2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Allahım bu nasıl güzel bir doğum olmuş ya gözün aydın Allah analı babalı büyütsün darısı bize olsun inşallah

Ay gözlerim dolduuuu harikaaa Sağlıkla büyüsün inşallah çok güzel bir doğum hikayesi

İnşallah hepimizinki geçici birşeydir korkmaya başladım çünkü

42’ ye kadar gayet normal hatta benm arkadaş 42 de doğurdu, doktor 44’ü gördüğümüz bile oluyor demiş

Çok şükür canım çok sevindim. Allah analı babalı büyütsün inşallah yavrunu İnşallah bizlerde böyle güzel doğumlar yaşarız dua et bize

Ayy çok şükür canım çok sevindim. Böyle güzel doğumları okuyunca nasıl motive oluyorum bilemezsin Allah analı babalı büyütsün inşallah rabbim sağlıklı hayırlı evlatlardan eylesin Rüzgarımızı

Ben de bulanti dogumdan bir iki önce baslar diye duymustum iki gundur bulanti vardi dun gece de kustum az önce de musluk suyu kivaminda çamasirimi iki ceviz buyuklugunde islatacak kadar sivi geldi. Ozellikle baktim çok siviydi.
Ağrı sızı varmı peki ? Doğumun mu geldi acaba ?

Hayırlısı olsun canım benim dr da 42 ye kadar uzayabiliyor demişti. İçerde ne kadar dursa iyiymiş aslında ama tabi bizde bir an önce kavuşalım istiyoruz kuzulara İnşallah zamanında çok bekletmeden gelir keretalar

Internete çok bakıp da moralini bozma. Dizim ağrıyor yazsan, diz kapağı kanseri yazıyor internette. Günlerdir temaslısın, kaç gün önce bulaştı ve çok şükür durumun kötüye gitmedi burdan bizimle paylastigin kadarıyla. Rabbim seni de, bebeğini de korusun. Kötülesirsen zaten hastaneye yatırırlar ve tedavine başlarlar. Hep olumlu düşünerek moralini yüksek tutmaya çalış. Haber bile izleyip moralini bozma.

Kisiden kişiye değişir bu canım biz aylardır multivitamin demir ilacı vs kullaniyoruz insallah daha rahat gecer. Sen bolca sarımsak sogan ilikli kemik suyu c vitamini almaya çalış. Kendine çok dikkat et. Biraz kotulestigini düşünürsen 112 yi ara tedavin hastanede devam eder daha güvende olursun. Kac gün oldu temas olalı? Şimdi nasılsın

Günaydın kızlarrr…. K Kbo4 sana ekstra günaydın rüyamda seni gördüm suyum geldi ben doğuma gidiyorum yazıyordun beynimize işledin
Günaydınnn ay belkide malum oldu ne dersin? Dün gece saat kaçtı bilemiyorum telefonum yanında değildi ama öyle bir sancı geldi ki belimden karnıma resmen kitlendim yatakta. Tamam dedim bu sefer geliyor hatta peşine bir iki kasılma yaşadım ama cok sürmeden geçti. Belli bir süre sağa sola dönemedim acıdan. Sabah kalktım yine öyle ama şimdi biraz daha iyiyim

İnternette her zaman herşeyin en kötüsü yazar. Atlatır bebeğini sağ Salim kucağına alırsın inşallah. Korkma Allah büyüktür sana yardım eder. Son ay insan telaşa düşüyor çok haklısın ama geçecek inşallah

Su gibi olmuş doğum sürecin inşallah allah hepimize nasip eder sağlıkla büyüt imşallah bebişini

Son 1 hafta sık dişini haftaya doğurabilirsin bu haftayıda atlat Allahın izniyle azcık daha kalsın bebiş belki 3 kilo falan olur süper olur o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…