2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba , ben olmadım. ama şunu diyebilirim. bu konu, burada ve başka topiklerde defalara konuşuldu. herkesin tek tek yazmasını beklemektense, arama kısmına biontech -covid-sinovac vs yazın ve çıkan sonuçlardan topik olarak ayrıştırarak okuyun derim. önünüze yüzlerce yorum gelecektir eminim. beklemektense araştırmayı yeğlerdim

Uyudunuz mu
Uyku tutmuyo beni napcaz
Bende uyku yok zaten başlarda uç saatti biraz nırmala bindi uçte yatıyorum sekiz dokuza kadar birkaç kere uyuanıyorum kızımda sıcaktan arada ağlıyır şimdide öksuruk tutuyor yanlız benimkinde sanki beynimde bir lamba var açık eskiden az uyusam ayakta uyumaya başlardım şimdi hasta lmama ragmen gunduz bile hıç uumadım ama kendimi uykulu hissetmiyorum zaten ağrı sızı da izin vermiyor

darısı başıma inşallah. Nasıl bebeğiniz şimdi? Yakaladı mı yaşıtlarını
Oglum 8.5 yasinda
Hicbir zaman yasitlarindan geri kalmadi ne dogdugu zamanlarda ne simdi
Hatta oldukça uzun boylu ve zekidir yasina girmeden hem yurudu hem konustu 1 yasini 2 ay gecmisti kendi kendine tuvaletini soylediginde

Allah kolaylik versin valla napcaksak 2 saate bi mutlaka kalkiyorum galiba vucut emzirmeye hazirlik yapiyor

Bu konu bir de cok kisisel ben kimseyi ne ikna etmeye ne de caydirmaya calismaya korkarim Baskalari da oldukca insan belki yalniz hissetmiyor o etkisi var

Biz nerdeyse ayniyiz senle doktorum normal dogum icin son gunun 6 ve 10 eylul arasi
Sezaryen icin 1 eylulde aliriz demisti
Tabi simdi isler degisti
Bana da haftaya kontrolde bir tahminde bulunacak sanirim cati muayenesinden sonra falan. Haftaya bakalim nstde sancim cikacak mi? Cikmazsa ah derim bebegim de bana cekmis gec gelecek
Cok sukur sen de baya haftani doldurdun bakarsin boyle 1-2 hafta daha gider

Bana da sanki sen 39larda dogurcakmissin gibi geliyo hayirlisiyla gelsinler de
Ben cuma tekrar gidicem bakalim ne diycek pazarteside 37. Haftaya giricez artik istedigi zaman buyursun gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…