2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
1 haftada 250 gram almis insallah dedigin gibi olur ne yesem onada yariyo galiba ee napim benimde istahim acildi ikimzde dombalak gibi olduk artik kavusmaliyiz bence
Artık o zamanlardasin haftalık 250-350 Gr alicak hep iyi masallah besili güzel bebiş benimki biraz zayifca ama olsun inşallah sağlıklı olsun da diyorum.

Evet biraz önce artık çantanın son eksiklerini de ekledim yarına hazırım. Tüm hassasligim geçti, 3 e kadar nasıl açlığa dayanırım diye düşünmeye bile başladım sabah olsa bitseydi iyiydi
Ya zaten 8 saat açlık yetiyo yerinde olsam sabahın erken saatlerinde ufakxa bir şey atistirirdim ama kötü örnek olmayayım şimdi erken alacakları falan tutar sonra

Ben:)

Ben varim 4 te uyandim senin gibi oturmus video izliyorum vs uykum geldi ama birazdan uyurum bence

Güzel haberlerini aliriz insallah canim ,saglikla al bebegini kucagina azaliyor zaman gittikce

Ya zaten 8 saat açlık yetiyo yerinde olsam sabahın erken saatlerinde ufakxa bir şey atistirirdim ama kötü örnek olmayayım şimdi erken alacakları falan tutar sonra
Evet son sabahımda da karnımı doyurmak için erken kalktım şöyle keyifli keyifli 8 e kadar uyuyarak kapanışı yapsaydım iyiydi

Evet son sabahımda da karnımı doyurmak için erken kalktım şöyle keyifli keyifli 8 e kadar uyuyarak kapanışı yapsaydım iyiydi
Heyecanla bekliyoruz haberlerini. Çok rahat, su gibi geçer bugün umarım sonra da mis kokulu bebiş her doğumla bi gözlerim doluyor çok heyecanlı, çok güzel süreçler.

Aynen bende 3.30 da uyandım midem yanıyor çok uykum geliyor ama uyuyamıyorum. Kalkıp bişiler yemek istiyorum ama bizimkide uyumadı benle birlikte rahatsız etmek istemiyorum adamı. Sabah o çalışacak uyuyamaz ben herşekilde uyuyabilirim.

Evet çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…