2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba tedavisiz oldu sanırım 2 yıl iyi beklemişsinizHayırlı sağlıkla gelsin

Hayır ya sadece acilden kan tahlili yaptım beta değeri 107 çıktı çok küçük bir değermis gitsem de boşuna gidecekmisim o yüzden bir hafta sonra gitmeyi düşünüyorum
Benim battan bir gun once beta1000 kusurdu, 4 gün sonra gördüm keseyi inşallah sen de bir an önce görürsün

Kizlar bende 62 kiloyum boyumda 1.63 :) ilk gebeligimdd 58 ile, ikincidr de 62 ile hamileydim, bende aylarca 58 dim, kilo alinca hamilede kaldim

Merhaba tedavisiz oldu sanırım 2 yıl iyi beklemişsinizHayırlı sağlıkla gelsin
Evet tedavisiz.. Eşimle ayrı şehirlerdeyiz o yüzden dojtor bugün yapın dediğinde yapma olasılığımız çok düşüktü. Sadece hafta sonları görüşebiliyorduk yıllık izinler hariç.. Ama yaza doğru aynı şehre geçicez :) o zamana olmazsa tedavilere başlayacaktık.

Şükür gerek kalmamış benimde bir yıl olmadı tüp bebeğe başladık şükür ilk denememde pozitif Allah üsteyen herkese nasip etsin

Ben Medikalpark Hastanesi'nde Doçent Doktor Burcu Kısa ya gidiyorum

Bitki çayları düşüğe neden oluyor diyorlar internette araştırdım bu yüzden hiç denemedim bitki çayı

Canım ben gebelik öncesi genel bi kontrol için koruda bahar şentürk e gitmiştim bi arkadaşın onunla kötü bi tecrübesi olmuş onu duyunca gebelik takibinde ona gitmekten vazgeçtim. Keseyi görmek için live de nezaket kadıoğlu na gittim, dr güler yüzlü pozitifti ama orda da eşi içeri almıyorlar covid önlemi olarak

Bitki çayları düşüğe neden oluyor diyorlar internette araştırdım bu yüzden hiç denemedim bitki çayı
Çoğu bitki çayı öyle canım doğru ama taze zencefil(kesinlikle kuru yani toz değil) ve rezene 1 bardak tüketiminde sakınca olmadığı yönünde demlerken de uzun süre bekletilmemeli.. ben yine de doktora gittiğimde sorayım.

Kızlar ya ben banyoda keselenmem.istanbulda kadınlara özel bi spa merkezinde en geç 2 ayda 1 hamam kese köpük,masaj yaptırıp o gün kendime ayırırım.yeni farkettim,hamilelik te gidemeyeceğim sırtımda hafiften kaşınmaya başladı
Alışkın ya deri,istiyor vakti gelince herhalde bana sıcak duş vs çok iyi gelir,kendimi kötü hisettiğimde girerim suyun altına oh mis..ama şimdi özellikle bu haftalarda dikkat etmek gerekiyor..eylüle kadar sıkıcaz dişimizi ne yapalım.hatta ekim olur o lohusalığı da katarsak..bilmeyenler sıcak suyu abartmayın kızlar..beli yumuşatıyor..
Yazan arkadaşlar olmuş birde en sorunlu bitki adaçayı..onun dışındakileri az miktarda kontrollü tüketilebiliyor bildiğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…