2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Evet ikisi de cok guzel isim bence 😇 Bu aralar sikistiricam artik esimi 😁
Kız o kadar komik oluyo ki valla o zaman lohusalik sendromu falan herkese kiziyodum ama simdi aklima geldikce guluyorum
Babam volkan nasil diye sorardi kardesim paşa nasıl derdi biri efe derdi biri omer derdi
Nasil sinirlerim bozuluyodu
Hastaneye kontrole goturuyoduk bebek diye seviyolardi😄

Kız o kadar komik oluyo ki valla o zaman lohusalik sendromu falan herkese kiziyodum ama simdi aklima geldikce guluyorum
Babam volkan nasil diye sorardi kardesim paşa nasıl derdi biri efe derdi biri omer derdi
Evde de bebek diye seviyorsaniz o da baya komik 😅Valla benim kp falan pek oyle rahatca atar yapilacak tipler degil, gelip sacma sapan isim soylerlerse dellenirim isler sikintiya girer😅

Sonra poyraz ismini nasıl koydunuz peki? 😊 O kadar zaman isme karar veremeyip biranda nasıl karar verdiniz merak ettim 😊

Sonra poyraz ismini nasıl koydunuz peki? 😊 O kadar zaman isme karar veremeyip biranda nasıl karar verdiniz merak ettim 😊
Annem esimi aramis oglum sen git iclerinden hosuna giden hangisiyse kimligini al gel bir iki kızar sana ama en azindan bi ismi olur bebegin diye cesarete bakkk😡 simdi olsa kiyameti koparirdim
Ama inan bana 9 kayiptan sonra ogluma ayşe ismini koyup getirip kucagima verse ona da bisi demezdim 🤗
Simdi erkenden koydum ismini arada kizanlar oluyo zor isim ayliz aylin le karisir falan filan diye ama bu sefer karismayin dedim susturdum hepsini

Annem esimi aramis oglum sen git iclerinden hosuna giden hangisiyse kimligini al gel bir iki kızar sana ama en azindan bi ismi olur bebegin diye cesarete bakkk😡 simdi olsa kiyameti koparirdim
Ama inan bana 9 kayiptan sonra ogluma ayşe ismini koyup getirip kucagima verse ona da bisi demezdim 🤗
Simdi erkenden koydum ismini arada kizanlar oluyo zor isim ayliz aylin le karisir falan filan diye ama bu sefer karismayin dedim susturdum hepsini
Anneninki de iyi cesaret ve eşinin bunu uygulayabilmesi 👏😊
Ayliz de çok güzel isim, bence hiç karışmaz Aylinle.

selamlar, gelişim geriliği riski olduğundan son kontrolde doktor günlük 15 hareket saymamı istedi, tekmeler, sağdan sola hareketler dahil. ancak bebek çok tekme atmıyor, doktora da tekmesi az daha çok hareket ediyor dedim, dikkat et atıyordur, dedi. ctsiden beri dikkat ediyorum ama cidden az tekme atıyor, daha ziyade sırtını, poposunu bi sağa bi sola deviriyor. bazı anne adaylarının tekmeden uyuyamadıklarını okudum ama benim gibi tekmesi, yumruğu az olan var mı, bu normal mi? sizin deneyiminiz nasıl merak ettim.

Geçmiş olsun sağlıkla vaktinde gelir inşallah bebişler benim de akşam üstü yemekten önce eşimle yürüyüş yaptık yürürken karnım çok kasıldı sertleşti çok yürümeden eve geldik ama geçmedi taş gibi oldu karnım uzandım sancı başladı tüm karnımda soğuk soğuk terledim eyvah doğum sancısı mı derken 10 dakika sonra geçti dedim eğer tekrar olmazsa gaz sancısıdır olursa şüpheli yemek yedik sağolsun eşim kurdu kaldırdı sofrayı bir saat sonra hafiften yine sancı oldu ama bir dakka bile sürmedi hemen geçti gaz sancısı olduğunu düşünüyorum şuan iyiyim bakalım bir de bu kasılma sancı sırasında bebeğim sürekli hareket edip ittirdi yavrum
O ara ara ağrılar bendede oluyor. Çok önemsemiyorum. Ay sancısı falan diyolar. Geçen sabah 6 7 falan dı işte uyandım kasık ağrısıyla dolaştım ev içinde çorap falan gitdim 1 saate geçti . Son zamanlarda su içmedim ona bağladım . O gün bol su içtim enfeksiyon uyarısı verdi sanırım. Bazende kramp giriyor ama 10 dk geçiyor. Bendede son zamanlarda nefes darlığı kalp çarpıntısı var. 😏

Benimki suyu fazla dediler bugun ondan bence çok hareketli birde dogum pozısyonu alması zor olur dediler kaç zamandır ipin ucu kaçmıştı faxla şrkerli şeyler meyve yedim suyu artışa geçmiş nirde ondan bebek çok oynuyor senin hissetmemen normal tekme frlan cunki aysğunı yuxune kadar katlıyordur açtığında kaburganın altında hissedersin tekme hissedersende bence bende sıkıntı bu kadar hareketlilik garip geliyordu suyununnfazla olmasından belli

Benim bebeğimde çokkkk hareketli suyu fazla olduğu için mi acaba?

selamlar, gelişim geriliği riski olduğundan son kontrolde doktor günlük 15 hareket saymamı istedi, tekmeler, sağdan sola hareketler dahil. ancak bebek çok tekme atmıyor, doktora da tekmesi az daha çok hareket ediyor dedim, dikkat et atıyordur, dedi. ctsiden beri dikkat ediyorum ama cidden az tekme atıyor, daha ziyade sırtını, poposunu bi sağa bi sola deviriyor. bazı anne adaylarının tekmeden uyuyamadıklarını okudum ama benim gibi tekmesi, yumruğu az olan var mı, bu normal mi? sizin deneyiminiz nasıl merak ettim.
büyüdükçe bende de tekmeler azaldı daha çok harekete ya da kıpırtıya döndü. 30-33 arası daha çok dalgalanıyordu mesela. şimdi yine arada vurduğu oluyor tabi, vurursa da güçlü vuruyor ama sürekli tekme atma durumu yok. popoyu bir sağa bir sola devirme durumu bende de var :KK70:

X