2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Sevgili anneler kalp atışı kaçıncı haftada duyuluyor?tahminen 5 haftaligiz biz♡doktora gitmek için biraz daha beklemek istiyorum ama bu arada folk asit ve aspiri kullansam mi acaba ? 2 ay önce doktora gittiğimde hazırlık olsun diye vermisti.
Bende henuz doktora gitmedim, gitsekte gorulmez zaten, folikasit içiyorum

Merhaba kızlar bende inşallah eylül annesi olucam🥰 Sat 15 Aralık Bat 15 Ocaktı. Yum tarihim 1 Ocaktı. Gebeliğimi yum un 9. Günü öğrendim. 12. Gün kanda beta 93 çıktı. 15. Gün 337 çıktı. Doktorum 22 sinde çağırdı. İlk başlarda miğde bulantısı, iştahsızlık yaşadım ama şu an tam tersi iştahım açık güzel yiyorum. Ceviz, fındık, meyve sık sık yiyorum. OmepaVM vitamini kullanıyorum. Sigara içiyordum bıraktım. 10. Günden itibaren kahverengi lekelenmelerim oldu azar azar şu an geçti sayılır. Şimdilik böyle. İnşallah sıkı sıkı tutunur bebişler bize çok heyecanlıyım🤗 Tahmini doğum tarihi 21 Eylül gösteriyor hayırlısı bakalım😌
Tarihlerimiz yakın görünüyor. Benimde bat 18 Ocak.. tesadüfen erken öğrendim..iki gün önce kan verdim 107 çıktım.. sağlıkla kucağına alın inşallah

Herşeyy yolundaaa çok şükür fasulyemizz bizimlee keseyi gördük yeri çok güzel dedi haftya kalp atışı için gitcem 💃💃💃
Ne güzel maşallah darısı bize inşallah 🥳🥳

Şubat 2017 annelerinde de hep yazışmıştık, insana iyi geliyor burda konuşmak dertleşmek ki o zaman ilk gebeliğim olduğu için çok şey öğrenmiştim, hangi biberon daha az gaz yapar ( Dr Browns cam biberon almış ve çok memnun kalmıştım) , hangi emzik ağız anatomisine daha uygun, hangi mobilyaları almak daha mantıklı, hangi şampuan ve mendil daha sağlıklı vs 😊😃 şimdi daha tecrübeliyim ama her gebelik farklıdır diyen de çok, sıfır sancı ile doğuma girdim, çok rahat bir hamilelik geçirdim ama bakalım bu nasıl olacak...Lohusalığımın daha iyi geçeceğini düşünüyorum ama durup durup ağlamak geldiğinde bunun doğal ve geçici, korkmamam gerektiğini biliyorum...Hakkımızda hayırlısı olsun, sağlıklı bir doğum ve huzurlu bir lohusalık...💜
Bende 2014 ağustos annelerindeydim o kadar çok şey öğrendim ve birbirimize destek olduk ki insana çok iyi geliyor gerçekten☺️ Ben çok sorunlu bir gebelik geçirmiştim sağolsunlar çok destek olmuşlardı ☺️ Hamileleri en iyi anlayanlar yine hamileler sonuçta😂

Hanımlar selam. Bir şeylerden tiksinmeye başladınız mı? Benim mide bulantılarım henüz başlamadı fakat tatlı şeylerden uzaklaştım resmen. Normalde tatlıyı seven biriyim, çayın yanında olsun isterim fakat 1-2 haftadır bırak tatlı yemeyi, görmek bile istemiyorum 😅

Hanımlar selam. Bir şeylerden tiksinmeye başladınız mı? Benim mide bulantılarım henüz başlamadı fakat tatlı şeylerden uzaklaştım resmen. Normalde tatlıyı seven biriyim, çayın yanında olsun isterim fakat 1-2 haftadır bırak tatlı yemeyi, görmek bile istemiyorum 😅
Net tiksindiğim tek şey cay adını duymak bile istemiyorum o derece normalde çok seven biriyim ama ah bu hormonlar resmen soguttu beni

Net tiksindiğim tek şey cay adını duymak bile istemiyorum o derece normalde çok seven biriyim ama ah bu hormonlar resmen soguttu beni
Bende keseyi görmek için doktora gittiğimde demiştim ki kahvesiz nefes alamıyorum gözümü açar açmaz kahve içen birisiyim ne olur biraz arttıralım diye kadınla pazarlığa kalktım, kontrolden beri kahveden bir tiksindim ki mutfakta ki kahve köşesini görmeye bile tahammülüm yok :)) ama çok özledim kahve keyiflerimi umarım kısa sürer bu durum

Aynen bende tatlıya düşlün biriyim ama artık hiç canım çekmiyor

X