2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Coksevindim tatlim gule gule buyutun insaallah

Günaydın kızlar, jet dogum hikayesi de benden gelsin çok şükür sabah 6.20 de rüzgar doğdu. Uyukumdan 3.50 gibi uyandım wc ye gittim sanki bacaklarından bisey akiyo gibiydi bekledim, sancılarım.da başlamıştı 4 gibi eşimi uyandırdım.dusa girdim, sancılar 5 dk birdi nerdeyse dr.arayip hastaneye gectik 8 cm aciklikla hemen doğumhaneye girdim ebe daha da ordan çıkartmadı şimdiye kadar neden gelmedin dedi dedim zaten çok olmadi dr gelene kadar sakin ıkınma.dedi drum.geldi sağolsun yardımcı oldu suyu azalttı çok şükür sagsaglim kavuştuk darisi sizlerin başına inşallah

Ay maşallah ne hızlı ve pozitif bir doğum

Valla ne guzel rahat rahat dogumunuzu yapıyorsunuz kıskandım darısı bana ya

Ya maşallah ne güzel bir doğum olmuş sağlıkla büyütün inşallah darısı bizlerin başına

Harika ya masallah Allah hayirlisiyla buyutmeyi nasip etsin , ne guzel cabucak oluvermis

Sagligi iyiymis dogum da gelir insallah

Yaa dün, anlamadan doğuracağız, hasteneye yetişebilsek diye geyik yaptık. Sen gerçekten ucu ucuna yetişmişsin. Uyanmasan yatağında mı doğururdun artık bilemiyorum
Tebrik ederim canım. Allah analı babalı büyütsün. Allah bizlere de hayırlısıyla böyle kolay doğumlar nasip etsin. Bu arada bu kadar hızlı bir doğum olduğuna göre ilk doğum değildir diye düşünüyorum. Daha önce doğum yapmış mıydın?

Günaydın çok şükür, Allah bağışlasın

Şimdi aradılar beni. Benim de Delta virüsüymüş ve karantina sürecim de 20 gün olacakmış. Kovid 1'dan farklı olarak daha çabuk yayılıyomuş ve internetten baktım çoğu gebe Delta olunca atlatamıyormuş

Oyyy masallah subhanallah Rabbim nazardan saklasın çok sevindim hayırlı olsun Rabbim saglıcakla buyutmeyı nasıp etsin inşallah

Lütfen kötü şeyler düşünme hayırlı güzel şeyler düşün. Güzel ce atlatıcaksın bak gör. Sen kanfine güzelce gelicek bebeğine odaklan sadece. Rabbim güç kuvvet versin bol dinlen olurmu negatif bir duyguya yer yok

Kötü düşünme canını sıkma biliyorum cok zor endişe etmeden durmak allah kolaylık versin en kısa zamanda allah şifa versin gönlünü ferah tutmaya çalış bol su iç kemik suyu ilik suyu c vitamini bol meyve ye sana da bebeğe de şifa olsun

Çok çok geçmiş olsun internete güvenme sen pozitif düşün bol bol C vitamini takviyesi al bol sıvı tüket. İnşallah sen de bebeğinde sağlıkla atlatacaksınız.

gerçekten jet hızıyla olmuş :) çok şükür Allah analı babalı büyütsün işallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…