2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hadi bakalim son gunlerin tadini cikarma zamani gelmis

Evet canım boy kilo işin magazin tarafı, sağlıcakla kucağımıza alalım da gerçekten gerisi boş. Nasıl olsa yemeyip yedirecegiz, giymeyip giydirecegiz

Mochi bildiğim kadarıyla emzirirken öbür süt boşa gitmesin diye takılıyor aventten memnun kalmamıştım arayış içerisindeyim
Evet mochi öyleymiş ama sütü ‘indirme’ yöntemlerini öğrenirseniz manuel pompa gibi de kullanılabiliyormuş. Daha fazla detayını araştırmadım ama.
Teşekkür ederiz. Kiralama işini de arkadaş biz biraz abarttık dedi çift olsun vs derken çok çıktı fiyat ama daha ucuza da kiralanabilir dedi. Yine de bilmiyorum ucuza dediği ne kadara gelir.

Allah yardımcın olsun kuzum çok geçmiş olsun
Teşekkürz ederiz

Ikınma fizyolojik bir olay erkenden ıkındırıp öyle yapıyorlar ıkınma gelince engel olamıyorsun ki öyle görunuyor ki tam doğum başlamadan doğurtmaya bsşlsmışlar yada annede panik olmuş olabilir kendim ysşadım ebe gelip sancı ile ıkın diyordu diyor sen ters yapıyon ıkknmıyon tersine yapıyon bilemiyotum ki ben sonra sen leblebi bile doğuramazsın bile dedi dokyora bunun çatısı dar dedi doktor öyle birşey yok dedi hatta kanala inmeye başlayınca gerçek ıkınmslar geldi doktor doğum haneye getirin dedi ayağa kalktığımda çok şiddetli ıkınma grldi orda zaten bebek bir level atladı ve dogum hanede sandelyeye çıktığımda sancı gelince ıkın dedi tam çıkarttılar ıkınma geldi doğdu gitmem ile çıkmam bir oldu ebeye kalsa erkenden beni zorakş ıkındırıp bebeği kanala sokardı gerçek ıkınmalar gelmeden hastanelerde ebelerde önemli birde bebek gelşnce sureklş pozisyon değiştiriyor kanaldan çıkmak için bebekte etken aslında Rabbim kimseye yaşatmasın

Tuzlu demişken kuzum sanada iğneden sonra tuzlu tüketmiceksin 1 hafta dendi mi , ay ben bugün unutup deli gibi cips yedim
Yok demediler hiç ama hastanede sürekli tansiyonuma bakiyolardi genel olarak 10/6 falan olduğu icin dememis olabilirler. İgne de mi tansiyonu etkiliyomus? Eve geldikten sonra gece carpintidan daralmadan uyuyamadim zaten belki de igneden dolayı

Ben öyle duşunmedim bence erkenden kanala sokmuşlar gibi ama kanala girincede sancılar çoğalıyor ıkınmalar kendinden grliyor bebekte etken kanaldan çıkmak için surekli kendini çeviriyor biryerde bebek panik olmuş yada anne doğum orda kalmış zamanını beklemek lazım ebelere çok iş duşuyor birde çoğu doktorun doğurtma tecrubesi yok ki zaten

Belki de senin düşük olduğu içindir kuzum , dün gece 1 buçukta olduğum iğne sonrası bende uyuyamadım sabah 5 de anca uyuya bildim Valla iğne sonrası için bana öyle dedi 1 hafta tuzlu tüketme diye

Kuzum benim kızım 3 gün emdi emişi de güzeldi fakat gelmedi sütüm 3. Günün sonunda çığlık çığlığa kaldı kakasını yapamıyordu 2 ay kendi kendine kaka yapamadı
Sut gelmiyorsa makine duşunme derim o zaman ama lanshion onu al bebek emme ayarları var emiş gucunu artırıyorsun hava kaçırmıyor denersin sut gelecek mi diye ama kimyon anason rezene çayı içmeni tavsiye ederim birde omega 3 kullanmak depolara iyi geldiği için sut yapıyor diye duydum arkadaşımında yoktu bunlarla altı aya kadar verdi ama gebelşkte yeterli kilo almadıysan buda etki ettiğini okumuştum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…