel algılama. Büyüklerin kendilerini tatmin etme şeklimi diyeyim, tesellisi mi diyeyim garip bir hiyerarşi durumu oluyo onlar öyle dediğinde sizin bilgileriniz çok kıymetli tabiki yardım istiycem, önce basarmak için bana sans verin yanımda olduğun için teşekkürler desen yumusatarak uzaklastıtırsın arada bildiğin şeyi bile sor mesela sevinsin neolcak politik olarak çok kazançlı çıkarsın bak abla tavsiyesi.

Hayırlısı olsun sağlıkla doğsun inşallah bebişin

Kıyamam Çok rahat bir doğum olur umarım, bebişin de çok sağlıklı gelir
Çok şükür böbreklerinde sorun görünmüyor eğer doğduğunda hemen çiş yaparsa sorun olmaz dedi inşallah da öyle olur bakalım. Çok sağol

Sarı katı akıntı sizde de oluyor mu? Artık son günler her şeyi doğuma bağlamaya başladım. Bu arada delta varyantı değilim sanırım çünkü raporda covid 19 yazıyor ve karantina sürem 14 gün olarak belirlenmiş. 20 gündür normalde. Rahatladım biraz

Canım hayırlı olsun Rabbim saglıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Hayırlı olsun dualarımız seninle olcak ve herşey güzel olucak

Oha lafa bak çocuğa kim bakacak ben dogurcam ama siz bi kura çekin kim çıkarsa bakar artık onu da ben yapacak değilim ya deseydin

Allaaah hadi hayırlısı olsun canım Allah kolayliklar versin vaktin gelmiş zaten

Bende hiç öyle şeyler yok. Bugün ebe bir arkadaşım geldi, akubası yaptı. O da kontrol etti, inmemiş kanala dedi. O da içini ferah tut iner, olmazsa ilaçla suni sancıyla gelir diyor hevesle bekliyoruz bakalım

Her tartıya çıkınca böyle oluyorum benim gibi olan varmı

Saglicakla kucagina alirsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…