2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Doktorlarin bu hafta icin yorumunda bunlar vardı zaten, karnınız aşağı doğru inebilir ve mide sorunlarınız nefes darlığınız azalir diye ama bu hemen dogum olacak demek değildir diyolar. Nedense buna benzer yorumlarda ben koca karı tecrubelerini daha cok önemserim aslında 😂
Öyle tabi ama mesela eşimin arkadaşının eşini görmüştüm ben hastanede aynı hastaneye gidiyormuşuz kadın 41 haftalık olmuş karnı nerdeyse dizinde hala doğum olmamış ne sancı ne su hiç bişey yokmuş artık gün almaya gelmişlerdi 😂

Merhaba , mesajınızı arama kismindan buldum, ben çalışabilir raporu almıştım 32 de , zaten şu tarihe kadar çalışır diyordu , bir daha çalışamaz almadım, ama şimdi de çalıştığım kuruma, işe başlama tarihini gösterir belge sunmam lazım , nasıl olacak?
merhaba, bugun calisamaz aldim 32. hafta raporunun aynisi gibi 😅 asistan muhasebenin sistemden gorebilecegini soyledi ama kamu kurumunda nasil olur bilmiyorum. yeni aldigim bu raporda da ise baslama tarihi yazmiyor, yarin kuruma gonderecegim, donuslerine gore bilgi veririm size de.

Bence seminkide düşmüş ama benim hala düşmedi ya ☹️
Canım bence tamamen düşmedi henüz çünkü hala nefes darlığı yaşıyorum ara ara ama evet düşmeye başladı onuda göbek deliğimi görüyodum normalde şimdi yarısını görüyorum ayaktayken. Gereksiz06 Gereksiz06 arkadaşta dedi daha önceki durumunuzla karşılaştırın diye çok mantıklı. Birden düşmez ki yani göbek heralde🤷🏼‍♀️ Seninki de başlamıştır düşmeye bence

merhaba, 37.hafta dogum izniyle ilgili bir sorum var, konusulduysa kacirdim kusura bakmayin tekrar icin. 32. haftada aldigim calisabilir raporunda 30.08.2021 izne baslama tarihi yaziyordu, bu belgeyi kuruma verdim, simdi 31i ve sonrasi icin yeniden calisamaz raporu almam veya dilekce yazmam gerekir mi? rapor alan arkadaslar nasil ilerlediniz? tesekkurler
Bende memurum ve 32-37 arası çalışabilir raporumu götürdüm. Raporda zaten hangi gün 37 olduğu yazıyor diye benim kurumum başka bişey istemedi. Zaten 37 den sonra zorunlu ordada tarih belli. Doğum olduktan hemen sonra eşim gidip doğum belgesini vs götürücek işte. Kurumdan kuruma değişebilir. O yüzden bulunduğunuz kurumun özlük birimiyle görüşüp sormanız daha iyi olur.

3 gün var aramızda 😂 yarın kontrole gidicem bakalım ne zaman gün vericek genel de 39 diyorlar ama bana 39 çok uzun geliyor 🤦‍♀️
İyi tarafından bak senin günün belli olucak ben sancım ne zaman gelirse artık ilk gebelik bide 40-41. Hafta bile olabilir yani. Hayırlısı bence benim bebiş o kadar beklemicek gibi geliyo hep bana🤣

Kizlar cok sukur bebek de ben de iyiyiz. Spinal denediler olmadi genel anestezi oldum. Bebisim 2590 gram 48 cm dogdu gercekten minismis. 🤗Cok sukur sagligi yerinde cok sukur. Darisi diger eylul bebeklerimize olsun saglikla 🥰🍀💐
Ay foruma bakamıyordum pek yeni gördüm tebrik ederm kavuşmuşsun 🥰🙏🏻 Oh sağlıklıya daha ne olsun kilo boy da iyi çok da minik değil küçük bebekler daha güzel toparlıyor sen beslersin onu darısı bize inşallah 🥰

Kızlar kızım doğumdan 12 de çıktım. Şükür ikimiz de iyiyiz 😊 Oğlum da geldi gördü beni. Anne niye uzanıyorsun kalksana, bak artık Kübra Nur karnında değil dedi 😂 Biraz daha toparlanınca yazacağım inşallah 😊
Hadi gözün aydın çok sevindim iyi olmanıza 🥰👼🏻 Sağlıcakla büyüt tebrikler darısı bize inşallah 🥰🧿

Kızlar bu gece bana uyku yok galiba benim oğlan ya ağzımdan çıkmaya karar verdi yada sezeryanı kendi yapıp göbek deliğimden çıkacak 😂😂😂 uzun zamandır bu kadar çok hareket etmiyordu. Hareket yüzünden canımda cok yanıyor 🙃🙃🙃 benimki yan duruyordu acaba pozisyon mu değiştiriyorki, ay varya mjı zor yazdım. 🙈🙈🙈

Kızlar bu gece bana uyku yok galiba benim oğlan ya ağzımdan çıkmaya karar verdi yada sezeryanı kendi yapıp göbek deliğimden çıkacak 😂😂😂 uzun zamandır bu kadar çok hareket etmiyordu. Hareket yüzünden canımda cok yanıyor 🙃🙃🙃 benimki yan duruyordu acaba pozisyon mu değiştiriyorki, ay varya mjı zor yazdım. 🙈🙈🙈
Ahhaha ilahi bebek🤣🤣 Ben 4-5 gündür senin dediğin gibiyim. Maşallahhta hiç durmuyor benimki ya. Fazla dayanamaz içerde bence bizim bebikler😂

Ahhaha ilahi bebek🤣🤣 Ben 4-5 gündür senin dediğin gibiyim. Maşallahhta hiç durmuyor benimki ya. Fazla dayanamaz içerde bence bizim bebikler😂
Ay bilmiyorum ama büyükkende bukadar germe hareketi yapınca insanın canı çok yanıyormuş. Eşim bile dedi, kızlar da senin karnın hiç yoktu, kibar kibar hareket ediyorlardı bu bomba tasıyorsun gibi kocaman bide dışarıdan hareket belli oluyo 😂😂 mide ilacı içmekten helak oldum bugün. Midem oyuncak oldu resmen 👻

X