2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Haftana göre bebeğin normal cocuk senin içtiğin ilaçtan vitamin almıyor senin depolarıni kullaniyor. Doktorlar bize ilac için demelerinin sebebi sen hastalanma diye yoksa bebek herseyi senden alır. Korkma ^^
Hiç bilmiyorum ya keşke bırakmasaydım belkide vitaminsiz kaldım bebegimde kilo alamadı kalanları kullanıp sonra yenisini almayı düşünüyorum

Ben seni 37 diye biliyorum ozman dursun azicik icerde keyfine baksin totosunu buyutsun boyunu uzatsin oyle gelsin

Yok yaa bence girmezler kuveze yani benimki 34den önce ayaklandıgi için ciğer geliştirici vuruldu belki o yüzden kuveze girmez büyük ihtimal demişti Dr gecen hafta.. Allah'a emanet artık napalim canım
Evet artık 36. Haftaya geldik biraz kilo alıp durabildiği kadar durunca işler yolunda gider bence

Haftana göre bebeğin normal cocuk senin içtiğin ilaçtan vitamin almıyor senin depolarıni kullaniyor. Doktorlar bize ilac için demelerinin sebebi sen hastalanma diye yoksa bebek herseyi senden alır. Korkma ^^
Inşallah bakalım stres yapmadan bekliyorum artık gelmek isterse gelsin ne yapalım

Kızlarr sizin anneniz de kayınvalidenizi sevmiyor mu bununla nasıl başa çıkıyorsunuz? annem doğuma yanıma gelecek sonrasında bebeğe de o bakacak ben çalışacağım için, ama annem çok gergin biri ve eşim de öyle, özellikle de kendi ailesine karşı aşırı hassas. Kayınvalidem/görümcemle annemin arasında bir problem olursa (ki olur , iki taraf da lafını esirgemez) bizim de eşimle aramızda problem olur. Doğum stresinden çok bu beni yiyip bitiriyor. Annem yardımcı olmak için erken gelmek istiyor her gün bugün iyiyim gerek yok diyip erteliyorum. Yaşanacaklardan ne kadar uzun süre kaçsam o kar geliyor

Ya kıyamam bana da doktor ilk başta söylediğinde içim burkulmadi değil ama kendimi telkin etmeye çalışıyorum bir sonraki kontrole gün sayıyorum

Kendini yipratma bak ben ilk hamileligimde 32 de senin gibi kasilmalardan dolayi erken dogum riskine girdim serum yedim ilac verdiler ciger gelstrici vurdular 36 dolana kadar yormadim kendimi cogunlukla yattim ama noldu oglum 41+2 de dunyaya geldi demek zamani oyleymis her bebisin bi zamani var Allah biliyor tedbir senden takdir Allahtan hayirlisiyla zamaninda gelecek insallah

İşte belki de Allah bir yandan alıyor bir yandan veriyor akciğer sorunları üzerine bir de gebelik sorunları olsaydı çekilmezdi böyle dengelendi belki de

Ben bugün bir şeye çok üzüldüm, o an karnımin alt tarafına bıçak saplanır gibi bir ağrı girdi ve biraz sırtıma yükselen bel ağrım var. Kasılma iki defa oldu geçti, düzenli değil. Doğum sancısı filan değildir dimi?

Öyle tabiki ya şimdi gelmesin diye bekliyorum belkide sonra gelsin diye beklicem belli mi olur. Ben elimden geleni yapıp bekleyeceğim artık gerisi canı nasıl isterse

Doğum sancısı olsa ne olacak az kaldı işte bebek kendini hazırlıyor bi şekilde doğuma sinyal veriyor F*** off herşeyi bebeğine odaklan sinirlenme.

Bence biraz uzan dinlen bakalım devam mı ediyor geçiyor mu.

Aynen canım, sen regenesis, soda ve muzu her gün ihmal etme birde devamlı sol tarafına dönüp uzan gör bak üç güne bile nasıl artar kilosu. Annelik ne zor şey doğurduktan sonra da sütümüz yarıyor mu yok bu ay şu kadar gram almış onlar başlıyor, Rabbim dermansız dert vermesin

merhaba, 37.hafta dogum izniyle ilgili bir sorum var, konusulduysa kacirdim kusura bakmayin tekrar icin. 32. haftada aldigim calisabilir raporunda 30.08.2021 izne baslama tarihi yaziyordu, bu belgeyi kuruma verdim, simdi 31i ve sonrasi icin yeniden calisamaz raporu almam veya dilekce yazmam gerekir mi? rapor alan arkadaslar nasil ilerlediniz? tesekkurler

Biberon kullanmak.zorunda kalınca da önce emzirip sonra biberon vermek gerekiyor. Hiç meme vermeden ilk bıberon vermek de etkiliyor olabilir

Öyle gerçekten ya evham hiç bitmeyecek yeterki çözümü olan şeyler olsun

Bana 7.5 ta hastanede ol denildi sadece
Bi de salı gunu covid testi ver herhangibir yerde dediler o kadar daha ne gidecegim hastanenin yerini biliyorum ne odalari doktorum orda olsun da ben nerde isterse dogururum sorun degil
Sen saat 3 4 e kadar nasıl aç kalcakmissin peki bana gece 12 den sonra bisi yeyip icme dediler
Hic hastaneye odaya takilma guzelce olup bitecek dogumun insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…