2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Eşim tek doz aşı oldu. Ikinci dozu doğum sonrasına denk gelir büyük ihtimal. Iki test arka arkaya negatif olayı benim hastanede de var mı bi sorayım iyice.
Benim eşim de tek doz canım hatta yarın ikinci doz randevusu vardı ama ilk doz çok zor geçti yataktan kalkamadı diye biraz erteledi. Ondan ikinci testi istemediler sadece benden istediler. Sen yine de sor hazirlikli olmakta fayda var

Yarin cati muaynem var görcem anyayi konyayi dogum baslarsa muayneyle Esim eve gelince çildirdi zaten simdi yaninda oturuyorum ama kimildayip duruyorum dolabi bosaltmistim onlari yerlestirmedim masanin ustunde duruyor aklim onlarda birkaç defa hamle yaptim kalkmak icin esim izin vermedi insallah gece bir sey olmaz sana olan gibi

Bebek yatağının baş ve ayak kısmından boy ayarlama yeri olmasi lazım, bizim yatakta basıp yukarı aşağı çekiyorsun ona rağmen mi yatak yüksek kalıyor?

İlk 20 gün biri gelse gitse sonra diğeri gelse sana da daha çok faydaları olurdu. Valla ben hiç kimseyi istemiyorum. Sezaryen ağrım geçene kadar eşim olsun yanımda evel Allah’ın izniyle gerisini ben hallederim. Kv stresi yaşamak beni yoruyor artık ama gelcem demiş

Sağol canım inşallah senin de güzel haberlerini bekliyoruz

Evet ya ilk gören olmak o ana şahit olmak çok güzel olmali benim genel anestezim de zordu, acayip bir gaz sancım vardı hala neyi düşünüyorsam

İnşallah minimum stresle geçer gider
Bu arada sekil verip hamurlu haliyle atiyorum demek istedim
Tamamdır canım teşekkür ederm

Evet ya ilk gören olmak o ana şahit olmak çok güzel olmali benim genel anestezim de zordu, acayip bir gaz sancım vardı hala neyi düşünüyorsam
Dur bekle bakalim kuzum neler olcak sezaryen diye gidip normal doguran da var
Genel isteyip epidural olan
Epidural isteyip genele cevrilmek zorunda kalanda var
Bakalim gorelim rabbim neyler neylerse guzel eyler

Ben bu iki test arka arkaya niye yapiliyo anlamadim
Hastane iki tane mi test yapiyomus

Canım bırak sakın araya girme, sen kendini soyutla, yattığın yerde stresten başka bir şeye yaramayacak senin üzülmen. Bizimkiler de bir araya çok gelmiyorlar o yüzden ben de daralıyorum ama düşünmüyorum banane koskoca insanlar . Bakıcılıklarını mı yapayım bu yaştan sonra
32+0 da çalışabilir aldım 35+0 da çalışamaz aldım. 37 ye kadar çalışabilir Raporunu kullanabilirdim ama yeter dedim az da evde kalmak istedim.
Kızlar doğumumu yaptım kızıma kavuştum darısı sizlere olsun inşallah
Hayırlı olsun sağlıkla büyütün

Kocayı bıktırırsan asla tekrar hamile kalmanı istemez bıkar adam

Ben bu iki test arka arkaya niye yapiliyo anlamadim
Hastane iki tane mi test yapiyomus
Yok canım PCR testlerinde de hata payı oluyormuş ya kendilerince yeni varyantı iki test ile desteklemeye çalışıyorlar anladığım. Her hastane aynısını yapmıyor olabilir. Birde önceden bilgi vermediler gidince verdiler heryerde fiyat aynı mı bilmiyorum ama farklıysa başka yerde yaptırırdim

Anne sutu keşfedilmemiş henuz tam dinimize göre nikah duşmuyor sut kardeşine birde bağışıklık dna karekter artık ne aktarılıyorsa sutunu emdiğin anneden birşeyler alıyırsun ben arkadaşımın kızına verrim bakalım bana benzeyecek mi bende merak içindeyim

Vallahi su testi aliyolar ya sezaryenden cok korkuyorum ne buyuk acı benim icin
Bi de iki kere falan yapmasinlar ya aglarim oturup

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…