2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Teşekkür ederim, sağolasın

Kuzum benim de riskim vardı biliyorsun ama jilet pişmanlık gerçekten okadar alıştır tekrar jilete vur jiletin üstüne ağdaya gidince valla anam ağladı canım çok yandı bide afedersin inatçı olup yönü değiştiği için bi yere birden fazla vurunca ağdayı daha kötü oluyor imkanın varsa jilet vurma

Valla kuzum bende herşeyimi hazırladım dedim ne olur ne olmaz gideyim oda çıksın aradan ama canım çok yandı jilete vurduğum için hala yanıyor afedersin

Kızlar birşey sorucam son kontrolde geçen hafta cuma günü doktorum herşey iyi nst de sancı çıkmazsa ağrın sancın kanaman ve suyun gelmezse 15 gün sonra gel demişti ama ben nst yaptıramadım acil işim çıktı , şimdi onun demesine baklırsa 1-2 Eylül gibi gitmem gerekiyor ozaman mı gideyim sizce

Bekle
Amin canm beklediler canm bikacsaat bekledik acılmam ilerlemedi.siger suniyi sık sık verince ilerlemeye başladı

Amiinevet aynen öyle sıklıkla verdiler o ilk verdikleri yavaş haldeyken kendi sancılarimn oldugu zsman da da açılma olmayınca hem sıklığı hemde şiddeti artırdılar ve işe yaradı hızlı hızlı açılma büyümeye başladı ama acı kısmı fenaydı maalesef

Aminn cok teşekkür ederim evet cok zor oldu ama sonrası yaşadıgmz hos paha bicilmez❤ bende yorgunluktan uykuszlktan (her 2 saat de bir emzrdgm icin ve gaziďa var bebegin)herbirinize cvp veremiyorm ne olur k.bakmayın

Amiiiin inşallah Guzel dilek ve temennilerinz icin çook teşekkür ederim kizlar❤ okadar yorgun ve uykusuzmki her iki saat de bir emzirme modu ve gaz çikarma olayı derken sabahlıyorm hicbirseye enerjm kalmıyor birde kardeşleri kiskanmasn diye onlarla ayrı ilgilen vs derkenherbirnze cvp yazamıyorm şimdilk ne olur k.bakmayın biseyleri rayına oturtaym yine gelirm hepinize şimdiden sağlıklı guzel dogumlar diliyorum

Ahah sabırsızlanmak için çok erken dursun teyzesi dursun zaten zaman su gibi akıp gidiyor . Önden sizleri uğurlayalım doğuma hergün birinize şahit olunca zaman daha hızlı geçer
Aynen canım En son miniğimize kadar güzel güzel vakitlice uğurlayalım birbirimizi, hayırlı güzel haberlerle de dönelim inşallah

Haklısın ergenligimde hep jilet kullandım agdaya geçiş dehsetti dediğin gıbi ama suan ennazindan belki tek seferlik jilete mecburum agdayla cok kasiliyorum malesef

Kızım Başak olacak
Benim minnak bebisim de başak olacak Basaklar butun aile uyelerine duskun sorumluluk sahibi çalismayi ve uretmeyi seven kisiler oluyor. Dogup azicik buyusun görûrsûn evde senle her seyi yapmaya calisir asiri merakli , ögrenmeye açik ve hevesli oluyorlar

Titizi yazmamışlar, hayret detaycilik hiç bı alanda iyi diil bence, yavrularımız huzurlu ve rahat etsin
Detaycilik kismi guzel kimsenim farketmedigi ayrintilari farkedip duzeltiyor ama detayciligi mükemmelliyecilikle birlesince sorun orda cikiyor. Denge saglanmazsa özguvenlerini kaybedip içlerine kapaniyorlar biri ya da bir sey onlari durtukleyip harekete gecirene kadar inzivaya cekiliyorlar

Ben nefesimi tuttum seni takip ediyorum her an gelecek gibi duruyor senin bebisin ❤ Allah vaktinde getirsin kuzuyu olmadi gelisimi iyi olduktan saglikli olduktan sonra erken olmasini dert etme canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…