2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Aa bilmiyodum canım söylediğin cok iyi oldu, o süreçte hic sincan subemize gidebilirsin demediler direkt pandemi hastanesine gidin şehir hastanesi olabilir mesela falan dediler. Aklimda olsun insallah gerekmez de

Doğum yaptı dediğim arkdasımda uma günü kontroldeydi kanala girmemişti doktpr şimdi gelmez ama sen yinede hazırlıklı ol demişti
Bana da benzer bir cümle kurdu doktorum. Bugün, yarın doğurmazsın, dedi. Muayeneden çıktık eşime "ertesi gün doğurur muyum?" diyorum. Hayırlısıyla bi doğurup kucağımıza alsaydık

Canım gecen gün bende ishal oldum kuru kahve ye limon sıktım bıkac damla hemen kesiyor. Tüm gün karın agrısından wc de durmaktan bitmiştim.

Kulağım çok ağrıyor sanırım kulak enfeksiyonu geçiriyorum. Yarın zaten sağlık ocağına gidecektim. Doktor hepatit b aşısı ol demişti. Ya enfeksiyon varsa antibiyotik yazacak. Kullansam bir sıkıntı olur mu aranızda antibiyotik kullanan var mı. 36 haftalık

Geçmiş olsun, hamilelikte kullanılmıyor diye biliyorum ama doktor kontrolunde olabilir gibi okumuştum nette grip olunca ama kullanmadım ilaç

Ben idrar yolu enfeksiyonu için kullandım. 10 günlük bir antibiyotikti. İshal için vermedi ama, kendi geçsin dedi. Doktorlar bilirler ne vereceklerini sıkma canını hiç. İlk üç ay daha sıkıntılı zaten, artık tüm organlar tamam. Çevremde de kullananlar oldu, hepsinin bebişi sapasağlam

Allah kolaylık versin. Benim plesentada şuan biraz rahim ağzına inmiş ancak tam kapatmamış inşallah sorun olmayacak dedi Dr.
Rahim ağzını kapatmamis ya da yapışıklık yoksa sıkıntı olmuyor. Benim mesela çok kanamalı geçmişti hamileligim sonra yukarı çıktı ama yapışıklık da varmis. Çok şükür hayırlısı ile sorunsuz geçti gitti doktor zaten sorun yok diyorsa rahat geçer, beni biraz hazırlamıştı zorlu olacagina

Başı sonu farkeder mi bilmiyorum ama 4. Ayda kullandım antibiyotik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…