2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim ikinci çocuk, yaş 37. İkisi de kısmetse Ağustos çocuğu. Yaz hamileliginde akillanmamisim

Kizilayin erzincan yazanlarindan al kuzucum afyon onlanlarin icinde magnezyum yokmus

Çok geçmiş olsun iyi ki gitmişsin doktora. Ben dün 36 dan sonra bebeğin gelişini doktorlar durdurmaya çalışmaz diye okudum. Hayirlisiyla haftaya 37 yi de doldurucaz, elbette ne kadar dursalar kar ama en azindan mesafe katettik. Istirahatle de biraz daha kalacaktir bebis umuyorum. Nisani gelip aciklikla 1-2 hafta gezen anneler okuyorum forumda.

Hollandada da kizilay soda vs var mi (umarim Hollanda kismini uydurmadim)

Ama baba olacak kocayı 32 imde buldum ben mecbur ilk çocuğum 34 yaşında doğrucam ikincide olursa 35 sonrası olacak. Aslında bana kalsa 30 a kadar bitirirdimde. Anam eve almazdı @hatice0133
Ben de öyle 33 de evlendim, 34 de kucağıma alacağım kızımı inşallah. Allah iki yaş arayla da ikinciyi nasip ederse inşallah

Insan hissettiği yaştadır derler ya, çok doğru bence. Sayılardan ibaret değil ya duygularımız

Ama baba olacak kocayı 32 imde buldum ben mecbur ilk çocuğum 34 yaşında doğrucam ikincide olursa 35 sonrası olacak. Aslında bana kalsa 30 a kadar bitirirdimde. Anam eve almazdı @hatice0133
Evet yaa bi de o var artık genelde geç evleniyoruz daha doğrusu geç değil ama eskilere bakarak geç. 2. Çocuk istiyorsan 35ten pek uzaklaşmamaya çalış ben istemiyorum asla diyip diyip 6 sene sonra fikrimi değiştirdim.

Bebeğinizin muhtemel doğum tarihini görünce duygulandım benimde 3 yıl önce kızımda son tarih 8 eylüldü 3 eylülde 39+2'de doğum yapmıştım sizde sağlıklı olarak kucağınıza alın inşallah az kalmış

Pozitiflik saç ortalığa evet yaştan ve yazdan bunalanlara iyi geliyor. Sana maşallah 41 kere

Maşallah annemden sadece 3 yaş ufaksınız çok şaşırdım. Ne kadar güzel bu yaşlarda bile herşeye rağmen çocuk sahibi olmanız pozitiflik, gençlik akıyor resmen sizden

Hahaha çok sıkıntı çekmedinse demek ilkinde sıcaktan. Ne kadar fazlayız 37 yaş hamileleri.
Yok yok çekmem mi, artık sıcaktan pişik olmuştum tüm gün klima karşısındaydım. ( Öyle bi icimden geldi aslında bu yoktu videosu geldi aklima ) plansız oldu bu biraz, istesek denk getiremeyiz aralarında sat'a göre 5 gün var

Ben de 36 da evlendim 37 de geldi yavrum ikinciyi eşim istemiyor şuan ama bebiş doğduktan sonra belki fikri değişir
İlk dönemler çok baba çocuk duygu alışverişi olmadığı için istemiyorlar ama iletişim kurmaya başladıklarında yavaş yavaş kardeşi mi olsa dillendirmeleri başlıyor

Ben magnezyum yapıda içiyorum. Kizilay erzincan olanı iyi birde aynı markanın afyon olanı var

Kızlar ben sanki bu ay kilo almıyorum karnım falan da aynı seyrediyor. Son ayda dururmuş internette öyle izlemistim ama sizce normal mi? Yoksa daha mi cok yemek laızm iştahım da eskisi gibi değil bakalım minnacık bisey çıkar benden

Ben de almadım canım, terleme daha fazla onun etkisi var. Bir de gerçekten daha az yeniyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…