2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız

içini ferah tut canım. Her hamilelik farklı bende oğlumdayken 14. Haftada kanama yaşadım. İlk 3 ayı atlattık diye sevinirken bir anda şok olmuştum lekelenme falan da değil baya kanama ama hiçbir şey olmadı.

kilo için çok erken benim doktorum bebek 400 gr ağırlığa ulaşmadan kesinlikle kilo olmak yok diyor. İlk gebeliğimde çok kilo almıştım. Asıl kilo 7. Aydan sonra alınıyor şimdiden mümkün olduğunca dikkat et. Belki de ödem falan olmuştur ondan öyle fazla çıkmışsındır.

Bitki çayları düşüğe neden oluyor diyorlar internette araştırdım bu yüzden hiç denemedim bitki çayı
Canim ben doktora sordum istedigin herhangi birini gunden bi bardak icebilirsin dedi ama internette dusuge sebep oluyo die yaziyo die bende icmiyorum sanki icmesek nolcak

Kızlar ya çok heyecanlıyım,Cuma günü ilk defa görmeye gideceğim bende bebişi..daha hiç gitmedim..6+6 oluyor Cuma günü..bakalım,ultrason görüntüsünü atarım inşallah,bakarız teoriye göre kız mı erkek miyüzde 97 çok iyi bir oran ne de olsa
Ben birkaç gündür acayip duygusallaştım..bi minnoşum sormayın gitsin..hemen gözlerim doluyor herşeye..birde alttan alta mide bulantıları yokluyor.kızımda da böyleydi.hiç kusturmadı ama hep bi hatırlattı bulantı kendini..o yüzden az ve sık yiyorum..beklemenin dışında bi sorun yok ya..çok şükür..cinsiyetler belli olduğunda coşar grup
Sonra başlasın hazırlıklar..Haziranda tatil hayali kuruyorum..normalleşme olur gibi duruyor..daha önce koca göbüşle tatile gideniniz oldu mu?öneriniz olur mu?daha çok var ama heyecanlıyım..rota belirleyeceğim

6 haftayı geçtikten sonra git bence garanti olsun. Vajinal duyulabilir tabi belli olmaz ama karından zor

Ya gözünaydın canım inşallah darısı bana beta hcg kaçtı peki ben de biraz beklesem mi bilemedim. Vajinadan huysuzlanıyorum

6 haftayı geçtikten sonra git bence garanti olsun. Vajinal duyulabilir tabi belli olmaz ama karından zor
Doktor ilk 3 ay sık çağırırım ben dedi. Perinotoloğa gidiyorum ben belki de ondan erken çağırdı

Ya gözünaydın canım inşallah darısı bana beta hcg kaçtı peki ben de biraz beklesem mi bilemedim. Vajinadan huysuzlanıyorum
Amin canım hepimiz hayırlı, güzel haberler alalım inşallah ben kan baktırmadım hiç. Adetim bir gün geçmişti evde test yaptım, pozitifti. Bugün de keseyi görünce kan istemedi doktor. Diğer gebeliğimde de vajinal muayene çok oldum alıştım artık

Merhaba hayırlı olsun darısı bize beta kaçtı bizimde görünür mü acaba merak ettim

Merhaba hayırlı olsun darısı bize beta kaçtı bizimde görünür mü acaba merak ettim
Teşekkür ederim amin beta hiç baktırmadım. Adet gecikmesinin ertesi günü evde test yapmıştım pozitifti. Bugün de doktor keseyi görünce kan istemedi. 4,5 haftadan sonra vajinal bakarsa gözüküyor. Sizin ne kadarlık?

Programa göre 5 haftalık ama vajinal bakmadan biraz ürküttüler beni o yüzden gidemiyorum doktora

Her hamilelik farklıymış orasını çok iyi anladım valla canım, kızımda ne bir mide bulantım ne de yerleşme kanamam olmuştu..ne kadar sürer ki yerleşme kanaması canım ? Adet olurkenki kasık ağrısı var hala ve günlük ped taktım, 3-5 damla gelmiş, her wc’den sonra silerken pembe renkte kan geliyor peçeteye, kafam karıştı biraz

Herkese iyi akşamlar 5+6 günlük olucam yarın ilk doktor randevum var inşallah keseyi görürüz ve bı sorun yoktur sizlerden dua istiyorum lütfen
İnşallah keseyi görürsün ve sağlıkla bebeğini kucağına alırsın Rabbim tüm hamilelere bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Kızlar ben de haftaya çarşambaya aldım ilk randevumu, sat a göre 6+4 oluyoruz o gün. Beta hesabima göre 10 binlere gelmis oluyor ortalama eğer düzgün ilerlerse. Büyük ihtimalle kese karından görünür ama kalp atışı da duyulur mu acaba? Benim yumurtlama adetin 20. Günü yani ortalamadan 5-6 gün geç olduğu için kalp atışı duyma sürem farkeder mi sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…