2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
1 haftada 250 gram almis 🙄 insallah dedigin gibi olur 😍 ne yesem onada yariyo galiba ee napim benimde istahim acildi ikimzde dombalak gibi olduk artik kavusmaliyiz bence 😁
Artık o zamanlardasin haftalık 250-350 Gr alicak hep 🤭 iyi masallah besili güzel bebiş 😊 benimki biraz zayifca ama olsun inşallah sağlıklı olsun da diyorum. 😌

Evet biraz önce artık çantanın son eksiklerini de ekledim yarına hazırım. Tüm hassasligim geçti, 3 e kadar nasıl açlığa dayanırım diye düşünmeye bile başladım 🙈 sabah olsa bitseydi iyiydi 😁
Ya zaten 8 saat açlık yetiyo yerinde olsam sabahın erken saatlerinde ufakxa bir şey atistirirdim 😁😁 ama kötü örnek olmayayım şimdi erken alacakları falan tutar sonra 😅

Benim gibi WC ye kalkıp sonra da uyuyamayan varmı🤔 saat 4 ten beri uyanigim. YouTube videoları izleyip uyku gelsin diye bekliyorum ama nafile. Bir tane kolik masaj videosuna denk geldim, umarım lazım olmaz ama ne olur ne olmaz diye izledim🙈

Ben:)

Benim gibi WC ye kalkıp sonra da uyuyamayan varmı🤔 saat 4 ten beri uyanigim. YouTube videoları izleyip uyku gelsin diye bekliyorum ama nafile. Bir tane kolik masaj videosuna denk geldim, umarım lazım olmaz ama ne olur ne olmaz diye izledim🙈

Ben varim 4 te uyandim senin gibi oturmus video izliyorum vs uykum geldi ama birazdan uyurum bence 😁

Herkese merhabalar arkadaşlar
Herkes sağlıkla kucağına alsın bebişini inş :)
Ben de ilk defa bu haftaları gördüm çok şükür 33/6 olduk teyzeleri, 10 Eylül de çocuk kardiyolojiye gideceğiz bakalım son durum ne, yarın da rutin kontrol var bakalım kaç kilo aldık
Güzel haberlerini aliriz insallah canim ,saglikla al bebegini kucagina azaliyor zaman gittikce 🥰

Ya zaten 8 saat açlık yetiyo yerinde olsam sabahın erken saatlerinde ufakxa bir şey atistirirdim 😁😁 ama kötü örnek olmayayım şimdi erken alacakları falan tutar sonra 😅
Evet son sabahımda da karnımı doyurmak için erken kalktım 😁 şöyle keyifli keyifli 8 e kadar uyuyarak kapanışı yapsaydım iyiydi 🤣🤣🤣

Evet son sabahımda da karnımı doyurmak için erken kalktım 😁 şöyle keyifli keyifli 8 e kadar uyuyarak kapanışı yapsaydım iyiydi 🤣🤣🤣
Heyecanla bekliyoruz haberlerini. Çok rahat, su gibi geçer bugün umarım 🙏 sonra da mis kokulu bebiş 😍 her doğumla bi gözlerim doluyor🥲 çok heyecanlı, çok güzel süreçler.

Aynen bende 3.30 da uyandım 😏 midem yanıyor 🔥 çok uykum geliyor ama uyuyamıyorum. Kalkıp bişiler yemek istiyorum ama bizimkide uyumadı benle birlikte rahatsız etmek istemiyorum adamı. Sabah o çalışacak uyuyamaz ben herşekilde uyuyabilirim.

Amiin🤲evet aynen öyle sıklıkla verdiler o ilk verdikleri yavaş haldeyken kendi sancılarimn oldugu zsman da da açılma olmayınca hem sıklığı hemde şiddeti artırdılar ve işe yaradı hızlı hızlı açılma büyümeye başladı ama acı kısmı fenaydı maalesef
Evet :KK43: çok şükür

X