2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Aaa bunu duyduğuma çok sevindim
biz de seneye tayinciyiz bakalım kısmet olursa seneye oda istiyorum şimdilik idarelim kendi dolabımızdan yer ayırdık bir de beşiği işte

Benim normalde de çok küçük değildi ondan toparlayamadi zavallılar kendilerini. Sen belki sonrasında memnun kalırsın, hadi inşallah
Ay inşallah memnun kalırım ben 80 takıyordum çok dikti göğüslerim şimdi büyüdü 85 oldu sıcaktan sütyende takamıyorum sanki biraz sarkma oldu böyle kalsa problem yokda emzirdikten sonra küçülüyormuş e bi de sarkarsa

H Hayalumutbasari sesin çıkmadı doğurduN mu yoksam
Canim benim yok ama ben de ne oldu anlamadim bir kac gundur cok fenayım bel sirt agrilarim artti
Inanilmaz kasık ve karın agrilari hissediyorum
Yakinlardaki klinige gidiyorum nerdeyse her gece bisi cikmiyo gaz deyip yolluyolar
Galiba usuttum dedim artik
Cuma kendi doktoruma gidicem bakalim

Ben de 37 deyim ama benim kizin hareketleri azalmadi aksine depar atiyor canimi çok yakiyor hareketlerin azalmasi dogumun yaklastigina isaretmis.
Ayy inşallah doktorum tatile gitmeden önce gelir kuzum tatile denk gelirse başka bir doktor yapacak o doktor da iyi daha önce ona muayene olmuştum bir sefer ama kendi doktorumu tercih ederim yine de hayırlısı olsun artık

Aaa bunu duyduğuma çok sevindim
biz de seneye tayinciyiz bakalım kısmet olursa seneye oda istiyorum şimdilik idarelim kendi dolabımızdan yer ayırdık bir de beşiği işte
Ben de kendi dolabima yerlestirdim esyalarini besigi de odama aldim , gun icinde odadan odaya rahat tasiyabilirim hafif ve kucuk beni gorebilmesi icin korkuluk ortulerini cikaracagim acikta kalsin

Ben 35. Haftada kullandım antibiyotik idrar yolu enfeksiyonu için

Üçüncü çocuk artık göbek deliğime yaklaştı arkadaşlar emzirme süreci bitince pörsüyor ya boynuma atkı olarak sararım artık napalım yerçekimi var nedense hep kadınların orasını burasını yer çekiyor, bir dirhem et fazla olmasın hemen yer çekiyor yoksa bizimle hiç alakası yok [B][I]:KK70:[/I][/B]

Ayy inşallah doktorum tatile gitmeden önce gelir kuzum tatile denk gelirse başka bir doktor yapacak o doktor da iyi daha önce ona muayene olmuştum bir sefer ama kendi doktorumu tercih ederim yine de hayırlısı olsun artık
Benim de en çok korktugum dogumda doktorumun olmamasi. Insallah doktorlarimiz dogumumuzda hastanede olurlar.

Sagol tatlim
Hayat enerjim kalmadi resmen
Gece uyuyamiyorum gunduz oglan uyutmuyor ha dogum sancisi geldi ha gelecek diye bekliyorum halsizlik kusma diz boyu zaten hayirlisi artik
Bende bugün aynı durumdayım ufaklık hep tepemde, troid için gittim geldim dr ama öldüm sanki. Ve yüksek ihtimal büyük bir kasılma yasadım bugün. Kasılmalar okadar şiddetliydi ki ağlattı nerdeyse ambulans arayacaktım cocukların önünde kötü olmıyım diye. Üzülmesinler diye ayaklandım mecbur duvarlara tutuna tutuna yemek yaptım. Yavrum bile diyo doğsada seni acı cekerken görmesek diyo dedim annem hepinizde bu süreçleri geçirdik.
Hepsi geçecek ve güzel hatırlayacağız bu hallerimizi. Sağlıcakla kavuşalımda yavrularımıza bir bakışı unutturur

Ben de kendi dolabima yerlestirdim esyalarini besigi de odama aldim , gun icinde odadan odaya rahat tasiyabilirim hafif ve kucuk beni gorebilmesi icin korkuluk ortulerini cikaracagim acikta kalsin
AA evet çıkarabilirsin onları ya taşıma açısından rahat olur gerçekten. Ben de taşıyamam diye reflü yatağı aldım arada salona getirince ona yatırırım ilk zamanlar

Hahaha ay sen çok yaşa emi atkı yaparım diyor yap bacım boşver her türlü güzeliz napalım. Zaten bu yer çekimi bi bizlere işliyo. Benimde bacaklarda selülit çıktı ki ben zayıftım. Bacak gamzesi diye yuttururuuz

Haklisin canim ilk cocuk iyiydi de evde baska cocuk olunca mecbur ayaklaniyosun sana da gecmisnolsun az kaldi sabir

AA evet çıkarabilirsin onları ya taşıma açısından rahat olur gerçekten. Ben de taşıyamam diye reflü yatağı aldım arada salona getirince ona yatırırım ilk zamanlar
Reflu yatagi , baby nest, ana kucagi , salincak, besik ne varsa aldim artik hangisinde rahat ederse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…