2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
İyi tarafından bak senin günün belli olucak ben sancım ne zaman gelirse artık ilk gebelik bide 40-41. Hafta bile olabilir yani. Hayırlısı bence benim bebiş o kadar beklemicek gibi geliyo hep bana🤣
Sanmıyorum 40-41 haftalarda doğum olacağını Eylül bebeleri hep erken geldi baksana 😂

Kızlar bu gece bana uyku yok galiba benim oğlan ya ağzımdan çıkmaya karar verdi yada sezeryanı kendi yapıp göbek deliğimden çıkacak 😂😂😂 uzun zamandır bu kadar çok hareket etmiyordu. Hareket yüzünden canımda cok yanıyor 🙃🙃🙃 benimki yan duruyordu acaba pozisyon mu değiştiriyorki, ay varya mjı zor yazdım. 🙈🙈🙈
Bu oğlanlar aynı heralde benimki de yaklaşık 2 saattir çok hareketli korkumdan birşeyde yiyemedim gelir falan diye 😂

Kızlar bu gece bana uyku yok galiba benim oğlan ya ağzımdan çıkmaya karar verdi yada sezeryanı kendi yapıp göbek deliğimden çıkacak 😂😂😂 uzun zamandır bu kadar çok hareket etmiyordu. Hareket yüzünden canımda cok yanıyor 🙃🙃🙃 benimki yan duruyordu acaba pozisyon mu değiştiriyorki, ay varya mjı zor yazdım. 🙈🙈🙈
Benim kiz depar atiyordu kanala girince azicik yavasladi hareketleri ama yine de cosuyor nadiren😁 Nst deki gorevli beni ezberledi kizin hareketli oldugunu biliyor , bugun hareket yoktu sen aç mi geldin bu niye böyle duruyor hiç böyle degildi diyor 😅

Benim kiz depar atiyordu kanala girince azicik yavasladi hareketleri ama yine de cosuyor nadiren😁 Nst deki gorevli beni ezberledi kizin hareketli oldugunu biliyor , bugun hareket yoktu sen aç mi geldin bu niye böyle duruyor hiç böyle degildi diyor 😅
Seviniyorum hareket ediyor diye ama bu akşam kadar canım yanmamıştı. Kesin dönüyor benimki, artık baska bir acıklama yapamıyorum 🤭 ay sağlıklı olsun da biraz daha dayanırım napıyım.

Seviniyorum hareket ediyor diye ama bu akşam kadar canım yanmamıştı. Kesin dönüyor benimki, artık baska bir acıklama yapamıyorum 🤭 ay sağlıklı olsun da biraz daha dayanırım napıyım.
Benim kiz bana neler yapti neler , böbreklerime kadar ulasmisti orayi bile tekmeledi ,tekmesini yemeyen iç organim kalmadi gibi 😂 çok canimi yakiyordu ama durgun olunca da panik oluyordum bir sey oldu saniyordum. Bu kadar hareketli bebenin durmasi panik yapar tabi ki 😁 annem bu kiz ele avuca sigmicak diyor, oturdugum yerde disardan resmen izliyorlar hareketlerini o kadar belli ki 😅

Son haftalarda akıntı çok mu olur yoksa hafiften suyum mu geliyor anlamadım? Benim ilkinde de suyum haftalar öncesinde az az gelirdi. Resmenn pijamam ıslanıyor ve peçeteye silince de kaygan sıvı var. Suyumuz gelse kaygan mı olur yoksa normal su gibi mi gelir? Birde benim normalde de suyum fazlaydı

Oh ne güzel doğuranlar olmuş Allah anali babalı büyütsün.
Bizde gün aldık 16 sinda o hafta sezeryanla alacaklar.Benim bir oğlum var bu 2 buda mecburen sezeryan olacak ama geçen senede kist ameliyatı oldum bu sefer içimde bir korku var ameliyattan korkuyorum hayırlısı.
Kızlar birde benim oğlum biraz sorunlu anormal bir çocuk asosyal onun yani sıra çocuklarla anlaşamıyor hiç bir şeyini kimse ile paylaşmaz bizi VS herşeyi kıskanır şimdi çocuk doğunca ne yapacağız bilmiyorum

Son haftalarda akıntı çok mu olur yoksa hafiften suyum mu geliyor anlamadım? Benim ilkinde de suyum haftalar öncesinde az az gelirdi. Resmenn pijamam ıslanıyor ve peçeteye silince de kaygan sıvı var. Suyumuz gelse kaygan mı olur yoksa normal su gibi mi gelir? Birde benim normalde de suyum fazlaydı
Akıntı bendede arttı bu haftalar normal herhalde

Uyuyordum 15 dk önce tuvalete gittim ama farklı birşeyler aktı. Akıntı dedim başta yoğundu ama sonra sıvı kıvamda devam eden birşeyler aktı bi süre devam etti 🥺🤔ay çok tereddütte kaldım akıntı mı yoksa az az suyum mu geldi.en korktuğum buydu bak hala az az birşeyler var. 🥴Napsam ne önerirsiniz

Şimdi aradılar beni. Benim de Delta virüsüymüş ve karantina sürecim de 20 gün olacakmış. Kovid 1'dan farklı olarak daha çabuk yayılıyomuş ve internetten baktım çoğu gebe Delta olunca atlatamıyormuş
Nasıl oldunuz? Sizi merak ettim. İnşallah hiç bir semptom göstermeden atlatırsınız

Uyuyordum 15 dk önce tuvalete gittim ama farklı birşeyler aktı. Akıntı dedim başta yoğundu ama sonra sıvı kıvamda devam eden birşeyler aktı bi süre devam etti 🥺🤔ay çok tereddütte kaldım akıntı mı yoksa az az suyum mu geldi.en korktuğum buydu bak hala az az birşeyler var. 🥴Napsam ne önerirsiniz
Valla ilk bebeğimi 41 de doğurmuş biri olarak sabrım hiç kalmamıştı. Suyum az az geliyordu 2 günde bir doktor çağıırp muayene ediyordu en sonunda da sezaryene aldı. Su birden gelmediği sürece sıkıntı olmuyor sanırım ama doktorunuza danışın. Hiçbir şeyi şansa bırakmamak lazım artık

Nasıl oldunuz? Sizi merak ettim. İnşallah hiç bir semptom göstermeden atlatırsınız
Nefes darlığı ve öksürük var ama daha iyiyim şükür. Bebeğe odaklandım hareketlerini takip ediyorum kendisi de hareketli çok şükür. Suyum normalde de fazlaydı inşallah o konuda bir sıkıntımız olmaz

Valla ilk bebeğimi 41 de doğurmuş biri olarak sabrım hiç kalmamıştı. Suyum az az geliyordu 2 günde bir doktor çağıırp muayene ediyordu en sonunda da sezaryene aldı. Su birden gelmediği sürece sıkıntı olmuyor sanırım ama doktorunuza danışın. Hiçbir şeyi şansa bırakmamak lazım artık
Ebeyle konuştum başlamış gelmeye dedi🙈🥳 dinlen sabah muane edelim dedi Sabah ola hayır ola. Dua edin kızlar 🙈🥴🤔🤣🥺şuan tık yok ama sancılar birkaç saat sonra gelirmiş

X