2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim de hayalim hep koca göbüşle tatile gitmek tatildeyken görürdüm çok hoşuma giderdi özenirdim bakalım zaman ne gösterecek

Kizlar herkes merak etmis faydam olirsa die yazmayi dusundum
4+6 karindan keseyi gordum 1838 betahcg
6+5(doktor 6+1dedi) kalbi duydum karindan
Benim dr vajinadan bakmiyor
Herkeste degisiyor muhtemelen ama fikir olsun die yazdim
Aslinda karindan daha gec oluyo diyende war ama kisisel sanirsam zayifta deilim fazla kiloya ragmen karindan bakiyo

Çok sağol canım ben şeyi merak ediyorum.. Keseyi görünce bebeği de görüyor muyuz minicik şekilde.. Yoksa boş kese mi oluyor.. 5+3 de 3000 beta hcg ile bir minik görebilir miyim acaba onu tahmin etmeye çalışıyorum

Maşallah benim beta adet günü 202 ydi 3 gün sonra 748 di ilerleme düzgün ama beta çok yuksek değil, bi daha da baktirmadim ama 748 oldugu gün 5+2 ydim galiba

Maşallah benim beta adet günü 202 ydi 3 gün sonra 748 di ilerleme düzgün ama beta çok yuksek değil, bi daha da baktirmadim ama 748 oldugu gün 5+2 ydim galiba
Canim o degerlere takilmayin sakin hepsi kisisel bence ornek olsun die attim bende cok merak ediyodum cunku, onemli olan saglikli ilerlemesi zaten kese ve bebek gorununce degere bakmiyo daha

Canım bence 2-3 günde biter. Devam ederse gidersin doktora belki progestan verir. Ağrı bende de var ama doktor normal buldu ağrıyı. Stres en kötü şey hiç kötü düşünme ayaklarını uzat dinlen fırsat buldukça

Ben dayanamıyorum baktırıp duruyorum ya cuma akşam yine vercem... 5+0 şuan 5+3 de aldım randevuyu da dayanamadımm

Canim ben keseyi gordugumde bebegi gormedim 4+6 idi ondanmi karindan baktigindanmi bilmiyorm ama senin 5+3 belki kesede bebekte gozukur veya vajinal bakilirsa belki gozukuyodur

Canim o degerlere takilmayin sakin hepsi kisisel bence ornek olsun die attim bende cok merak ediyodum cunku, onemli olan saglikli ilerlemesi zaten kese ve bebek gorununce degere bakmiyo daha
Haklısın çok araştırdım herkesinki bir olmuyomus ama bu farklara dayanarak acaba kalp atışını daha mi gec duyarım diye düşündüm. Kese için de karından görünecek büyüklüğe gelsin istiyorum insallah öyle olur 6+4 de tahmini 10 binlerde bir betayla

Programa göre 5 haftalık ama vajinal bakmadan biraz ürküttüler beni o yüzden gidemiyorum doktora
Sizin ilk gebelik mi bilmiyorum ama kimseyi dinlemeyin. Her hamilelik ve her insan farklı. bence emin olduğunuz bir doktora gidin ve onu dinleyin

Ben 5+2 de karından sadece keseyi görmüştüm canım cuma günü ikinci kontrolüm var 6+2 olacağım inşallah bebeği ve kalp atışını duyarım fikir olsun diye söyledim

Doktoruma sordum hemen yazdı whatsapptan, normal önemli değil dedi, yerleşme kanaması mı dedim aynen dedi, kanama düşükte çok olur dedi...evham yaptım sanırım haklısın güzel şeyler düşünmeliyim...

Ben dayanamıyorum baktırıp duruyorum ya cuma akşam yine vercem... 5+0 şuan 5+3 de aldım randevuyu da dayanamadımm
Valla ben cok pimpirikli cok vesveseli biriyim kendimi bildigim icin dizginlemeye çalışıyorum bu huylarimi, yine de tam engel olamiyorum. İcimden hergun beta baktirmak her hafta ultrasona girmek geliyo ama bu sekilde 9 ay geçmez, önümde daha cok eşik var tevekkül etmem lazim diye diye sakin kalmaya çalışıyorum

Keseyi ve bebisi kesin gorursun diye dusunuyorum kalp atisida dr un yakalasmasi zor oluyo biraz derinden geliyo ama oyle guzelki insallah duyarsin duymazsanda haftaya randevu verir zaten

Canim hrp oyleyiz aslinda o birazda ilk bebek olmasindan kaynaklaniyor bence ikinci olanlar daha rahat

Bebişin sana tutunmaya çalışıyo annesi üzme kendini kanama bile olsa (Allah korusun olmasın ama) yeri önemli bebeğe uzaksa o bile sıkıntı yaratmıyo bi arkadaşım öyle kanamalar yaşıyodu ki tamam bu sefer kesin bitti diye gidiyodu doktora ama maşallah sağlıkla doğurdu bebeğini

Ben de aynısı valla keşke evde ultrason aleti olsa da hergün baksam diyorum

Yaaa nasıl moral verdin canım ya Allah senden razı olsun İnşallah bir sorun olmaz da yarına geçer, sağlıkla doğururuz hepimiz mis kokulularımızı

İlk gebelikse çok normal Bende ilkinde öyleydim 2. De sabırlı olmayı öğreniyor insan Vesvese de yapmayın insan ne kadar çok takılırsa bişeylere o kadar çok başına geliyor tadını çıkarın bebişinizin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…