2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bu bebek gelecek galiba yakında ağrılarda gelir yada gelmiştir ben geriden yazıyorum biraz hiçbirşeyi sıkıntı yapma derim kuvezde kalmayı zayıf olmayı rabbim sağ salim sağlıklı doğmayı nasip etsin önemli olan o doğuyorsa kendiliğinden doğması senin için daha kolay olur rabbim daha kolay yollar açıyır bize aslında
Galiba yakında gelicek gerçekten. Henüz gelmedi sabah biraz sancı yokladı duş aldım geçti. Biraz bel agrım ve düzensiz kasılmam var öyle evde sakince bekliyorum. Ya progestan ise yarayıp bana 1 hafta 10 gün kazandıracak ya da gelicek ne yapalım 🤷‍♀️ çok teşekkür ederim hepimizin bebekleri sağlıkla gelsin inşallah 🙏

Bana bir rahatlık geldi bir enerji geldi anlatamam ☺ artik gelsin demiyorum rahat rahat 40. Haftayi görebilirsin yavrucum. Kafaya takip gun sayip duruyorum her belirtiyi sanci olarak goruyorum buda yipratti beni biraz. vucudumu cok dinlemeye basladim herseyi saliyorum. :KK45:

Bana bir rahatlık geldi bir enerji geldi anlatamam ☺ artik gelsin demiyorum rahat rahat 40. Haftayi görebilirsin yavrucum. Kafaya takip gun sayip duruyorum her belirtiyi sanci olarak goruyorum buda yipratti beni biraz. vucudumu cok dinlemeye basladim herseyi saliyorum. :KK45:
Hiç gün sayma bırak durduğu kadar dursun stres yapıp gelmesini tetikleme bence 😅 ne kadar çok kalırsa o kadar iyi şuan, yine de vaktinde ve sağlıkla gelsin tabiki 🙏🙏💖

Galiba yakında gelicek gerçekten. Henüz gelmedi sabah biraz sancı yokladı duş aldım geçti. Biraz bel agrım ve düzensiz kasılmam var öyle evde sakince bekliyorum. Ya progestan ise yarayıp bana 1 hafta 10 gün kazandıracak ya da gelicek ne yapalım 🤷‍♀️ çok teşekkür ederim hepimizin bebekleri sağlıkla gelsin inşallah 🙏
Amin inş hepmiz için progestan engellemiş olabilir ama geleceksede engel olmsz zannımca dinlenir halde klman en iyisi sancılar gelmeden birşey yapma derim ama sancılar gelince açılma artık kaçınılmaz olur o zman hafifletmek için duş alırsın hareket yaparsın ama şimdilik dinlenmen hareket etmemen en iyşsi

Evet biraz önce artık çantanın son eksiklerini de ekledim yarına hazırım. Tüm hassasligim geçti, 3 e kadar nasıl açlığa dayanırım diye düşünmeye bile başladım 🙈 sabah olsa bitseydi iyiydi 😁
Ayyy kıyamam uzun süre açlık olacak dayan bacım dayan sonrasında zaten ha bire bişey tıkarlar ağıra süt gelsin diye 😁

Biraz gülelim 😁

Eklentiler

• IMG_20210825_012037.jpg
    IMG_20210825_012037.jpg
    197,1 KB · Görüntüleme: 55
X