2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben ne desem tersi çıkıyor o yüzden yorum yapmak istemiyorum ama burda doğum sancısı çekenler genelde doğurmuyor Doğum yapanlar biranda yapıyor ya da zaten sezeryan günü alanlar oluyor. İnşallah bebeğin doktorun gelişini bekler uslu uslu.

Yaaa maşallah insallah banada boyle kolay dogum nasip olur guzel gunlerde saglikla buyutun bebisinizi darisi bekleyenlerin basina insallah (çoook Amiiin )

Ay insan korkuyor dimi birden birakmaya da Bana sadece progestan vermişti ve 10 gün kullanalım rahmi de çok gevsetmeyelim normal doğuma zorluk çıkarmasın dedi. Bugün 7. Hapı alicam bakalım tam 10 da mı bırakıcam yoksa yarın mı. Haftamız çok şükür iyi artık ben sadece kilosu da biraz toparlasın istiyorum o zaman içim çok rahat edicek zevkle beklicem bebişi

Yaa evet yurt dışında çok ultrasona almıyorlar dimi. Hadi güzel haberler ver gelmesi yakın olsun kanala inmiş olsun da sende çok beklemeden kavuş

Kendini o düsunceye neden kaptiriyorsun ki guzel düsün Allahin izniyle bugünlerde gecer bol bol dinlen sıvı al c vitamini al kemik ilik suyu corba sarmsak sirke tuket Rabbim sifa versin en hafif sekilde atlaticsksin insallah

Geçmiş olsun, ne güzel olmuş doğumun. Darısı başımıza

Ben de her seferinde hadi belki bu sefer girmiştir kanala diye heyecanla gidiyorum ama yok henüz. Belli olmuyormuş gerçekten ama bize de bir hafta daha beklemeyin dedi. 39 bitecek haftaya Tembel çıktı bizimkiler

Darısı bizlere inşallah hayırlısıyla gözünüz Aydın olsun sizinde

Açilmalarım başlamış doktor salı gel dedi ben şimdi gitmesemmi kasilma durdu bişi yok boşu boşuna gitmiş olurum bende doğururum diyordum bu sancıyla
Acilman varsa git canim. Benim yarin randevum var , doktorum duzenli sanci olursa gel dedi o yuzden rahat bekliyorum duzenli degil sancilarim..

Bir arkadaş sezeryan olacaktıda sancısı geldi normal olduya , hayırlısıysa seninde öyle olsun ameliyat bıçak gerek kalmadan doğur ne güzel olurdu

Yaa evet yurt dışında çok ultrasona almıyorlar dimi. Hadi güzel haberler ver gelmesi yakın olsun kanala inmiş olsun da sende çok beklemeden kavuş
Kanala falan inmedi hissediyorum ama başı aşağıda ben tahmin ediyorum ki kanala inerse en fazla 2 güne doğururum. Genetik olarak bizim sülale normal doğumcu çatı darlığı olayımız falan yok. Birde ikincide doğumda kanala inince hemen doğum olabiliyormuş. Kaslar çatı açık olduğundan

Bu gece uyuyabilecek misin heyecandan

Allah kolaylik versin saglikla kucakla gel bebisi insallah

Ne güzel gen öyle hadi hayırlısı o zaman ya bakalım ne diyecek ebe bende merak ettim

Aynen canım seninle aynı düşünüyorum çok şükür bugünlere gelebildik, azcık da kilo alsın çünkü eminim gören herkes ayyy çok küçüüük dicek ve biz etkilencez o lohusa kafasıyla biliyosun herkes 5 kilo çocuk doğurup 5 yaşına kadar da emzirdigi için

Hadi hayırlısı olsun çok rahat kolay geçsin inşallah sağlıkla gelsin minik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…