2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar merhaba :)) bayadır giremedim yine ben var mı sabırsız bebeklerimiz erken gelen vs. ? İnşallah hepsi sabırlıdır :)) benden haberler kısmen iyi bebek 2 hafta geriden gelmeye başlamıştı birden bire ama o iki haftalık arayı 1 haftaya düşürdü her hafta kontrole gidiyorum bu yüzden :) En son geçen hafta sata göre 35+1 Bebeğe göre 34+1 de 2.500 dü kilosu doktor çok küçük bebek diyor ama sizcede öyle mi bu haftalarda olan arkadaşlarım sizin bebişlerin kilosu ne kadar ? İlk oğlum 3710 doğmuştu o yüzden belkide iri bir bebek beklentisine girmiş olabilir miyiz ?

Kızlar merhaba :)) bayadır giremedim yine ben var mı sabırsız bebeklerimiz erken gelen vs. ? İnşallah hepsi sabırlıdır :)) benden haberler kısmen iyi bebek 2 hafta geriden gelmeye başlamıştı birden bire ama o iki haftalık arayı 1 haftaya düşürdü her hafta kontrole gidiyorum bu yüzden :) En son geçen hafta sata göre 35+1 Bebeğe göre 34+1 de 2.500 dü kilosu doktor çok küçük bebek diyor ama sizcede öyle mi bu haftalarda olan arkadaşlarım sizin bebişlerin kilosu ne kadar ? İlk oğlum 3710 doğmuştu o yüzden belkide iri bir bebek beklentisine girmiş olabilir miyiz ?
Kuzu 38 de gelse 3 hafta var 40'ta gelse bir ay, 3 kiloya yakin olur. Önemli olan kilosundan cok organlarinin gelismis olmasi. Organlari gelismisse saglikliysa gerisini önemseme canim dogumdan sonra besleyerek de kilo aldirabilirsin. Uzme kendini canim. Kilo alsin istiyorsan muz ,kasar peynir, kemik suyu ,sut urunleri, havuc suyu bebege kilo aldiriyor. .

Canim benim🥰 yok ama ben de ne oldu anlamadim bir kac gundur cok fenayım bel sirt agrilarim artti
Inanilmaz kasık ve karın agrilari hissediyorum
Yakinlardaki klinige gidiyorum nerdeyse her gece bisi cikmiyo gaz deyip yolluyolar
Galiba usuttum dedim artik
Cuma kendi doktoruma gidicem bakalim
Geliyor gelmekte olan 🤩🥳

Sağlıkla bir kucağımıza alsaydık 🤲🥰
Amin🥰
35+3 te 2500 dü benim. Karın çevresi bir hafta geri demişti. Kilosu içinde gayet normal her bebek 4 kilo doğacak diye bir kural yok dedi 🤷🏼‍♀️

Merhaba. 34+6 da 2485 di kilosu benim kızımın. Doktor da öyle çok küçük falan dememişti. Ilk zamanlar kilosu daha önden gidiyordu, şimdi normali yakaladı diye düşünüyorum beninkinin.

Üçüncü çocuk artık göbek deliğime yaklaştı arkadaşlar 🤪🤪🤪 emzirme süreci bitince pörsüyor ya boynuma atkı olarak sararım artık 😂😂😂😂😂😂 napalım yerçekimi var nedense hep kadınların orasını burasını yer çekiyor, bir dirhem et fazla olmasın hemen yer çekiyor 🤭🤭🤭 yoksa bizimle hiç alakası yok [B][I]:KK70:[/I][/B]
Daha ne kadar sarkacak ki diyordum, demek sayı artıkça yer çekimine karşı koyamamasi devam ediyor. Ben de hazır olayım 🤣😁

Hahaha ay sen çok yaşa emi atkı yaparım diyor 😁😁 yap bacım boşver her türlü güzeliz napalım. Zaten bu yer çekimi bi bizlere işliyo. Benimde bacaklarda selülit çıktı ki ben zayıftım. Bacak gamzesi diye yuttururuuz 🤣🤣
Eskiden o gamzeler çok kiymetliymis, etli butlu bacak gamzeli kadınlar kiymetliymis. Simdikiler anlamıyor 🤣🤣🤣

Kızlar ben artık göbek çukurumu göremiyorum. Zaten çukur kalmamıştı ama normalde yukardan bakınca çizgi şeklinde nerde olduğunu görüyordum. Artık görünmüyor. Epeydir baş aşağı da duruyordu zaten. Bu göbek çukuru ile bildiğiniz bir şey var mı? Siz görebiliyor musunuz?

Yanlış zamanda dünyaya gelmişiz diyorum. Bir dirhem et bin ayıp örter dedikleri dönemde değil de 0 bedenin moda olduğu döneme denk geldik gele gele 😂😂😂
Valla ya ne güzel yer içer yatardik pufuduk pufuduk. Şimdi yok at kılı fırçaymis detoksmus diyetmis pilatesmis uğraşıp duruyoruz , hem de kim icin kıllı göbekli erkekler için. Ayyy hormonlardan feminist tarafım çıkacak şimdi 🤣🤣🤣🤣

Günaydın kızlar ,
Şarjlı el süpürgesi tavsiye edecek var mı ? Fakirin yorumları pek iyi değildi. Kablosuz kullanıyorsunuz ya, el süpürgesi
Küçük kızım olduğu için de kolaylık olur ve hamilelik dönemi , vb 🤭

Günaydın ciciler 🥰
Ben bugün Allah’ın izniyle artık doğum iznine ayrılıyorum 🤗🤩😍. 2 hafta daha uzatabilirim aslında ama artık yeter gideyim biraz ev temizleyip bebeği bekleyeyim 🥳
Lohusa tacımı terliğimi almadım, daha kapı süsümü de almadım. maazallah onlarsız doğururum falan Bi yerim şişmesin 🤪🤪
Şaka bir yana hepimize güzel sağlıklı bir gün olsun güzel Hayırlı haberler alalım inşallah 😚🎈🎈🎈

Kızlar ben artık göbek çukurumu göremiyorum. Zaten çukur kalmamıştı ama normalde yukardan bakınca çizgi şeklinde nerde olduğunu görüyordum. Artık görünmüyor. Epeydir baş aşağı da duruyordu zaten. Bu göbek çukuru ile bildiğiniz bir şey var mı? Siz görebiliyor musunuz?
Canim arkadasimda olmustu ayni sey ama onun ki duzlukten ziyade gobek deligi disari cikmosti leblebi koymussun oraya gibi dusun
Doktor gobek fitigi olusmus hamilelikten dolayi demis
Buyuk kismi dogumda geciyor demisti
Yine de sor doktoruna mutlaka

Günaydın kızlar ,
Şarjlı el süpürgesi tavsiye edecek var mı ? Fakirin yorumları pek iyi değildi. Kablosuz kullanıyorsunuz ya, el süpürgesi

Çok memnunum havadaki tozu dahi çekiyor

Çok zahnet etmişsin, sağolasın ama sadece el süpürgesi bakıyordum, bunlar çok güzel evet ama ikisi bı arada, yer kaplıyor, elektrikli Süpürgemiz var çünkü , yeni .

Günaydın kızlar ,
Bunu ben de merak ediyorum. Bende de kedi var. Koltuk, sandalye, yatak üstü tüylerini rahatça süpürebilmek istiyorum. Bebeğimiz doğunca epey problem olacak bu tüy mevzusu.

X