2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Size birkaç kocakarı doğum zamanı tahmini söyleyeyim 😃
Linea alba düz bir çizgi haline geliyormuş.
Sırtını bir yere yaslayıp, ayaklarını uzattığında bir ayağını diğerinin üzerine koyamazsan birkaç gün içinde doğum olurmuş.
Ayrıca doğum yakınsa ayak parmaklarına uzanabiliyormuşsun rahatça. Sanırım bebek kanala girince göbeğin üstünün rahatlamasıyla alakalı bunlar.
Bende henüz hiç biri yok. Göbeğimin üstüne 4 parmak giriyor rahatça, ama geçen hafta da öyleydi ve doktor kanala girmediğini ve doğumun yakın olmadığını söyşemişti. Sabah kontrolüm var, bakalım ne diyecek doktor 🤓
Ayagimi ust uste koyamadim , gögûs altim 4 parmak bosluk, ayak parmagina uzanmanin nasil oldugunu anlamadim yapamadim 😁

Merhabalar Kızlar, hiç ummazdım ama benim bebeğim de erken gelmeyi istedi. Bugünkü ağırlarım sancıymış meğer, dahimde açılma da olunca doktorum doğuma almayı tercih etti. Umarım sonrasında bir sorun çıkmaz, sağlıcakla kavuşuruz 🙏🏻 Sezaryen olacağım için ben de helallik almak istedim, dünya hali... halkınızı helal edin, bu kısacık zamanda bile hepinizi çok sevdim... Sizin için de çok çok dua edeceğim...🙏🏻🥰♥️🌸

Canım korkma emi. İnşallah sağlıkla kucağına al. Oğlum daha küçük doğmasına rağmen sadece 5 gün kaldı küvözde. İnşallah senin bebeğin hiç kalmaz bile. 🥰 Yeterki stres yapma canım.
Şuan biraz korkuyorum ama geçici olduğunu umuyorum canım çok teşekkür ederim🥰🥰 Amin canımm🙏🏻🌸

Gerçekten mii ya sağlıkla gelsin inşallah hiç korkma her şey güzel olucak seninle günümüz aynı. 💖💖 dualarım seninle ve bebisle.Benimde geçmedi kasılmalarım çok arttı hafif ağrımda var ama emin olamıyorum. Tam olarak en son ne oldu da hastaneye gittin peki
Çok teşekkür ederim canım, çok sağolun🙏🏻 Bence sen de ihmal etme Allah korusun hiç beklemediğimiz şeyler başımıza gelebiliyor. En son sabah ağrıyla uyandım, geçmeyen bir ağrıydı. Doktorum nst’ye bağlamıştı ve orada çok yüksek sancılar çıktı. Rahim ağzına da baktı, açılma da olunca doğuma alıyor 🥺doktorum bu haftada doğsa da sorun olmayacağını söyledi, sen de hiç kafana takma canım.

Çok teşekkür ederim canım, çok sağolun🙏🏻 Bence sen de ihmal etme Allah korusun hiç beklemediğimiz şeyler başımıza gelebiliyor. En son sabah ağrıyla uyandım, geçmeyen bir ağrıydı. Doktorum nst’ye bağlamıştı ve orada çok yüksek sancılar çıktı. Rahim ağzına da baktı, açılma da olunca doğuma alıyor 🥺doktorum bu haftada doğsa da sorun olmayacağını söyledi, sen de hiç kafana takma canım.
Guzel haberlerle gel insallah dört gözle bekliyorum seni😍 Allah yardımcın olsun

Ayy sende mi doğuma hadi dualarımız seninle güzel haberlerle bekliyoruz seni 🌸🥰🤲🏻

Ben 40 derecede yıkadım hepsini, normal programda ama ekstra durulama yaptım deterjan falan kalmasın diye. Gerçi ben duru granül kullanıyorum o yüzden daha hassas davrandım, belki sıvı deterjanda gerek olmaz. Bir de hepsini ütüledim, dezenfekte amaçlı. Ama herhalde bir süre sonra bırakırım ütüyü 🙃
Evet ben de bir süre Sonra ütüyü bırakmıştım
6 yaşında 🤪🤪🤪
Ama bakteriden değil kırışık giydirmeye gönlüm elvermediğinden 🤗

Merhabalar Kızlar, hiç ummazdım ama benim bebeğim de erken gelmeyi istedi. Bugünkü ağırlarım sancıymış meğer, dahimde açılma da olunca doktorum doğuma almayı tercih etti. Umarım sonrasında bir sorun çıkmaz, sağlıcakla kavuşuruz 🙏🏻 Sezaryen olacağım için ben de helallik almak istedim, dünya hali... halkınızı helal edin, bu kısacık zamanda bile hepinizi çok sevdim... Sizin için de çok çok dua edeceğim...🙏🏻🥰♥️🌸
Sağlıkla huzurla büyütün inş şimdiden tebrikler 💐

Hadi bakalim sende saglicakla kavus bebisine saglicakla insallah 😍

Ben 30 derece kısa programda yıkadım ardından ütüledim ve yerleştirdim .. bnce gerek yok hasssas yada uzun programa

Benimde öyle içim sıkılıyor ki evde of puf diyerek geziyorum.. artık vakit beklediğimizden midir nedir çok sıkılıyorum
Evet ya vakit geçmiyor tv izlerken uyumuşum 3 saat 😅😅

Bugün bende de bi sıkkınlık var ya. Boş durmayı hiç sevmiyorum. İşleri bitirdim tatile çıktım, tek işim bebeği beklemek o da doğmayacak gibi daha boş boş bekliyorum 😒
Bende aynı durumdayım işte işler falan bitti ni bebeğin gelmesi kaldı ondan herhalde ☹️

X