2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Depend alan arkadaslar bende dün aldim m beden aldim ama kararsz kaldim 1.55 boy suan 66 67 kilo arasi gidip geliyorum doguma 70 anca olur heralde acaba bi beden buyukmu alsaydim ya siz nasil aldiniz acaba
Bende dün aldım 1.65 boyum 72 kiloyum şuan. Doğum sonrası kaç olurum bilemedim ama 42 bedenden düşük olacağımı sanmıyorum o yüzden L aldım.

Tayt giyince eşim şöyle diyor: Keşke gece yatmak için böyle dar şeyler almasan rahat edemiyorsun sonra
Çok garip ama tayt ve pantolon giyince acayip miğdem bulanıyor hep elbise ile geçiriyorum Günlerimi
Elbise giymeyi ben de çok severim, tek parça mis gibi Hele ki yazın Taytı da hamilelikten önce çok severdim. Esim söylene söylene soğuttu işte. Doğumdan sonra daha sıkı durması açısından tayta dönerim büyük ihtimal. Muhtemelen eşimin söylenmelerini de duymam zaten

Kizlar benim kasık agrilarim vardi yine 2 3 gundur ara ara ama bugun nerden baksan 20 kere adet sancim oldu korkmuyor degilim ya
Birkaç gün önce beni de zorlayınca doktora mesaj attım. Düzenli değilse, dinlenince geçiyorsa normal. Devam ederse gel, dedi. Benim devam etmedi. Gitmedim, zaten yarın da kontrolüm var. Uzanıp dinlenince devam ediyor mu?

Acaba meyveden mi oluyor ? Yarın meyve yemeğimde birde onu deneyim. Sıcaklarda Allah yardımcınız olsun.Benim burası çok sıcak değil o konuda şanslıyım.
Meyve beni de çok şişiriyor. Bir de yiyince Allah ne verdiyse yiyorum yani. Meyveye düştüm iyice. Serin serin iyi oluyor yerken ama sonra da rahatsız ediyor.

Bi de bazen akintim oluyo ama su gibi ara ara çiş mi kaciyoriyorum bebegin suyumu geliyo az az anlam veremiyprum
Halbuki oglumda birden suyum gelmisti sonra dogum yapmistim

Acaba meyveden mi oluyor ? Yarın meyve yemeğimde birde onu deneyim. Sıcaklarda Allah yardımcınız olsun.Benim burası çok sıcak değil o konuda şanslıyım.
Özellikle akşamları yememeye çalış etkisi oluyor mu bir bak canim, bazen sıcaktan tutamıyorum kendimi karpuz felan yediğimde mümkün değil nefes almak. Evet sıcak konusunda çok şanslısın hergun dus aldigim halde resmen memelerimin altı isilik mi pişik mi bişeyler olmus

Çok geçmiş olsun tedbiren randevuyu bugüne alsan mı bişey yoksa bile kafa rahatlatmaca
Cok haklisin kuzum ama doktorum o kadar yogun ki 1 ay onceden yarina zor ayarladim randevuyu
Eger ciddi bisi olsa hemen gel der ama o zaman da bakiyo ciddi bisi yoksa gonderiyo randevunda yine gel diyodetaylimuayene icin bana eziyet oluyo anca git gel yakinda degil ankara nin trafigi mahvediyobeni

Meyve beni de çok şişiriyor. Bir de yiyince Allah ne verdiyse yiyorum yani. Meyveye düştüm iyice. Serin serin iyi oluyor yerken ama sonra da rahatsız ediyor.
Evet bende aynen son zamanlarda meyveye düştüm belkiden ondan şişiyorum bugün deneyim bakalım .

O isilikmi neyse artık ona dikkat et . Bi ara burda sıcak oldu meme altım çok kaşındı bende anlamadım ne oldu. Leke kalmış orda siyah siyah pudra varsa sür.

Tayt giyince eşim şöyle diyor: Keşke gece yatmak için böyle dar şeyler almasan rahat edemiyorsun sonra
Çok garip ama tayt ve pantolon giyince acayip miğdem bulanıyor hep elbise ile geçiriyorum Günlerimi
Hamilelik taytımı normal taytmı ?

Beyazlar ile pembeleri ayrı yıkıyorum sende mavileri ayır çok az brbek deterjanı onbeş dk yıkıyorum ilk alınsnları
Bende öyle yaptım hatta içim rahat etmedi 2 kez duruladım ilk etapta fazla geldi heralde deterjan

Bi de bazen akintim oluyo ama su gibi ara ara çiş mi kaciyoriyorum bebegin suyumu geliyo az az anlam veremiyprum
Halbuki oglumda birden suyum gelmisti sonra dogum yapmistim
Su gibi akıntı bende de oluyor. Beyaz kremsi de oluyor. Doktor normal dedi. İdrar da kaçırabilirsin normal dedi.

Hahahah ay iyi demişsin valla sinir oluyorum böyle laflara benim eşim de sevmez taytı ama şuan mecbur bir sey demiyor kv bana da kilomla ilgili yorum yapar genelde. Bayramda herkes son aylarda gibi değil hiç belli olmuyor falan dedi halamızda hiç kilo almamış demiş ama gelmiş bana diyor ki 8 de ve 9 da çok kilo alırsın ondan önce 6dan sonra çok alırsın diyordu şimdi 8 oldu bende dedim almam ben daha 6dan sonra da öyle diyorlardı hep 1 kilo aldım zaten anne değil bebek alıyor son zamanlarda dedim sustu bir şey demedi

Ben bakmak istemiyorum bile acı gerçeklerle yüzleşmekten kaçıyorum ama duşta falan fark etmiştim bir gariplik olduğunu sanki böyle kas yapım değişmiş belirginleşmiş bir tuhaf oldum o yüzden hiiiç aynaya bakmak gelmiyor içimden. Allahtan başka bir yerime bir şey olmadı da psikolojim hala ayakta

Çok teşekkür ederim güzellikler mutluluklar hep bizimle olsun inşallah Rabbim hepimize sağlıkla yavrularımıza kavuşmayı nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…