2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Sana ve bebeğine maşallah. Çok güzel yazmışsın. 2. konusunu iyi düşünmeni tavsiye ederim naçizane. Asla istemiyorum diyip diyip 6 sene sonra sırasıyla "tek olmaz ya kardeşi olsun, hatta acilen olmalı, keşke daha önce olsaymış" durumuna geldim. :)

Off geçmiş olsun. Bunu ben de yaşadım, hayatımın en kötü günüydü, 24 saat fototerapi gördü, çok ağlamıştım ama orda bebeği yoğun bakımda olan bi anne sarılık için ağlama benimki kalp ameliyatı olacak demişti hiç unutmuyorum. Allah beterinden korusun inşallah. Yalnız fototerapi alan bebeklere bera diye bir işitme testi yapılması öneriliyor daha sonra, bunu bi sorabilirsin çocuk doktoruna.

Hani ben olsam bende mama vermezdim sütüm geliyorsa birde çok geliyorsa neden vermeyim. 11 tane yeğenim var mama falan vermediler direk anne sütü hiçbiri de sarılık olmadı. Bunun ben mamayla falan çokta alakası yoktur diye düşünüyorum. Birde eskiden beri varmış demekki annem bana sarı tülbent ört sarılık olmasın demişti. Yeni doğanda görülüyormuş bi kaç gün önce annemle konışmuştum bu konuda. Hatta ben inanmıyorum sarı ört kırmızı ört olayına. Çok geçmiş olsun inşallah iyileşcek çabucak minnak, biraz nazlı bir bebiş olcak belkide

Geçmiş olsun canım. Umarım ilaçla iyileşir.

Merhaba güzel anneler 27 agustos da yazmıştım kanamam geldi diye gece sancım başladı 28 agustos öğlen 13 05 de bebeğim doğdu kanamalarınızı dikkate alın ve özellikle idrar yolu enfeksiyonu gecirmemeye çalışın bol su için.enfeksiyon dan rahim ağzında ödem olmuş 10 cm açıklıkla 5 saat sonra bebegim doğdu.cok şükür şuan evdeyiz 37 +3 de 3 kilo 100 grm doğdu.

Hayirli olsun saglikla buyusun kuzucuk

Kuzum geçmiş olsun inşallah çabucak iğleşir yavrun ama bunun mamayla vs alakası olduğunu düşünmüyorum bak sütün varmış benim damla damla geliyordu sütüm 3 gün boyunca onu verdim 3. Günün sonunda çığlık çığlığa kaldı kızım doymuyormuş meğer ona rağmen sarılık çıkmadı ondan sonra biz mamaya başladık sütüm gelmeyince rabbim şifasını versin inşallah

Gözünaydın canım hayırlı uğurlu olsun. Allah analı babalı büyütsün.

Maşallah kuzum sağlıkl sıhhatle büyütün bebeğinizi inşallah

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin acil şifalar

Gözünüz Aydın sağlıkla büyüsün inşallah 5. Mi oldu şimdi minik kuş

Hayırlı olsun Rabbim saglıcakla buyutmeyı nasıp etsin inşallah çok mutlu oldum

Kesinlikle haklisin
Yanlış mesajını alıntılanmışım ama çok geçmiş olsun kuzum. Umarım en kısa zamanda atlatır canım benim
Canım size de çok geçmiş olsun en kısa zamanda iyileşir umarım çocuklar hasta olunca insan dayanamıyor gerçekten
Maşallah size sağlıkla büyütün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…