2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Cok gecmis olsun canim
Sukur ki bu haftalara gelmissiniz daha da gider insallah
Benim oglum da tam bu hafta dogum yapmistim simdi de fena kasık sancilarim var ben de dehset korkuyorum yine aynisini yasiycam diye bakalim allah yardimcimiz olsun
Geçmiş olsun kızlar inşallah minikler durabildiği kadar icerde dururlar aynı korku bende de mevcut

Teşekkür ederim Rabbim herkesin yuvasına mutluluk huzur versin inşallah çok önemli gerçekten benim ikinci evliliğim resmen eskiden başka bir dünyada yaşıyormuşum da yeniden dünyaya gelmişim gibi
Benimde ikinci evliliğim, hep diyorum insan olduğumu anladım diye. Allah herkese böyle güzel mutluluk nasip etsin…

Allah iyiliğini versin hormonlardan heryerimiz bozuldu orasının mükemmel kalmasını mı bekliyorsun ben hiçbir uzvumu tanıyamaz oldum hepsi bir garip vücutta kendini hazırlıyordur korkma. Hem acılma duduslar ile ilgili değilki. Vakti gelince hayırlısı ile gelsin tontiş

Benim oğlan akşama kadar ufak ufak oynuyor gece olunca mübarek sanırsın içerde futbol maçı var. Kaburgama totosunu dayıyor ne oturabiliyorum ne uzanabiliyorum. Birde yemek yiyince sizdede aşırı şişlik oluyor mu. Artık yatak odasına da yiyecek bişeyler aldım . Midem kazınınca atıyorum ağzıma. Doyasıya yiyince de sığınamıyorum. Anlamadım gitti

Teşekkürler. Doktorumda zaten bu kadar ilaca gerek yok dedi. Ceviz çok yedim süreçte ama yaz gelince nedense cevizde yiyesim kalmadı. Son 1 ay artık kolaylıkla gecip gitsin inşallah diyorum

Yemek özellikle de meyve yersem resmen nefes alamıyorum sıcak bı taraftan şişkinlik bi taraftan bayılazaaammm

Yemek özellikle de meyve yersem resmen nefes alamıyorum sıcak bı taraftan şişkinlik bi taraftan bayılazaaammm
Acaba meyveden mi oluyor ? Yarın meyve yemeğimde birde onu deneyim. Sıcaklarda Allah yardımcınız olsun.Benim burası çok sıcak değil o konuda şanslıyım.

Hahaha tayt dedin de bak anlatım bende taytı hamileliğimden beri giyiyorum normalde eşim istemiyordu ama artık bişey demiyo fırsat bu fırsat bende giyiyorum. Benim kv dedi ki ay sen de mi tay giyiyorsun dedi evet dedim ben hiç sevmiyorum şu taytı dedi bana . Ben de dedim sen giymezsin o zaman ben zaten giymiyom diyo bana ben giyiyorum seviyorum dedim sustu

Hahaha benim kv değilde annem diyor karnınızı ortaya çıkarıyorsunuz, zamanında biz böyle değildik biraz dikkat et falan, bende dedim ki ben senin yerinede giyiyorum anne endişelenme

Hahaha benim kv değilde annem diyor karnınızı ortaya çıkarıyorsunuz, zamanında biz böyle değildik biraz dikkat et falan, bende dedim ki ben senin yerinede giyiyorum anne endişelenme
Annem giyince sinir olmuyom ama demiyo zaten o aksine diyo ki çok bol giyiyon biraz hamileliğinin tadını çıkar karnın belli olsun diyo anane olacakya belli olması hoşuna gidiyo onun benim kv beni kıskandığına diyo ben biliyom çokta tın

Benim kizim gece gündûz farketmiyor uyanik oldugu her an oynuyor. Buyudugu için hareketleri can yakici oluyor ama çok tatli şişkinlik ve mide yanmasi yasiyorum ben de , soda içiyorum rahatlatiyor. Ögûnleri çogaltip yemeyi azaltmak işe yariyor bu sikayetlerde.

Canım ben kendisini görmeyeli epey oldu. Lazerliyim zaten elime tüy gelirse 2-3 ayda bir jilet geçtim o kadar. Keşke ağdaya kalkışmasaydın ama olan oldu dert etme doğuma hazırlıyordur kendini
Kizlar benim kasık agrilarim vardi yine 2 3 gundur ara ara ama bugun nerden baksan 20 kere adet sancim oldu korkmuyor degilim ya
Ben de bayram sonrası işe başladığımdan beri doğuracak gibiyim hem kasılmam çok hem de yürürken durup ne oluyor diye bekliyorum sanki indi inecek. Bu hafta kontrolüm var soracağım tedirgin oldum valla

Tayt giyince eşim şöyle diyor: Keşke gece yatmak için böyle dar şeyler almasan rahat edemiyorsun sonra
Çok garip ama tayt ve pantolon giyince acayip miğdem bulanıyor hep elbise ile geçiriyorum Günlerimi

oyyyyyy çok kalp
hep kalp
çok maşallah
sağlık ve sıhhatle giydirmek nasip olsun hepimize
eline emeğine sağlık :) kalp kalp kalp :)
"insanın kalbinin ekmeğini yer" derler. senin kalbin güzel oldukça mutluluklar güzellikler hep senle olacak inşallah

Cok gecmis olsun canim
Sukur ki bu haftalara gelmissiniz daha da gider insallah
Benim oglum da tam bu hafta dogum yapmistim simdi de fena kasık sancilarim var ben de dehset korkuyorum yine aynisini yasiycam diye bakalim allah yardimcimiz olsun
Amin canım Korkulmuyacak gibi değil. Oğlum 1 hafta küvözde kaldı, bu yüzden anne sütü almadı. Onun için bu bebeğim daha çok dursun istiyorum. Hepimiz vakitlice alalım Kucağımıza inşallah. Tüm bebişler gününü doldursun inşallah

Kızlar 32.haftadan sonra doktorunuz seyahate araç kullanmaya herhangi bir kısıtlama koydumu
bana 32. haftadan sonra soğuk denize girme doğumu tetikler diye özellikle tembih etti
tekneye çıkacaktık dedim soğuksa girmeyin suya dedi
her gün 100 kmye yakın ve 3 saat boyunca yol yapıyorum 32. haftam bitiyor sıkıntı olacak olsa uyarırdı diye tahmin ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…