2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Günaydın kızlar, jet dogum hikayesi de benden gelsin 😁 çok şükür sabah 6.20 de rüzgar doğdu. Uyukumdan 3.50 gibi uyandım wc ye gittim sanki bacaklarından bisey akiyo gibiydi bekledim, sancılarım.da başlamıştı 4 gibi eşimi uyandırdım.dusa girdim, sancılar 5 dk birdi nerdeyse dr.arayip hastaneye gectik 8 cm aciklikla hemen doğumhaneye girdim ebe daha da ordan çıkartmadı 😊 şimdiye kadar neden gelmedin dedi dedim zaten çok olmadi 😁 dr gelene kadar sakin ıkınma.dedi drum.geldi sağolsun yardımcı oldu suyu azalttı çok şükür sagsaglim kavuştuk 😍 darisi sizlerin başına inşallah 😍😍
Sağlıkla büyüt bebeğini canım 🥰🤲

Son 1 hafta sık dişini 😅 haftaya doğurabilirsin bu haftayıda atlat Allahın izniyle 😁 azcık daha kalsın bebiş belki 3 kilo falan olur süper olur o zaman
Ay hadi inşallah ya nasıl güzel olur 😍yarın kontrolümüz var bakalım kaç kilo olmuş büyümüş mü doktor ne diyecek ilacı bırakacak mıyım çok heyecanlıyım 😅

Günaydın kızlar, jet dogum hikayesi de benden gelsin 😁 çok şükür sabah 6.20 de rüzgar doğdu. Uyukumdan 3.50 gibi uyandım wc ye gittim sanki bacaklarından bisey akiyo gibiydi bekledim, sancılarım.da başlamıştı 4 gibi eşimi uyandırdım.dusa girdim, sancılar 5 dk birdi nerdeyse dr.arayip hastaneye gectik 8 cm aciklikla hemen doğumhaneye girdim ebe daha da ordan çıkartmadı 😊 şimdiye kadar neden gelmedin dedi dedim zaten çok olmadi 😁 dr gelene kadar sakin ıkınma.dedi drum.geldi sağolsun yardımcı oldu suyu azalttı çok şükür sagsaglim kavuştuk 😍 darisi sizlerin başına inşallah 😍😍
Maşallah hayırlı olsun 😍 sağlıkla kavuşmuşsunuz. Allah'ım inşallah bize de böyle güzel kolay bir doğum nasip etsin. Çok mutlu oldum 😍♥️

Tebrikler, hayırlı uğurlu olsun sağlıkla büyüsün. 💐

Merhaba kızlar, dun gece burayı okuyup yattım, şu an bir sancım yok ama yazdıklarınızı okudukça doğuracak gibi hissettim 😁😁
Benim doktorum da izne çıktı 12 Eylül de donecekmis, nst de sancı çıkmadı, rahim ağzı kısalığı da uygunmuş, 39. haftadan önce gelmez zaten ben doğuma yetisirim dedi, 37+4deyim. Biraz canım sıkıldı, inşallah hayırlısı ile doktoru bekler miniğim hayırlısı olsun

Canım maşallah gözünüz Aydın sağlıkla sıhhatle büyütün inşallah 😘

Şimdi aradılar beni. Benim de Delta virüsüymüş ve karantina sürecim de 20 gün olacakmış. Kovid 1'dan farklı olarak daha çabuk yayılıyomuş ve internetten baktım çoğu gebe Delta olunca atlatamıyormuş
Kötû dusunup kötûyû cagirma canim. Allah sifa versin insallah bebegin de sen de iyi olacaksiniz Allahin izniyle.

İnşallah hepimizinki geçici birşeydir korkmaya başladım çünkü
Geçici olduğunu düşünüyorum Allahın izniyle 🤲🏻 Sağlıkla tamamlayalım süreci inşallah
42’ ye kadar gayet normal hatta benm arkadaş 42 de doğurdu, doktor 44’ü gördüğümüz bile oluyor demiş 😬😬
Deme deme öyle 😂
Hayırlısı olsun canım benim dr da 42 ye kadar uzayabiliyor demişti. İçerde ne kadar dursa iyiymiş aslında ama tabi bizde bir an önce kavuşalım istiyoruz kuzulara🤭 İnşallah zamanında çok bekletmeden gelir keretalar☺️❤️
Ay inşallah canm amin🥰

Şimdi aradılar beni. Benim de Delta virüsüymüş ve karantina sürecim de 20 gün olacakmış. Kovid 1'dan farklı olarak daha çabuk yayılıyomuş ve internetten baktım çoğu gebe Delta olunca atlatamıyormuş
Allah acil şifalar versin, inşallah sağlıkla atlatırsıniz. Lütfen olumlu düşünün, internette genelde en kotu senaryoyu yazar insanlar. Moralinizi yüksek tutun. Dualarımız sizinle

Ay hadi inşallah ya nasıl güzel olur 😍yarın kontrolümüz var bakalım kaç kilo olmuş büyümüş mü doktor ne diyecek ilacı bırakacak mıyım çok heyecanlıyım 😅
Ben nidicard kullaniyodum ya progestan haricinde, kasılmaları önlemesi için. Geçen gün ondan 5 tane kalmıştı, günde iki tane kullaniyodum. Doktora yazdım o ilac bitiyo yeniden yazarmisiniz diye. Bitince kullanmana gerek yok dedi 😱 ben de günde 1 e düşürüp bırakıyim bari dedim tamam dedi 😂 2 gün kullanıp birakmak yerinde 4 gün kullaniyorum yani birden kesmeye cesaret edemedim hâlbuki progestana devam ediyorum. Cuma kontrol var belki onu da bırak der 36+6 oluyo o gün çünkü

Benimde bugün ebe kontrolüm var. Burda zararlı diye sürekli ultrason yapmıyorlar cuma gün gitmiştim son ultrasonumdu zaten 20 hafta 30 hafta 35 hafta ultrasondan bakıyorlar bütün organlar gelişim herşey güzel dedi doğumu beklicen dedi. Geri kalan herşeyde ebe elle muayene ediyor. Bende heyecan yaptım 😍😍 hadi hayırlı haberlerle gel inşallah 🙏

X