2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bi doktor videosunda nişan doğuma genellikle 2 gün kala olur demişti. Bugün kontrolde bana da kanlı akıntı su gelirse hemen beni ara dedi. Arama imkanın varsa doktoruna haber ver en doğrusunu o söyler.
Doktorla konustum nişan doğum olacagini gostermez suyun gelirse bir ped dolduracak kadar kanaman olursa veya sancin olursa gel dedi

Yani kan pıhtılaşmam var mı tok mu bakılmadı ama tedbir amaçlı devam ettiriliyor o kdsr kullandık biraz daha devam napalım hem de iyi bişeymiş sevindim o zaman

Terazi mi aurasi çok yüksek sakin uyumlu güler yuzlu gamsiz her seyi dert etmeyen bir bebe olur yegenim terazi çok guluyoruz haline öyle şirin gülmeyi seven ve pozitif ki tanisin tanimasin herkese gülüyor ❤
Ay ne güzel işte bizde baba yengeç duygusal anne akrep sinirli bize güleç lazımdı terazi olsun bari

İlk doğumunda nişan falan gelmedi.37+4 gece yarısı pat diye suyum geldi.öncesinde ne ağrı ne sızı hiç bir belirti yoktu.birde daha Pazartesi kontrolüm vardı yaylada gece 2de bacaklarımdan yarım kova suyu yatarken aktı çok korktum ve 4.15 de hiç tanımadığım bir devlet hastanesinde tanımadığım bir doktor Doğum yaptırdı hayaller Acıbadem gerçekler Niğde şehir hastanesi oldu..şuan aynı korku içindeyim sürekli gece 2 de sanki suyum gelmiş gibi bir ılıklık hissediyorum bacaklarımda..

Gercekten suyun mu geldi acaba burdan ben bile gelmis gibi hissettim öyle içten anlatmissin ki

Bu beni üzer şuan için normal doğum görünüyor ama bu işler belli olmuyor tabi. Sağlık olsun ne diyelim doktora sorup bakıcaz yolumuza
Ben sezaryen olmuştum asla cesaret edip korse takamadım. Kocaman göbeğim vardı bağla korse git dediler ama ben korkumdan yapamadım. Kız kardeşim 3 ay önce sezaryen oldu dr korse kullan dedi Ama ben yine cesaret edemiyorum

Gercekten suyun mu geldi acaba burdan ben bile gelmis gibi hissettim öyle içten anlatmissin ki
Canım yatıyordum gece 2 eşim TV izliyor...yayladayız..annem beni merak etmiş yanıma gelip yattı daha yarım saat geçmedi..yatarken bacaklarımdan sıcak bir geldi.korktum kalktım İnan hastane gidene kadar yatak ev araba koltuğu hep su bacağımın arasına havlu koyduk arabaya binerken yine koltuğa geçti..su ikizi falan dedi komşular..ama ben bulantıdan çok su içemedim ama acayip suyum geldi..annemle hala anlatıp konuşuruzşimdi korkudan yaylayada gidemedim sıcakta Adana’da yanıyorum 5 yıl geçti ama hala aynı endişe..şimdi kızım eşim ve ben evdeyiz sağolsun kayınvalidem gelecek ama 5 saat uzaklıkta..inşallah ani bir Doğum yaşamam..yanımda birileri olur..annem çok duygusal sen sakın gelme dedim doğurayım öyle gel dedim ama korkuyorum

Herkes doğurmaya başladı ya zaten korkuyordum bir de karnım indi bel agrım var falan derken iyice tuhaf hisler başladı inşallah bekler bizim bebişler ya baksana 20 gün önceden doğuruyor herkes
Benimde karnım aşağıda duruyor bugün farkettim ve gün içinde sürekli bel ağrım oldu üstüne bide grip mi desem göz nezlesi mi bilemedim öyle olmuşum öksürürken içim dışıma çıkıyor sanki

Zamanlama iyi olmamis ama bebegin saglikli gelmis cok sukur bu defa hazirliklisin kendini olumsuza alistirma bu defa rahat olacak insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…