2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim hiç aklımda bile yoktu lazım olur mu acaba ya

Ben baby plus aldım biri küçük biri büyük olanlardan. 2 tane aynı olması gereksiz olabilir ama kullanan kisi içinde değişebilir bilemedim valla ne desem. Yedekli olsun istersen kalsın ama diğer türlü değiştirmek iyi olabilir

Eklentiler

• 20210517_225443.jpg
    85,7 KB · Görüntüleme: 31
Ya bence yedekli çok lüzumsuz ben hepsini farklı boy sandım eve getirdim anaa aynıymış zaten bu aldıkların yeterli hani kardeşim diyor Yenidoğanda bazen biberona ihtiyaç olunca 60 cclik ile veriyoruz gaz olmasın diye küçük olması idealmiş ama onu da en fazla 1 hafta hatta diyo sen 3 gün kullanılıyor o yüzden 60 cclik ucuzundan birşey eklenebilir ya da lazım olursa alınır o an sonra zaten genelde 125 lik kullanıyor diğeri de daha ilerisi için en ideal ölçü onlar. Ben değiştircem boşa masraf oldu yerine başka şeyler alırım

Bende bir tane de minicik var wee'nin almıştım cinsiyeti bilmeden çok tatlıydı diye bence mantıklı söylediğin onun yerine başka bir şey alırsın

Ben teklisinden aldim hastanede isteyebilirler diye coklu set bana gereksiz gelmisti zaten kullanamicak diye dusundum

Bende nemden sicaktan cok zorlaniyorum vantilator benimle beraber evde odadan odaya geziyor :)) birde bu arada bebek esyalarini yikadim astim utuledim yerlestirdim Allahtan bitti ama en sicak gunlere denk geldi

Kizlar bide size bir soru daha benim kiz erken döndü biraz da asagida kafasi yururken cok zorlaniyorum sanki biraz sıksam kendimi doguracam ) bide o hareket ettikce bazen cok afedersiniz idrar kacagi oluyor sizde de varmi bu tarz seyler arkadasim 39. Haftasinda hic oyle seyler yasamadi

Ya kardeşim diyor yüzde 70 lazım oluyor al bulunsun dedi bazen süt gelmeyebiliyor hemen veya memeyi almayabiliyor sağıp ya kaşıkla ya da en küçük cclik biberonla veriyoruz diyor
Arkadaşımın ablası K. Doğum doçent doktor bana doğum sonrası biberonla süt verilmesine izin verme dedi senin sütünü bile sağsalar şırıngayla versin dediler o yüzden bibeberonu silmişim aklımdan. Mama da olsa yani

Ben oglumda lansinoh kullanmistjm ayni dedigin gibiydi hic yarada olmadi
Bunda da lansinoh kullanicam insaallah

Kiz nerelerdesin sen ben de bu donem dugundu falan giremedim ara ara baktim hic yazilarinida goremeidm
Iyi olmana sevindim masallah bebekte iyiymis

Aynn ebeler doktorlar öyle diyorlar.. biberon meme reddine sebep oluyor ya şırınga yadahani memeye böyle boru gibi birşey yapıştırıp emdiriyorlar ya Instagram da var videolar o tarz besleme mantıklı

Kizceler iyi bayramlar herkese
32. Haftadayım. Progestan kullanıyorum erken doğum riskine karşı. Günde 2 adet 200mg x 2 adet ne zamana kadar kullanırim belli değil şimdilik benimle aynı durumda olan var mı? Bu haftalarda hala progestan kullanan bırakınca sancim olucak sanki doktorda hakli. Bebek kafasi cunku asagi doneli cok oldu. Icmesem agridan duramiyorum. bende korktum erken cikicak diye ilaca devam

Canım selam benimde öyle 27.-28.;haftalarda falan döndü aşağıya kafası. Çok agrım oldu hatta acillık olduk bir iki kez. Progestana başladık şuan gunde 2 kullanıyorum o olmasa benimde aynı hem agrım oluyor. Durmuyor kesilmiyor. Hem erken doğum riski var dedi kafa aşağıda olduğu icin böyle devam ediyoruz iste ilaçla

Emerse çok gereksiz. Emmezse gerekli olabilir. Ben ilk hamileliğimde de şimdi de sadece küçük boy cam biberon aldım. Hastanede gerekli oldu, sonrasında da su vermeye başladığımda suluk niyetine kullandım. Şimdiden bu kadar almana gerek yok gibi canım

Ben çalışamaz aldım pazartesi günü. Oturmak bile yoruyor. Kuyruk sokumum batıyor resmen. 8:30-17:30 çalışacak durumda değilim. Stresli bir birim zaten birimim. Ruh ve beden sağlığım için işe gitmemem en iyisi.

Ben ilk hamileliğimde iğne kullanıyordum ama benim plesanta nedeni ile kanamam oluyordu, aynı örnek değil ama ben 36 da birakabilmistim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…