2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
21 yaşındayım ben. Ben direk gelmeyin dedim yüzlerine karşı ama benden habersiz gelirlerse de kabalaşırım artık yani zoraki iş yapmak nedir kaynanam denedi şuan zorlama gelmeyi aldırmadım eşime ikimizin de haberi yok ama kendisi planlamış gelmeyi

Kesinlikle öyle çok teşekkürler

İlk hamilelikte de şubat annelerindeydim yine böyle problemler yaşamıştım. Özelden konuştuğum biri ismimi felan ifşalamıştı çok şaşırmıştım ama Ekim ve eylül anneleriyle çok mutluyum. Burada herkes çok destekliyor Allah razı olsun. Ama stresin doğumu etkilediği kesinlikle doğru bence. İlk yavrumu 41 de zar zor doğurdum geleceği yoktu bebeğimin 6 cm açılmam olmasına rağmen sezaryen olmuşum. Bende sakin kalmak istiyorum ama hayat şartları işte

Ocak anneleride iyi ya toprak yiyip cif kokluyolar

Ünşllah canım hepimiz iyi haberlerle gelelim Karnım çok fazla aşağıda sayılmaz aslında . Resim de komik olacak ama daha dün çekilmiştik hatıra olsun diye şöyle kestim atıyım aşağıda mı değil mi ben de tam bilmiyom bu iştah bende hiç kesilmiyo ama özellikle hep tatlı yemek istiyorum

Eklentiler

• D4C44B24-7BEA-4B5D-86F7-5ABDCE43E05D.jpeg
    89,4 KB · Görüntüleme: 93
Ocak anneleride iyi ya toprak yiyip cif kokluyolar
Ben inanıyorum öyle bir şey olduğuna ya benim çok tanıdığım cif aşeriyor bende yemedim ama kömür yiyesim oluyor. Değerlerime baktırdım ferritin 25 olması gerekirken 5. Bu yüzden farklı şeyler istiyormuş kadınlar hamilelikte

Yediden yetmişe o taraf bana saçma soru sormaya yemin etmiş zaten ben çalışıyorum ama evden çalışıyorum kendi işim zaten uygun saatlerimde çalışırım çocuğuma da bakarım.
benzemeyle kimse kimseyi sevmez bilsinler bebekler bazı insanların enerjisini çok sever en huysuz çocuk bile o insana gülümserr ben eşimden biliyorum tüm çocuklar sever onu yalan diyemem her çocuk bana gelmez ne güzel sen şanslısın

Maşallah benim de böyle aşağıda olunca alt kısımlar da mı sertlik hissediliyor acaba. Ben kiloluyum ama karnım sanki 6 ya da 7 aylık karnı gibi

Doğru dedin valla bende merakla girdim hemen foruma dedim acaba kimler doğurdu
Her biriniz aklımdasınız inşallah güzel haberlerle gelirim bakalım hemen yazılan buraya

Oha lafa bak çocuğa kim bakacak ben dogurcam ama siz bi kura çekin kim çıkarsa bakar artık onu da ben yapacak değilim ya deseydin
İşte ne denir bı soruya mantıksızlar içinde kaldım evden çalışıyorum ya güya ona nazaran soruyor . Ben de dedim gerekirse çalışmam kesi çocuğumu kendim üyütürüm babası geldiğinde babası bakar ben2 saat işime zaman ayırabilirm uyuduğunda vs. Dedim kimlere açıklama yapıyoruz yaaa

Maşallah benim de böyle aşağıda olunca alt kısımlar da mı sertlik hissediliyor acaba. Ben kiloluyum ama karnım sanki 6 ya da 7 aylık karnı gibi
Tam indi mi karnım hiç fikrim yok belki bilenler cevaplar. Ama ben biraz indiğini düşünüyorum göğüs altımda boşluk var .senin iç karnın geniş demekki güzel bişey ben de kiloyu gebelikte alanlardanım 50yle hamile kaldım şimdi 65 im .
alt kısımlar arada sert oluyor ama böyle sanki gaz varmış gibi oluyo

Detayını ben de bilmiyorum ama her gidişimde daha bir hafta gelmez diyor. Şimdi 39 bitti. Yine böyle derse 40 bitecek. Bir tek yürüyüş işe yarar dedi doktor, hemen hemen her gün yürüyorum ama işe yaramıyor sanırım o hareketler doğumu kolaylaştırır bence, hiç esnekliğim kalmadı mesela benim. Kesin zorlayacak doğum esnasında.

Anneleri ne yapsak bilmem benimkide şimdiden tutturdu zemzem damlatıp hurma yalatıcaz diyor hayır anne saçmalama ne alakası filan saydırıyorum ama nasıl yapıcaz bilmiyorum öyle böyle büyüyeceklerdir ama o sırada biz neler atlatıcaz meçhul

Bebişin kız mı erkek mi? Benim ki kız ve sezaryen olacağı için en fazla 2 haftamız kaldı diye düşünüyorum ama covid yüzünden gün alamadık henüz

oyyy allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin inşallah sağlık selamet dilerim ikinize de...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…